دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر

عکس نوشته های دنیای موسیقی درمانی

عکس نوشته های تاثیرگذار و انگیزشی دنیای موسیقی درمانی

با این 6 رفتار دیگران را از خودت فراری خواهی داد

با این 6 رفتار دیگران را از خودت فراری خواهی داد

از همین لحظه، این رفتارهای فراری دهنده را کنار بگذار!

1. خودخواهی!

برای داشتن یک زندگی شاد، باید یاد بگیری که چگونه با دیگران زندگی کنی و پیشرفت کنی و این مستلزم آن است که بخشی از خود را بدون اینکه در ازای آن چیزی بخواهی، ببخشی. از قضا، وقتی از خودت بدون توقع انفاق می‌کنی، این مقدار و بیشتر و بهتر به  تو باز خواهد گشت.

 

2. تکبر!

نمایش رفتار متکبرانه، مطمئناً افراد را در هر موقعیت اجتماعی که باشی از تو دور خواهد کرد. صحبت و تعریف کردن از خودت بسیار هم عالی است، اما فقط در زمانی متکبرانه نبوده و معتبر باشد.

 

 

3. منیت و حق به جانب بودن!

گاهی اوقات مردم تمایل دارند که در مورد خود و اعتقادات خود بسیار عالی فکر کنند و همیشه حق را به خودشان بدهند... اگر این رفتار را داری، بدان که بدون اینکه خودت بدانی، نگاه تحقیرآمیز به افراد دیگر و تصمیماتشان را به آنها القا خواهی کرد.

 

4. ایرادگیری حتی بر اساس کمال‌گرایی!

انسان‌ها کامل نیستند. آنها ناگزیر به اشتباه کردن هستند و این همان چیزی است که انسان را خاص می‌کند. ایرادگیری از دیگران و انتظار کمال از آن‌ها زمانی ناعادلانه است که خود تو هیچ راهی برای تضمین بی عیب و کامل بودنت نداری.

 

5. شکایت مزمن!

افراد شاد و موفق زیاد شکایت نمی‌کنند. از طرف دیگر، افراد شاکی مزمن همیشه حرف های منفی برای گفتن دارند... حتی وقتی اطرافیانشان خوشحال هستند! و این یعنی سمپاشی...

 

6. بدبینی!

یکی از سنگین‌ترین رفتارهایی که مردم تمایل دارند از خود بروز دهند، بدبینی است. به یاد داشته باش که هیچوقت نباید با نتیجه‌گیری عجولانه، به مردم شک و تردید داشته باشی. 

 

"رفتار، آینه‌ای است که هر کس تصویر خود را در آن نشان می‌دهد." - یوهان ولفگانگ فون گوته