دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

اورا یا هاله شما چه رنگی است؟

هاله یا اورا تراوشی از انرژی است که بدن فرد را احاطه کرده است و بسته به تجربیات و شرایط هر فرد در طول زمان تغییر می کند.

به طور خلاصه، هاله یا اورا اساساً ذات فرد است و ظاهراً می‌توان آن را با استفاده از چیزی به نام عکاسی Kirlian یا عکاسی الکتریکی ثبت کرد. در حالی که بسیاری از مردم مطالعه هاله‌ها را شبه علمی و غیرقابل اثبات می‌دانند، اما هنوز هم یک فعالیت بسیار محبوب است و می‌تواند به شما کمک کند تا نقاط قوت و ضعف خود را در زمینه انرژی کشف کنید.

فهرست عناوین
  • چگونه رنگ هاله خود را بفهمیم
  • بنابراین هاله شما چه رنگی است و به چه معناست؟
  • چگونه هاله شخص دیگری را ببینیم
  • نتیجه‌گیری
اورا یا هاله شما چه رنگی است؟

 

چگونه رنگ هاله خود را بفهمیم

اگر شما فردی باشید که بخواهید هاله ها را به صورت بصری ببیند، احتمالاً از خود می پرسید که چگونه می توانید بفهمید که هاله خودتان چه رنگی است. مکان هایی وجود دارد که می توانید از هاله خود عکس گرفته یا تصویر تهیه کنید و همچنین می توانید در آزمون‌های مختلف تشخیص رنگ هاله شرکت کنید تا حس سایه روح خود را به دست آورید.

برای آزمایش توانایی‌های بصری‌تان، می‌توانید سعی کنید خودتان آن را با نگاه کردن به جایی از بدنتان، یا مالیدن دست‌هایتان به هم، جدا کردن آهسته آن‌ها و دیدن رنگ‌ها تشخیص دهید. هرچه بیشتر این تمرین را انجام دهید، میدان انرژی اطراف بدنتان را بهتر می بینید.

 

بنابراین هاله شما چه رنگی است و به چه معناست؟

رنگ زرد

ویژگی‌های اصلی کسانی که هاله‌ی عمدتا زرد دارند، هوش، منطق و بذله گویی است. آنها با سر فکر می کنند نه با قلبشان و می توانند به سرعت احساسات خود را کنار بگذارند تا با مشکلاتی که پیش می آید مقابله کنند. آنها می توانند برای خود خیلی سخت کار کنند، زیرا آنها افراد موفقی هستند که برای رسیدن به اهداف خود پیشرفت می کنند. افراد با هاله زرد دوست دارند زمانی را به تنهایی بگذرانند، اگرچه احساس تنهایی نمی‌کنند. آنها دوستان زیادی ندارند زیرا آنها را عاقلانه انتخاب می کنند، اما حلقه نزدیک همراهان خود را بسیار دوست دارند و می‌ستایند. افراد با هاله زرد تمایل به مکالمات بسیار هوشمندانه دارند. آنها با صحبت‌های پیش پا افتاده میانه خوبی ندارند. اما ضعف اصلی این افراد این است که گاهی اوقات می توانند بیش از حد خود و دیگران را قضاوت کنند.

 

 

رنگ قرمز

همانطور که ممکن است حدس بزنید، افرادی که هاله قرمز دارند طبیعتی آتشین و تندخو دارند و به راحتی نمی توان آنها را رام کرد. آنها عاشق آزادی، ماجراجویی و هیجان هستند و به سرعت حوصله شان سر می‌رود. افرادی که هاله قرمز دارند در تمام زمینه های زندگی اعتماد به نفس بالایی دارند و معمولاً از بیماری های روحی و جسمی رنج نمی‌برند. آنها ورزش و انجام هر کار پر فعالیتی را دوست دارند و ماهیت رقابتی بالایی دارند. علاوه بر این، آنها رهبران ذاتی هستند و دوست ندارند مردم به آنها بگویند که چه کاری انجام دهند. آنها افرادی باز و صادق هستند و چیزی را از شما پنهان نمی کنند. این افراد مستقیماً سر اصل مطلب می‌روند. تنها نقطه ضعف افراد با هاله قرمز این است که نیاز آنها به رشد و بالا رفتن ممکن است برخی از پل ها را در مسیرشان بسوزاند!

 

افرادی که هاله صورتی دارند انرژی سخاوتمندانه، قابل دسترس و شیرینی دارند.

 

رنگ صورتی

افرادی که هاله صورتی دارند، انرژی سخاوتمندانه، قابل دسترس و شیرینی دارند. آنها آزادانه عشق می ورزند و تمایل دارند که به هر نحوی و با هر سختی این کار را انجام دهند. آنها همچنین افرادی همدل، با توانایی روانی عجیب و استعدادهای خلاق هستند. افراد با این هاله رنگی ایده آلیست هستند و همین امر دیدن دنیا را آنگونه که هست برایشان سخت می‌کند. آنها می خواهند جهان را به نحوی تغییر دهند و احساس می کنند که این وظیفه آنها در زندگی است و حتما باید این کار را انجام دهند. درست مانند افراد با هاله‌های قرمز، افراد با هاله صورتی هم بسیار صادق هستند و به همه فرصتی منصفانه می‌دهند. با این حال، آنها باید یاد بگیرند که برای خودشان بایستند و مراقب خود باشند، زیرا به دلیل طبیعت ملایمشان مردم تمایل دارند از آن‌ها سو استفاده کنند.

 

رنگ سبز

اگر هاله ای سبز دارید، پس عشقی تزلزل ناپذیر به فضای باز دارید و خود را یک عاشق واقعی طبیعت می‌دانید. همچنین احتمالاً سطح بالایی از آگاهی نسبت به سلامتی دارید و فقط مغذی ترین غذاها را وارد بدن خود می‌کنید. به احتمال زیاد، پاهای خود را محکم روی زمین نگه می دارید و با ایده آل های پای در آسمان هماهنگ نمی شوید. شما رویکردی عملی و واقع بینانه به زندگی دارید و مراقب هستید که خود و خانه خود را تمیز و مرتب نگه دارید. شما همچنین از امنیت و ثبات لذت می‌برید و دوست ندارید تغییرات زیادی در زندگی شما رخ دهد. اگر متوجه شدید که در رویکرد خود به زندگی بیش از حد سفت و سخت هستید، شاید لازم باشد که بیشتر با جریان زندگی حرکت کنید.

 

رنگ نارنجی

افرادی که هاله نارنجی دارند، گرمی جمع را دوست دارند و اغلب از تنها بودن لذت نمی‌برند. آنها افرادی کاریزماتیک، بامزه و پر سر و صدا هستند و به نظر می رسد همیشه در مرکز توجه قرار دارند. با این حال، در نقطه مقابل آن، آنها یک توانایی ذاتی برای درک احساسات دیگران دارند و عمیقاً به احساسات مردم اهمیت می‌دهند. به دلیل ماهیت پرشورشان، گاهی اوقات ممکن است کنترل عصبانیت خود را از دست بدهند، اما اگر از حد خارج شده باشند، به سرعت عذرخواهی می‌کنند. افرادی که هاله نارنجی دارند با اعتماد به نفس، صمیمی و دوست داشتنی هستند، اما گاهی اوقات می توانند تصمیمات عجولانه بگیرند و به بی صبری خود اجازه دهند که بهترین داشته‌های آنها را بگیرد.

 

 

رنگ بنفش

این رنگ نشان دهنده توانایی های روانی عالی و حساسیت بالا به احساسات و انرژی ها است. افرادی که هاله بنفش دارند طبیعتی مرموز و آرام دارند و به تمام سوالات بزرگ زندگی فکر می کنند. آنها هرگز کاوش را متوقف نمی‌کنند و دوست دارند در مورد موضوعات جدید بیاموزند. آنها در ذهن خود بسیار زندگی می کنند، اما روح زیبایی دارند. افراد با این رنگ از هاله معمولا زمان زیادی را در طبیعت و با حیوانات می‌گذرانند، چرا که احساس می کنند بیشتر انسان ها آنها را درک نمی‌کنند. آنها دوستان زیادی ندارند، اما همان تعداد کم را دوست دارند و به آن‌ها عشق می‌ورزند. گاهی اوقات، افراد دیگر از طبیعت باز و محبت آمیز آن‌ها سوء استفاده می‌کنند، بنابراین افراد با هاله بنفش باید برای محافظت از انرژی خود مراقبت زیادی از خود انجام دهند.

 

رنگ آبی

داشتن این هاله رنگی بسیار نادر است، اما نمادی از قدرت در ارتباطات مثبت و شخصیتی جسور و در عین حال فروتن است. همانطور که ممکن است حدس بزنید، این هاله نشان دهنده طبیعتی آرام و ملایم است و بنابراین، این افراد صلح‌جو و حل‌کننده‌های شگفت‌انگیزی برای مشکلات هستند. آنها می توانند به سرعت مسائل را در یک مشاجره حل کنند و روشی صادقانه و شیوا برای صحبت با مردم داشته باشند. به نظر می رسد این افراد تعادل کاملی بین فکر و احساس دارند و همیشه حرف درست را در زمان مناسب می گویند. با این حال، آنها گاهی خود را بیش از حد درگیر کار و مشغله می‌کنند و زمان کافی را برای رسیدگی به روابط خود صرف نمی‌کنند.

 

افراد با هاله طلایی به همه چیزهای زیبا و ظریف در زندگی علاقه دارند.

 

رنگ طلایی

افراد با هاله طلایی به همه چیزهای زیبا و ظریف در زندگی علاقه دارند. آنها همیشه در مرکز توجه قرار می‌گیرند و زندگی اجتماعی بسیار فعالی دارند. به عنوان مثال، آنها عاشق میزبانی مهمانی ها، سرگرم کردن مردم و لذت بردن از زندگی در لحظه هستند. آنها یک خط مستقل قوی دارند و دوست ندارند از کسی کمک یا مشاوره بخواهند. این افراد به دلیل ذائقه های روتین خود، گاهی اوقات انسان‌هایی سطحی به نظر می‌رسند، اما به سادگی از اهدا کردن چیزهای زیبا به مردم و همچنین تزئین فضای زندگی خود با آنها لذت می‌برند.

 

رنگ سفید - نقره ای

افراد دارای این هاله در تمام زمینه های زندگی بسیار با استعداد و انعطاف پذیر بوده و می توانند کاملا با هر موقعیتی سازگار شوند. توضیح این ویژگی مثل این است که آنها می توانند خودشان را بسازند و به هر شخصیتی که نیاز دارند تبدیل شوند و در بسیاری از زمینه های مختلف زندگی، نسبت به دیگران برتری داشته باشند. آنها موفقیت را از چپ و راست خود جذب می کنند و معمولاً رهبران و معلمان بسیار خوبی می‌شوند. مردم به دلیل زیبایی درونی و بیرونی افرادی که هاله سفید یا نقره ای دارند، به سمت‌شان کشیده می‌شوند، اما این افراد با این رنگ هاله، باید دقیقا مراقب این موضوع باشند!

 

رنگ قهوه ای

افرادی با هاله قهوه ای روشن یا تیره تمایل دارند مثل ارواح سرگردان باشند و همیشه در تلاش هستند که جایگاه خود را در زندگی پیدا کنند. آنها ممکن است دوباره به عادت های بد برگردند و تصوری منفی از خود داشته باشند. آن‌ها آنقدر روی عیب‌های دیگران تمرکز می‌کنند که برطرف کردن عیب‌های خودشان را فراموش می‌کنند.

 

رنگ مشکی

رنگ مشکی و سیاه به جای اینکه یک هاله کلی باشد، انسداد در میدان انرژی را نشان می‌دهد. همچنین می تواند بیانگر مسائل عمیق و حل نشده، افسردگی، عصبانیت، خشم، رکود، نارضایتی یا هر احساس منفی دیگری باشد.

 

چگونه هاله شخص دیگری را ببینیم

اگر می خواهید هاله شخص دیگری را ببینید، ابتدا بدانید که باید کمی به او خیره شوید. نگاه خود را به طور پیوسته روی او نگه دارید تا زمانی که شروع به دیدن درخشش اطراف بدنش کنید و ببینید که آیا رنگ خاصی دارد یا خیر. واقعاً به همین سادگی است، اگرچه ممکن است همه نتوانند هاله ها را به وضوح ببینند.

 

 

نتیجه‌گیری

هاله ما دائماً در حال تغییر است - اما برای بسیاری از مردم، یک یا دو رنگ به طور مداوم ظاهر می شود. چه در یک روز هاله آبی، زرد یا قرمز داشته باشید، درک انرژی هاله‌تان در هر نقطه می تواند به شما کمک کند تا با سهولت بیشتری به آن روز نزدیک شوید.

 

منابع

Powerofpositivity

mindbodygreen

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید