دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست  Mind Booster Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 56 دقیقه

دانلود آهنگ تقویت ذهن

افزایش قدرت ذهن و رفع آشفتگی ذهنی با کمک موسیقی - شماره ۳

شما در حال حاضر سومین پادکست بسیار اثربخش دنیای موسیقی درمانی برای تقویت ذهن را می‌شنوید. این پادکست جذاب و شنیدنی بهترین کمک ذهنی را به شما خواهد کرد. اجزای تشکیل دهنده این آهنگ بی کلام روح‌نواز، همه و همه به دنبال القای آرامش و نظم دهی ذهن شما هستند. 
با استفاده درست از این موسیقی آرامش‌بخش تمام ذهن خود را از تشویش رها کرده و جای آن را با نظم و آرامش پر خواهید کرد. اگر به هر دلیلی از تشویش، نشخوار و بی‌نظمی ذهنی رنج می‌برید و یا به دنبال تقویت مغز و ذهن خود هستید، اینجا بهترین مکان برای شما است. 
 

دانلود آهنگ بی کلام برای تقویت ذهن

همین حالا پادکست سوم برای تقویت ذهن را از همین‌جا دریافت کنید و از این ساختمان موسیقایی معجزه‌گر و بسیار تاثیرگذار کمال استفاده را ببرید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در حین و بعد از سپردن گوش خود به این پادکست، از تاثیرات مثبت آن شگفت‌زده خواهید شد.
 

آشفتگی ذهنی زندگی شما را مختل می‌کند !

یک ذهن آشفته، می‌تواند تمام ابعاد شخصیتی یک فرد را تحت تاثیر قرار داده و متعاقب آن، زندگی او را هم تحت تاثیر قرار دهد. شاید به این عادت دارید که ذهن خود را در آن واحد به چند موضوع مختلف مشغول کرده و آن را مجبور به تمرکز همزمان بر روی آن‌ها کنید. شاید مشغله و شرایط زندگی شما به‌گونه‌ای است که ذهن شما بیش از حد درگیر موضوعات مختلف است. شاید شرایطی دارید که بیش از حد تحت تاثیر بمباران اطلاعات هستید و تصور می‌کنید که ذهن شما دیگر یارای نظم دهی این همه اطلاعات را ندارد. حتما اتفاق افتاده که تمام خود را آماده انجام کاری کرده‌اید و بعد از شروع ناگهان متوجه می‌شوید که کامل از موضوع اصلی منحرف شده و در حال پرسه زدن بی نتیجه هستید. 
 

گوش دادن به موسیقی مناسب به ذهن شما نظم می‌دهد و تمرکز شما را بالا می‌برد.

این‌ها همه و همه نشانه‌ای از بی‌نظمی ذهنی شما هستند و باید در صدد بهبود آن باشید. یکی از راه‌های بسیار تاثیرگذار و البته بسیار لذت‌بخش برای ایجاد نظم ذهنی، استفاده از موسیقی مناسب است. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید تا در ادامه بیشتر با این راه آشنا شوید.
 
 

چطور بر آشفتگی ذهنی غلبه کنیم ؟

خب، در حال شما تصمیم گرفته‌اید که ذهن آشفته خود را منظم کنید. اینجا اولین سوال این است که چگونه باید این کار را انجام دهید؟ جواب سه کلمه است: "خلوت کردن ذهن". شما باید موضوعات متفرقه را از ذهن خود دور بریزید و آن‌ها را حذف کنید. این پروسه اصلا زمان‌بر نبوده و شما می‌توانید روزانه با صرف تنها چند دقیقه، آن را به بهترین شکل به پایان برسانید. در کنار تمام تکنیک‌هایی که برای این کار وجود دارند، استفاده از موسیقی می‌تواند بهترین گزینه باشد. 
همچنین ببینید : پادکست شماره 1 تقویت حافظه
یک موسیقی مناسب با عناصر تاثیرگذار مثل همین پادکست شماره 3 برای تقویت ذهن، می‌تواند به بهترین شکل به دور ریزی، خلوت کردن و نظم دهی ذهن شما کمک کند. پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای تقویت ذهن، بهترین گزینه برای شما است. عناصر تشکیل دهنده ساختمان موسیقایی این پادکست، در بهترین حالت به رها شدن ذهن شما از موارد بی اهمیت و مخرب کمک کرده و به ذهن آرام شده شما این اجازه را می‌دهد که از بین این موارد، مهمترین مورد را انتخاب کند. 
 

آرامش و تمرکزی بی نظیر را با پادکست شماره 3 تقویت ذهن تجربه خواهید کرد

ملودی جذاب این آهنگ شنیدنی که توسط ساز پیانو نواخته می‌شود، به بهترین شکل ممکن ذهن شما را مجاب به حرکت منظم می‌کند. صدای آرام و شفابخش آب در این موسیقی، هر ذهن و روح آشفته ای را غرق در آرامش کرده و لطافت را به آن هدیه می‌کند. در ادامه این موسیقی، صداهای ادامه‌داری را خواهید شنید که توسط ادوات الکترونیک نواخته شده و در بهترین فرکانس ممکن، ذهن شما را با ریتم شفابخش این موسیقی همراه می‌کنند. 
یک احساس بی‌نظیر را از شنیدن این پادکست تجربه خواهید کرد. تجربه‌ای که با هیچ یک از تکنیک‌های دیگر نظم دهی ذهنی با آن روبرو نخواهید شد. حتی اگر از ذهنی منظم هم برخوردار هستید، با سپردن گوش خود به این موسیقی بی‌کلام آرامش بخش، می‌توانید آن را به بهترین شکل تقویت کرده و بهترین کارایی را از آن دریافت کنید.
 
آهنگ تقویت ذهن
 

چطور از این پادکست بهترین نتیجه را بگیرم ؟

همین حالا پادکست سوم دنیای موسیقی درمانی برای تقویت ذهن را دانلود کنید و آماده لذت بردن، نظم‌دهی و تقویت ذهن خود باشید. در یک محیط آرام و در هر حالتی که با آن راحت هستید قرار بگیرید. تنفس عمیق را شروع کنید و پخش موسیقی را آغاز کنید. برای این کار هم می‌توانید از هدفون استفاده کنید و هم آن را توسط بلندگو در تمام محیط طنین‌انداز کنید. 
اما پیشنهاد ما این است که برای کسب بهترین نتیجه از آن، از هدفونی با کیفیت مناسب استفاده کنید. به یاد داشته باشید که هرگز نباید از میزان بلندی صدای زیاد استفاده کنید. میزان بلندی صدا را بر روی مقدار متوسط قرار دهید، چرا که در غیر این صورت گوش و ذهن خود را خسته خواهید کرد. به سپردن گوش خود به این موسیقی و انجام تنفس عمیق ادامه دهید. تمام ذهن خود را به عناصر این آهنگ زیبا و شفابخش سپرده و اجازه دهید افکار بیایند و بروند. حس کنید که از دور نظاره‌گر این افکار هستید. آن‌ها را ببینید اما درگیر هیچ‌کدام نشوید. سعی نکنید روی هیچ‌کدام تمرکز کرده و آن را موشکافی کنید. تمرکزتان را روی موسیقی حفظ کنید و فقط نظاره‌گر افکار باشید. با این کار، دیگر ذهن شما توسط خود شما، مجبور نخواهد بود که در آن واحد بر روی چندین مورد مختلف تمرکز کند و با رسیدن به آرامش، به خود نظم می‌دهد. 
 
بشنوید : پادکست شماره 1 تقویت ذهن
 
هنگامی که تمرکز شما بهم خورد و احساس کردید که مجددا غرق افکار شده‌اید، اصلا نگران نباشید. با آرامش تمرکز خود را از روی افکار برداشته و به آرامی مجددا آن را بر روی موسیقی معطوف کنید. این روند را حداقل برای 15 دقیقه بدون وقفه انجام داده و سعی کنید هرروز آن را تکرار کنید. در هر زمانی از روز که وقت داشتید و رحت بودید می‌توانید از این موسیقی بهره ببرید، اما پیشنهاد ما این است که در ساعات انتهایی روز از این پادکست بهره برده و در حین یا بعد از آن خوابی بی‌نظیر را تجربه کنید. امیدواریم بهترین نتیجه را از سپردن گوش و ذهن خود به این پادکست کسب کرده و به نهایت آرامش و نظم ذهنی برسید. لطفا نظرات، پیشنهاد و انتقادهای خود در مورد این شماره از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای تقویت ذهن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
 
ویژگی‌های این پادکست:
  • موسیقی بی کلام زیبا و بسیار آرامش‌بخش با مدت زمان 56 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای تقویت ذهن
  • بسیار مناسب برای آرام سازی و نظم‌دهی به ذهن
  • بسیار مناسب برای آزادسازی ذهن
  • بسیار مناسب برای تقویت تمرکز
  • القا کننده آرامش و انرژی مثبت به تمام وجود شنونده
  • بسیار مناسب برای کاهش استرس
  • مناسب برای حل اختلالات خواب
  • مناسب برای انجام انواع مدیتیشن و ریلکسیشن
 
 
 
 
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید