دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Emotions Stimulation - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه

تحریک احساسات و عواطف

شادکامی ذهنی با پادکست موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف، شماره ۱

این اولین شماره از پادکست های فوق العاده اثر بخش وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف است که به شما ارائه می کنیم. با استفاده درست و اصولی از موسیقی بی‌کلام و دل‌نواز این پادکست می‌توانید به‌راحتی گره‌های احساسی و عاطفی خود را باز کرده و آن‌ها را در وجود خود نابود کنید. گره‌هایی که می‌توانند به هر دلیلی خواه به سبب مسائلی که در گذشته به وقوع پیوسته و باعث آزار شما شده، و خواه بخاطر برداشت و دید غیر واقعی و غلطی که از خود و روابط خود دارید در شما بروز کرده باشند و مانند لکه‌ای سیاه بر روی لوح زیبای وجودی شما کدورت ایجاد کرده باشند. با سپردن گوش، ذهن و تک تک عناصر وجودی خود به این آهنگ زیبا و روح‌نواز، تمام این گره‌ها را باز کرده و با پاک کردن تمام کدورت‌ها از ذهن، روح و جسم خود، طعم عشق، احساسات و عواطف شیرین را خواهید چشید و خواهید فهمید که تنها چیزی که در سراسر این هستی موج می‌زند تنها عشق است و نه چیز دیگر. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید، عاشق باشید و با تمام وجود و بدون ترس از گره‌های ذهنی خود به تک تک ذرات عالم عشق بورزید.

وجودتان را با موسیقی سرشار از عشق و احساس کنید

شما همراهان گرامی در حال شنیدن اولین شماره از پادکست‌های فوق‌العاده تاثیرگذار دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف هستید. آهنگی که هم اکنون شنونده آن هستید، ساخته شده از یک ملودی روان و بسیار احساسی است که به بهترین شکل در کوکی خاص توسط ساز پیانو نواخته شده است. این تمام چیزی است که در این موسیقی بی‌کلام تاثیرگذار خواهید شنید. این ساختمان ساده، تنها چیزی است که با نرمی و لطافت تمام ذهن و روح شما را تحت تاثیر قرار داده و متعاقب آن، با تحریک احساسات و عواطف شما و پاک کردن غباری که بر آن نشسته، تمام وجود شما را سرشار از عشق و احساسات عاطفی مثبت می‌کند.

این پادکست موسیقی شما را به قدرت عشق مجهز خواهد کرد !

این یعنی پاکسازی و فعال سازی لوح وجودی شما و آمادگی‌تان برای جذب عشق و محبت. همچنین این پروسه و این تحریک و پاکسازی، قدرتی فوق العاده برای عشق ورزیدن را به شما هدیه می دهد. قدرتی که اگر انسان از آن بهره‌مند شود، آنگاه می‌تواند به فلسفه وجودی خود آگاه شده و از زندگی نهایت لذت را ببرد. در حین گوش سپردن به ملودی رویایی و شنیدنی این پادکست، خودتان تمام این حالات مثبت را حس خواهید کرد و شاهد تغییر پله پله در احساسات و عواطف خود خواهید بود.

پادکست موسیقی برای تحریک احساسات و عواطف چطور عمل می‌کند ؟

همانطور که گفته شد موسیقی بسیار آرامش بخش این پادکست موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف با مدت زمان 60 دقیقه ، بر مرکز احساسات و عواطف شما اثر خواهد گذاشت و با پاکسازی آن، کارکردش را متعادل می سازد. وظیفه این مرکز، جذب انرژی‌ای است که به ما قدرت عشق ورزیدن و محبت کردن و همچنین دریافت عشق و محبت را می دهد. و میزان سلامت انسان از کیفیت و سلامت تنفس گرفته تا وضعیت قلب و عروق، بشدت وابسته به سلامت و کارکرد صحیح این مرکز است. پاکسازی و فعالسازی این مرکز، عشق و محبت کائنات را به سمت شما سرازیر کرده و کمک می کند که شما انسانی عاشق، مهربان، فداکار و امیدوار با قدرتی فوق‌العاده برای برقراری ارتباط با کسانی که دوستشان دارید باشید و میلی بسیار زیاد و لذت بخش به عبادت پروردگار خود پیدا کنید.

با این پادکست موسیقی بی کلام و آرامش‌بخش احساسات خود را به سمت درست حرکت خواهید داد

این یعنی اتصال به منبع عشق و نور و چه عشق بازی مستانه‌تر، شیرین‌تر و بهتر از اینکه مشرّف به درگاه یگانه خالق خود شویم؟ همچنین آهنگ آرامش بخش و فوق العاده گیرا و تاثیر گذار این پادکست موسیقی درمانی باعث می شود که میل زیادی به فعالیت های اجتماعی پیدا کنید و با شادکامی به عشق الهی اعتماد کرده و درک درستی از شکل اصلی زندگی داشته باشید.

تحریک احساسات با موسیقی

چطور باید از این پادکست موسیقی درمانی بی‌کلام برای تحریک احساسات و عواطف استفاده کنیم ؟

و اما اینکه چگونه از این پادکست تاثیرگذار برای تحریک احساسات و عواطف وبسایت دنیای موسیقی درمانی به بهترین شکل استفاده کنیم؟ به راحت‌ترین و لذت‌بخش‌ترین شکل ممکن. در هر حالتی که هستید و امکان گوش سپردن به موسیقی را دارید می‌توانید گوش و ذهن خود را به این آهنگ فوق‌العاده احساسی و تاثیرگذار بسپارید. هم می‌توانید با تمرکز کامل و بوسیله هدفون از آن استفاده کنید و هم می‌توانید به دلیل برخوردار نبودن این موزیک از پیچیدگی‌های موسیقایی، آن را با استفاده از دستگاه‌های دیگر پخش موسیقی و بلندگو در اماکن خاص مثل محیط خانه یا محل کار طنین‌انداز کنید و لذت و استفاده کافی را از آن ببرید.
و اما پیشنهاد ما استفاده از این موسیقی با تمرکز کامل است، به این صورت که آرام باشید و در محیطی با شرایط و دمای مناسب دراز بکشید و با قرار دادن هدفون در گوش خود، تنفس عمیق را شروع کنید و تا ده شماره با تمرکز کامل عمل دم و بازدم را به عمیق‌ترین شکل ممکن انجام دهید، طوری که با هربار دم تمام شش‌های خود را پر از هوا کرده و با هربار بازدم آن‌را تماما خالی از هوا کنید. حالا وارد مرحله تن‌آرامی شده‌اید و وقت آن فرا رسیده است که موسیقی را پخش کرده و چشمان خود را ببندید. همچنان به تنفس عمیق خود ادامه دهید و اجازه دهید که اجزای موسیقی کار خود را کرده و به اعماق وجودی شما راه پیدا کنند.

احساسات خود را بدون ترس و نگرانی رها کنید

احساسات خود را رها کنید و نترسید. بدون ترس گره‌های احساسی خود را ببینید و پوچی آن‌ها را با تمام وجودتان حس کنید. تحریک احساسات و عواطف شما شاید با پس لرزه‌هایی مثل غم و احساس نیاز گریه کردن همراه باشد. اصلا نگران نباشید و احساس خود را رها کنید و همه چیز را به دست این موسیقی و هوش هیجانی خود بسپارید. گریه کنید، لبخند بزنید، اخم کنید... و گره‌ها را با خیالی آسوده نابود کنید... در نهایت آرامش، سبکی و روحی آرام است که سراسر وجود شما را در بر می‌گیرد و شما را وارد فاز اصلی زندگی‌تان که همان عاشق بودن و عشق ورزیدن است می‌کند.
پیشنهاد : پادکست موسیقی برای کاهش ترس و مقابله با آن - شماره یک
ضمنا لازم به ذکر است که در زمان استفاده از موسیقی این پادکست برای تحریک احساسات و عواطف به هیچ عنوان میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار نداده و میزان آن را روی مقدار متوسط یا پایین‌تر قرار دهید، مخصوصا در زمانی که در حال استفاده از هدفون هستید. استفاده از میزان صدا با شدت بالا نه تنها کمکی به شما نخواهد کرد، بلکه بعد از گذشت چند دقیقه ذهن شما را خسته و آشفته خواهد کرد. این اطمینان را به شما همراهان گرامی می‌دهیم که در صورت استفاده درست از آهنگ تاثیرگذار این پادکست، احساس رهایی فوق‌العاده دلچسبی را تجربه خواهید کرد و از نفس کشیدن لذت خواهید برد. لطفا در بخش نظرات این محصول، ما و دیگر همراهان عزیز وبسایت دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود از گوش دادن به موسیقی این پادکست قرار دهید. منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادهای گرم شما عزیزان هستیم.
ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام شنیدنی و روح‌نواز با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای تحریک احساسات و عواطف
  • بسیار تاثیرگذار برای باز کردن گره‌های احساسی و پاک کردن کدورت‌های عاطفی
  • بسیار موثر در کاهش استرس
  • قابل استفاده برای بالا بردن کیفیت خواب
  • قابل استفاده برای مطالعه
  • قابل استفاده به عنوان موسیقی شب
  • مناسب برای انجام تکنیک‌های تن‌آرامی
  • مناسب برای انجام انواع مدیتیشن
  • قابل استفاده در مشاغل، اماکن و محیط‌های مختلف برای ایجاد فضایی گرم و آرام

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید