دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Nature Sound - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 180 دقیقه
0:00
0:00

دومین شماره از پادکست آوای طبیعت برای رسیدن به آرامشی دلنشین، عمیق و بی‌نظیر

Nature Sound - Vol. 2

در دومین شماره از پادکست‌های صدای طبیعت دنیای موسیقی درمانی در فضایی سرشار از آرامش قرار خواهید گرفت. در این پادکست با مدت زمان 180 دقیقه در آرام ترین حالت ممکن سفری شبانه را به ساحلی امن تجربه خواهید کرد و با تمام وجود خود در این فضای بی نظیر وارد شده و پس از دقایقی تمام جسم و روح خود را غرق در آرامشی وصف ناپذیر خواهید دید.

در تمام طول این پادکست بصورت پیوسته صدا های محیطی شبانه در ساحلی خنک و دلنشین را خواهید شنید. صدای بازی موج های زیبای دریا، صدای آرامش بخش آواز شبانه جیرجیرک‌ها، صدای نسیمی آرام و دلنشین و صدای جذاب سوختن آرام و ملایم چوب ها در آتشی داغ و زیبا عناصری هستند که با بالاترین کیفیت ممکن شما را به این ساحل زیبا منتقل کرده و تمام حالات روح نواز این ساحل شبانه را به ذهن و جسم شما منتقل می‌کنند تا تمام آنها از خنکای نسیم در حال وزیدن گرفته تا گرمای دلنشین آتشی که در نزدیکی شما شعله می‌کشد را به بهترین شکل احساس کنید.

تنها کافیست چشمان خود را بسته و روح و جسم خود را به این پادکست فوق العاده تاثیر گذار بسپارید. تنها بعد از گذشت چند دقیقه تمام وجود خود را در فضایی سرشار از آرامش خواهید دید و به بهترین شکل از استرس های روحی و جسمی رهایی خواهید یافت. از این پادکست می‌توانید برای کاهش استرس، انجام ریلکسیشن و تن آرامی، مراقبه و مدیتیشن، تمرکز و خواب استفاده کنید. امید است که بهترین نتیجه را از گوش دادن به این پادکست آرامش‌بخش و روح‌نواز کسب کنید.

 

ویژگی های این پادکست شگفت انگیز:

  • مدت زمان 180 دقیقه پیوسته
  • بدون حضور آلات و ادوات موسیقی و حاوی صدا های محیطی آرامش‌بخش با بالاترین کیفیت
  • فضاسازی فوق العاده تاثیر گذار بوسیله صدای موج های دریا، صدای دلنشین آواز شبانه جیرجیرک ها، صدای وزش نسیمی خنک و سوختن آتشی گرم و دل‌نواز
  • قرار دادن تمام و کمال روح و جسم شنونده در فضای امن و آرام ایجاد شده توسط عناصر صوتی پادکست
  • القای وصف ناپذیر آرامشی خالص به تمام وجود شنونده
  • قابل استفاده برای انجام تکنیک های ریلکسیشن و مدیتیشن، کاهش استرس، تمرکز و خواب
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید