دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Nature Sound - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه
0:00
0:00

صدای آرامش بخش طبیعت

Nature Sound - Vol. 3

در این قسمت از پادکست‌های تاثیرگذار آوای طبیعت با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و آرامشی دلچسب در اوج طراوت را تجربه کنید. پادکستی که هم اکنون شنونده آن هستید حسی گرم و خوش آب و رنگ را به شما منتقل کرده و روح و جسم شما را در آرامشی دلچسب غرق خواهد کرد. اگر از هیاهو و استرس‌های شهری خسته شده و مشتاق بهره بردن از آرامش ناب طبیعت هستید، در این پادکست با ما همراه باشید تا موسیقی طبیعت، هرآنچه انرژی منفی در وجود شما تلنبار شده است را بیرون کشیده و آرامشی ناب را جایگزین آن کند. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.
 

موسیقی طبیعت برای آرامش روح

 
سبک زندگی مدرن، باعث بوجود آمدن بیماری‌های بسیاری برای نسل امروزی شده است. از جمله این بیماری‌ها، بیماری‌ها و مشکلات روحی و روانی است. مشکلاتی که متعاقب حضور استرس‌های زندگی شهری در زندگی شهرنشینان و تحمل هرروزه آن‌ها، برای اکثریت قریب به اتفاق افراد جوامع امروزی بوجود آمده و روز به روز آن‌ها را از لحاظ جسمی و روانی فرسوده‌تر می‌کند. یک فرسودگی پیش‌رونده که مشخص نیست تا چه مرحله‌ای قصد پیش‌رفتن دارد. یکی از راه‌های بسیار تاثیرگذار و البته دلچسب برای قطع کردن این زنجیره مخرب، حضور در طبیعت و استفاده از آرامش و انرژی سراسر مثبت آن بوده، که البته آن هم امروزه به دلایل مختلف کمتر در دسترس است.
 

بازگشت به طبیعت با صدای آرامش بخش و روح نواز طبیعت

 
دور شدن از طبیعت ناب و بکر، بزرگترین اشتباه اجباری بشر امروزی بوده است. اشتباهی که بواسطه آن، انبوهی از مشکلات روحی و جسمی برای بشر امروزی فراهم شده و او را احاطه کرده است. با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات حضور در طبیعت و استفاده از زیبایی‌ها و آرامش آن برای انسان امروزی، او باید راهی را برای حضور در طبیعت پیدا کرده و بصورت مرتب این کار حیاتی را انجام دهد. یکی از بهترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین این راه‌ها، استفاده از موسیقی درمانی در قالب صدای طبیعت است. با این کار سودمند، او در کمترین زمان و در هر موقعیتی، می‌تواند خود را در دل طبیعت ببیند و در کنار بهره بردن از زیبایی‌های آن، خود را از استرس شهری دور کرده و آرامشی دلنشین را جایگزین آن کند.
 
آهنگ طبیعت
 

گوش دادن به صدای طبیعت چطور به ما در داشتن زندگی بهتر کمک می‌کند ؟

 
تحقیقات متعدد نشان داده است که گوش کردن انسان به نواهای دلنشین طبیعت مثل صدای وزش نسیم، صدای برگ‌های گیاهان و درختان، صدای پرندگان و مخصوصا صدای آب، تغییرات چشمگیری را در روح، روان و جسم او ایجاد خواهد کرد. از جمله این تغییرات می‌توان به احساس آرامش، درمان بی‌خوابی و بالابردن کیفیت خواب، بالابردن قدرت تمرکز، کاهش عصبانیت، درمان بیماری‌های جسمی و حتی بیرون آمدن از کما اشاره کرد. با وجود این‌همه تاثیرات بسیار عالی و مثبت، باز هم توجیهی برای بهره نبردن از طبیعت و باقی ماندن در دل استرس‌های مدرن باقی می‌ماند؟ اگر به هر دلیلی امکان استفاده فیزیکی از طبیعت را ندارید، با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید تا با صرف کمترین زمان، هزینه و انرژی ممکن، در هر موقعیتی که هستید خود را دل یک طبیعت ناب ببینید و از زیبایی‌های تاثیرگذار آن لذت ببرید.
 

با پادکست موسیقی درمانی صدای طبیعت در هر موقعیتی که هستید خود را دل یک طبیعت ناب ببینید و از زیبایی‌های تاثیرگذار آن لذت ببرید.

 
با شنیدن سومین شماره از پادکست‌های جذاب و شنیدنی آوای طبیعت دنیای موسیقی، به یک سفر 60 دقیقه ای سرشار از آرامش خواهید رفت. سفر به طبیعتی سرسبز و بکر، که همه زیبایی‌های آن را با تمام وجود حس خواهید کرد. در همان ابتدای این موسیقی تماما طبیعی، به محیطی سراسر لطافت وارد شده و در کمال آرامش در کنار نهر آبی زیبا قرار خواهید گرفت. آرامش وصف ناشدنی این محیط و مخصوصا صدای دلنشین گذر آب از این نهر زیبا، تمام ذهن شما را درگیر کرده و از دنیای پرهیاهو بیرون خواهد کشید. در کنار صدای شفادهنده آب این نهر زیبا، صداهای محیطی دیگر ازجمله آوای دلنشین پرندگان را خواهید شنید، که لطافت این فضا را برای شما دو چندان خواهد کرد. شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در دل این آرامش قرار گرفته و تا انتهای پادکست، غرق در این آرامش خواهید بود.
 

دانلود موسیقی ریلکسیشن صدای طبیعت برای آرامش

 
و حالا کافی است که سومین شماره از پادکست‌های ناب آوای طبیعت دنیای موسیقی درمانی را دانلود کرده و آن را برای روح و جسم خود پخش کنید. برای این‌کار بهتر است از هدفونی با کیفیت پخش صدای مطلوب استفاده کنید، هرچند می‌توانید این صداهای دلنشین را توسط بلندگو در تمام فضا پخش کرده و آرامش آن را به تک تک ذرات محیط اطراف خود منتقل کنید. آرام باشید و چشمان خود را ببندید. به خود اجازه بدهید که با تمام وجود در این فضای دلچسب قرار بگیرد. تنفس عمیق را انجام دهید و تا انتهای کار ادامه دهید. آرام آرام ذهن آرام‌تر شده خود را از فضای استرس‌وار همیشگی دور کرده و به همان فضایی که در حال شنیدن طنین دلنواز آن هستید نزدیک کنید. 
 
موسیقی طبیعت
 
بعد از مدت کوتاهی، تمام ذهن و جسم خود را در این طبیعت بکر خواهید یافت و تمام حالات روح‌نواز و آرامش‌بخش آن، حتی وزیدن نسیم دلچسب را با گوشت و پوست خود لمس خواهید کرد. آرام باشید و در این فضای روح‌بخش بمانید و اگر در این مسیر به خواب فرو رفتید اصلا نگران نباشید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که بهترین کیفیت خواب تمام عمر خود را تجربه خواهید کرد. تاثیرات و تغییراتی را که با این کار حس می‌کنید را با هیچ‌چیز دیگری عوض نخواهید کرد. در کنار استفاده از این پادکست، می‌توانید از کلیه تکنیک‌های مدیتیشن و ریلکسیشن با موسیقی بهره‌برده و آرامش را به تمام وجود خود القا کنید.
شماره‌های قبلی پادکست‌های آوای طبیعت را از دست ندهید : آوای طبیعت شماره 1 ، آوای طبیعت شماره 2
 
ویژگی‌های این پادکست:
 
  • آوای ناب طبیعت با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
  • حاوی صداهای آرامش‌بخش محیطی مثل صدای آب و پرندگان
  • انتقال سریع شنونده با تمام وجود به محیط دلچسب طبیعت
  • رفع‌کننده سریع استرس، اضطراب و نگرانی
  • بسیار مناسب برای طراوت بخشیدن به روح و جسم
  • بسیار مناسب برای کاهش عصبانیت و تشویش
  • بسیار مناسب برای تقویت قدرت تمرکز
  • بسیار مناسب برای درمان بی‌خوابی و بالابردن کیفیت خواب
  • قابل استفاده برای انجام انواع تکنیک‌های مدیتیشن و ریلکسیشن
 
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید