دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
15 جمله تاکیدی مثبت برای پایان دادن عالی به روز
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

15 جمله تاکیدی مثبت برای پایان دادن عالی به روز

بسیاری از ما، قبل از اینکه به خواب برویم، به اتفاقات روزی که گذراندیم فکر می‌کنیم و آرزو می‌کنیم که می‌توانستیم کارهای بیشتری انجام دهیم، بهتر غذا بخوریم، ورزش کنیم، یا درآمد بیشتری کسب کنیم. هرکاری هم که در طول روز انجام دادید (یا انجام ندادید)، قبل از به خواب رفتن، به القای این جملات تاکیدی مثبت به خود عادت کنید تا با احساس رضایت و هیجان برای فردایی بهتر بخوابید.

 

با این 15 جمله طلایی یک پایان فوق‌العاده را برای روز خود خلق کنید!

 

1. "من امروز بهترین کاری که می‌توانستم انجام بدهم را انجام دادم."

هیچ کس نمی تواند همه چیز را به طور کامل و بدون نقص انجام دهد. اگر اینگونه بود، دیگر ما انسان نبودیم! به آنچه در طول روز به دست آورده اید افتخار کنید و باور داشته باشید که تمام تلاش خود را کرده اید، بهترین عملکرد خود را داشته و تمام توان خود را بکار گرفته اید. شاید دیگران زحمات شما را قبول نداشته باشند، و این طبیعی است. اما در پایان روز، فقط نظر شما درباره خودتان مهم است!

 

2. "من لایق عشق و فراوانی هستم."

به خود یادآوری کنید و باور داشته باشید که به عنوان یکی از فرزندان این جهان پر از فراوانی، شایسته یک زندگی پر از عشق و شادی هستید. حتی اگر اتفاقات روز شما این واقعیت را منعکس نمی کند، هر شب قبل از خواب، این جمله تاکیدی مثبت را با صدای بلند یا در ذهن خود، با خودتان بگویید. خواهید دید که به آرامی، شروع به جذب و مشاهده فراوانی بیشتری در زندگی خود خواهید کرد.

 

 

3. "من به خودم اطمینان دارم و می دانم که می توانم هر کاری را انجام دهم!"

همه ما هر از چند گاهی به کمی افزایش عزت نفس نیاز داریم، و خوشبختانه، هر زمان که بخواهیم می توانیم به خودمان اعتماد به نفس تزریق کنیم! اگر پتانسیل نامحدود خود را به خود یادآوری کنید و این جمله تاکیدی مثبت و فوق العاده را در فکر و آگاهی خود بکارید، به زودی خواهید دید که بذرهای افکارتان به عمل می آیند.

 

4. "من همه چیزهایی را که برای شاد بودن نیاز دارم، دارم."

اگر روز خود را با غذا، آب، سرپناه، خانواده و مقداری نور آفتاب سپری کرده اید، ثروت بیشتری نسبت به اکثر مردم امروز دارید! در حالی که بسیاری از ما درگیر تلاش برای «کسی شدن» می شویم، شما به یاد داشته باشید که در حال حاضر، برای خود کسی هستید و احتمالاً موهبت های زیادی دارید که ممکن است روز به روز بیشتر از آنها چشم پوشی کنید. این فکر را در ذهن خود نگه دارید تا بتوانید از زندگی، همان گونه که در حال حاضر هست، احساس رضایت داشته باشید.

 

5. "من خودم را دوست دارم."

بدون توجه به شغل، ظاهر، موقعیت مکانی و مالی، وزن یا دستاوردهایتان، همین حالا خودتان را دوست داشته باشید. شما واقعا شایسته دوست داشته شدن هستید.

 

6. "من از خانواده و دوستانم سپاسگزارم."

فراموش نکنید که نه تنها از خودتان، بلکه از همه افراد دیگری که شما را دوست دارند و حمایت می کنند، تشکر کنید. شاید همیشه در کنار نزدیکترین دوستان و عزیزانتان نباشید، اما در پایان روز، زمانی که بیشتر نیاز دارید که کسی در کنار شما باشد، آن ها در کنار شما خواهند بود.

 

7. "نیازی به مقایسه خودم با دیگران ندارم. من در سفر زندگی خودم هستم!"

در برابر وسوسه مقایسه مسیر خود، با سفرهای شخصی دیگران مقاومت کنید. به احتمال خیلی زیاد در نتیجه این کار، فقط احساس حسادت یا حقارت خواهید کرد. به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان نمی توانید ارزش خود را با موفقیت ها یا موقعیت دیگران بسنجید، زیرا شما به طبقه و دسته خود تعلق دارید. کائنات شما را به دلیلی به اینجا آورده است و این دلیل ممکن است کاملاً با دلیل افراد دیگر متفاوت باشد.

 

8. "من زیبایی را در هرچیزی که اطرافم هست، می بینم."

قبل از اینکه شب ها چشمان خود را ببندید، به تمام جنبه های مثبت افرادی که در زندگی دارید و محیط فعلی خود فکر کنید. با انجام این کار، به خود یادآوری می کنید که از همان جایی سرچشمه می گیرید که بقیه افراد می گیرند، و بنابراین در طول روز احساس ارتباط و آرامش بیشتری می کنید. به یاد داشته باشید که به نفیس بودن خود نیز محترم بشمارید، چرا که این کار تا حد زیادی نحوه درک شما از واقعیت اطرافتان را تعیین می کند.

 

9. "همه‌چیز در زندگی من در این زمان، بالاترین فایده را برای من دارد."

هر اتفاقی که در حال حاضر در زندگی شما رخ می دهد به نوعی به گسترش آگاهی شما کمک می کند. چه به تازگی به یک رابطه پر سر و صدا پایان داده باشید یا به یک کشور جدید و زیبا نقل مکان کرده باشید، هر دو مسیر منحصر به فرد شما را بیشتر روشن خواهند کرد. همه چیز به دلیلی اتفاق می افتد، پس درس ها را در آغوش بگیرید و به یاد داشته باشید که با وقوع هر اتفاقی، آرام باشید و اجازه دهید کائنات شما را راهنمایی کند.

 

10. "من موجودی سالم، سرزنده و سرشار از نور هستم."

اولین قدم برای سالم تر شدن، این است که خود را سالم تصور کنید. اگر بتوانید با تمام وجود تصور کنید که به عنوان یک فرد شکوفا، خوش اندام و قوی چه شکلی به نظر می رسید و چه احساسی دارید، خود را قادر خواهید کرد که به این واقعیت دست یابید. از قانون جذب به نفع خود استفاده کنید و به طور مداوم افکار خود را در مورد آنچه می خواهید، به جای آنچه نمی خواهید تقویت کنید.

 

11. "من هرچیزی را که بمن آسیب می‌زند را رها می‌کنم."

همانطور که به خواب می روید، افکار منفی را به آرامی از ذهن خود بیرون کنید، افکاری که فقط شما را به پایین می کشند. انجام مرتب این کار در هر شب، زمینه را برای خواب بهتر و با کیفیت تر و داشتن دیدگاه مثبت تر در هنگام بیدار شدن صبحگاهی فراهم می کند.

 

12. "من صاحب و مدیر واقعیت خود هستم."

ما به راحتی می توانیم فراموش کنیم که خودمان هادی زندگی خود هستیم. ما بر اساس افکارمان، جریان انرژی را در زندگی خود هدایت می کنیم. اگر اخیراً احساس می کنید که کنترلی بر زندگی خود ندارید، این جمله تاکیدی مثبت را با خود تکرار کنید تا به خود در مورد قدرت درونی تان برای ایجاد واقعیتی که در نظر دارید، اطمینان دهید.

 

13. "من کافی هستم."

اجازه ندهید که افکار خودباختگی، نگرش شما را نسبت به خودتان تعیین کنند. در عوض، با افکار مثبتی نظیر چیزی که در این جمله نهفته است، ارزش خود را تقویت کنید. شما به تنهایی، قدرتی دارید که می توانید با آن جهان را تغییر دهید.

 

14. "من به خودم ایمان دارم."

ارزش خود را بشناسید و هرگز فراموش نکنید که می توانید در زندگی به هر چیزی که می خواهید برسید. این، با ایمان به توانایی های خود و تلاش برای انجام کارهایی که شما را به خودتان نزدیک می کند شروع می شود ، نه کارهایی که لحظه به لحظه، فاصله شما با خودتان را بیشتر می کند. با تمام وجود به خودتان ایمان داشته باشید و در اوج ایمان، این جمله تاکیدی مثبت و فوق العاده موثر را با خودتان تکرار کنید.

 

15. "من در صلح و آرامش هستم."

حتی اگر روزی شلوغ و پر هرج و مرج داشتید، به درون خود بروید تا سکون و سکوتی را که همیشه وجود دارد پیدا کنید، حتی اگر همیشه آن را تصدیق نمی کنید. هیچ چیزی خارج از خودتان، نمی تواند آرامش واقعی را برای شما به ارمغان بیاورد، پس هر زمان که احساس آشفتگی می کنی به خودت تکیه کن. به درون خود رجوع کنید، عمیق نفس بکشید و با دانستن اینکه همه چیز خوب است از یک خواب خوب استقبال کنید.

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
۱۴۰۲/۰۹/۲۸

واقعا شنیدن وتکرار این جملات ب ادم ارامش میدهد خدایا شکرت????

۱۴۰۲/۰۷/۱۰

خیلیزیاد با این جملات زیبا ارامش گرفتم وادامه خواهم داد

۱۴۰۲/۰۴/۱۹

عالی بود بسیار ممنون و سپاس گزارم

۱۴۰۲/۰۴/۱۹

سلام، خوشحالیم که این مطلب براتون مفید بوده. از مهر شما سپاسگزاریم.

برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید