دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

50 جمله انگیزشی که به شما یادآوری می کند قوی تر از آن چیزی هستید که فکر می کنید

تو قوی تر از چیزی هستی که فکر می‌کنی! این جمله ای است که آن را در طول آزمایش ها و مصیبت ها زیاد می شنویم، اما در این لحظات سخت، احضار نیروی درونی مان دشوار است. در تمام این مواقع، بسیاری از ما از خود سؤالاتی می پرسیم: "واقعا، تلاش چه فایده ای دارد؟" یا "وقتی این انقدر سخت است چرا به فشار آوردن به خودم ادامه می‌دهم؟" پاسخ به این سوالات ساده است:

در زندگی لحظات خارق‌العاده‌ای در انتظار شماست، اگر فقط برای آن‌ها بجنگید! جملات «شما قوی‌تر از آن چیزی هستید که فکر می‌کنید» می‌تواند به شما کمک کند تا تصویر بزرگ را ببینید و به شما یادآوری می‌کند که چرا باید به خود و توانایی خود برای استقامت ایمان داشته باشید.

فهرست عناوین
50 جمله انگیزشی که به شما یادآوری می کند قوی تر از آن چیزی هستید که فکر می کنید

 

جملات کوتاه “شما قوی تر از آن چیزی هستید که فکر می کنید”

هر شنبه‌ای یک جمعه دارد. آزمایش های زندگی همیشه با پیروزی همراه است. شما فقط باید برای آنها کار کنید و آنقدر صبور باشید که اجازه دهید در زمان مناسب به سمت‌تان بیایند. جملات «شما قوی‌تر از آنچه فکر می‌کنید هستید» می‌تواند به تغییر دیدگاه شما در این لحظات سخت کمک کرده و به شما امکان می‌دهد ظرف طلا را در انتهای رنگین کمان ببینید!

 

از ساختن آفتاب خودتان نترسید.

روزی می رسد که متوجه می شوید که موانع زندگی ارزشش را داشتند.

هر داستانی کشمکش خود را دارد. این فقط به این معنی است که شما در حال رسیدن به بخش خوب آن هستید.

فقط شما می توانید نیروی درونی خود را به دست بگیرید. از به عمق رفتن برای پیدا کردن آن نترسید.

شهامت پذیرش تغییراتی که زندگی به ارمغان می آورد را داشته باشید و سپس بجنگید تا ارزش زمان شما را داشته باشند.

هیچ کس بدون مواجهه با ترس‌های خود شجاع نمی شود. شما آنچه که لازم است را دارید، فقط باید آن را باور کنید.

برخی از موفق ترین افراد کسانی هستند که برای اولین بار به پایین ترین سطح رسیدند. تو هم بلند خواهی شد.

به یاد داشته باشید که در پایان هر طوفانی، احتمال یک رنگین کمان وجود دارد.

گاهی اوقات درد فقط چیزی است که بدن مان به ما یادآوری می کند. یادآوری اینکه چقدر مهم است که آن را احساس کنیم.

تو شکسته نیستی. تو تازه در حال بازسازی هستی. باور کن که این زمان تغییر برای بهتر شدن است.

 

 

جملات انگیزشی و الهام‌بخش در مورد اینکه شما قوی‌تر از چیزی هستید که فکر می‌کنید

زندگی آن چیزی است که شما از آن می سازید. می‌توانید شکست را بپذیرید و تسلیم شوید، یا می‌توانید از این تغییر مسیر غیرمنتظره برای پرورش روح خود استفاده کنید و زندگی را برای خودتان امن‌تر کنید. بگذارید این جملات «تو قوی‌تر از آن چیزی هستی که فکر می کنی» به شما انگیزه دهد که وقتی اوضاع سخت می‌شود به بیرون از موقعیت کنید!

 

سختی زمانی به وجود می آید که تازه به انتهای طناب خود می رسیم. این روشی است که طبیعت برای ایجاد قدرت در ما و کمک به ما برای تبدیل شدن به انسان‌های تواناتر به کار می‌گیرد.

یک شکاف در پیاده رو می تواند به عنوان یک نقص دیده شود یا می توانید آن را به عنوان هدیه دنیایی مهربان ببینید که فضایی برای رشد گل ها و گیاهان زیبا ایجاد می کند.

هر قهرمان باید از درون جهنم زندگی گذر کند تا به نیرویی تبدیل شود که همه از آن پیروی می کنند. پس به رویارویی با چالش هایی که برایتان پیش می آید ادامه دهید.

تنها چیزی که واقعاً می توانید در زندگی روی آن حساب کنید این است که تغییر اجتناب ناپذیر است. وقتی این حقیقت را درک کردید، برای مبارزه با نبردهایی که پیش می‌آیند مجهزتر می‌شوید.

مانند زایمان، توانایی ما برای غلبه بر DNA مان ساخته شده است. شما فقط باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تسلیم دردی که لحظه به همراه دارد شوید یا می خواهید برای رسیدن به معجزه در طرف دیگر سکه کنید.

هیچ کس به زندگی خود در سن 100 سالگی نگاه نمی کند و نمی گوید: "وای، خدا را شکر که به این لحظه رسیدم." در عوض، افراد از پاداش‌هایی که از مبارزاتشان گرفتند، مهارت‌های غیرمنتظره‌ای که در آن لحظات سخت به دست آوردند، و افراد شگفت‌انگیزی که آنها را در طول سفر دشوارشان همراهی کردند، لذت می‌برند.

گاهی زندگی مثل موج اقیانوس بر سرمان فرو می ریزد. اگرچه جریان در این لحظه خشن است، اما با خاموش شدن جزر و مد، لایه جدیدی از زیبایی پدیدار می‌شود که درست زیر سطح پنهان شده است. کسانی که آنقدر قوی هستند که منتظر امواج بمانند، می توانند پاداش ها را درو کنند.

گاهی اوقات زندگی ما را به لبه پرتگاه هل می‌دهد و می‌تواند این احساس را در ما ایجاد کند که انگار به نقطه‌ای بی‌بازگشت رسیده‌ایم، اما هر یک از ما در درون خود این قدرت را داریم که از آن عبور کنیم و به طرف سمت مقابل برویم. چرا ما با چنین آزمایش ها و مصائبی روبرو هستیم؟ شاید دلیل آن این باشد که ما را برای نبردی بزرگتر آماده کند. شاید برای این است که ما را به انسان بهتری تبدیل کند. یا شاید به این دلیل است که ما بتوانیم برای افراد دیگر قوی‌تر شویم و به عنوان بازویی عمل کنیم که وقتی با مانعی مشابه روبرو می‌شوند به آنها کمک کنیم تا بلند شوند.

 

امکانات شما بی پایان هستند. فقط کافیست آنها را ببینید.

 

جملات مثبت در مورد اینکه “شما هرگز نمی دانید چقدر قوی هستید”

تا زمانی که موانعی بر سر راه شما قرار نگیرد، هرگز نمی دانید چقدر قوی هستید. این بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است که بارها ما را غافلگیر می کند. هنگامی که این لحظات به وجود می آیند، به یاد داشته باشید که باید به حرکت رو به جلو ادامه دهید. این نقل قول ها می توانند به شما یادآوری کنند که زندگی همیشه ما را در یک مسیر مستقیم نمی برد، اما این بدان معنا نیست که ما به مقصد خود نخواهیم رسید.

 

امکانات شما بی پایان هستند. فقط ممکن است آنها در بسته هایی که شما انتظار دارید قرار نگیرند. به جنگیدن ادامه دهید و بدانید که قدرت استقامت را دارید.

هیچ کس نمی‌گوید که قرار است زندگی آسان شود. اگر اینطور بود، شانس تبدیل شدن به چنین آدم خارق العاده ای را نداشتید.

وقتی در زندگی با سیلاب‌ها روبرو می شوید، به آنها به عنوان بن بست نگاه نکنید، بلکه به عنوان مسیریابی که شما را به مسیری که قرار بود بروید انتقال می‌دهند نگاه کنید.

هیچ چیز در زندگی غیر ممکن نیست. اما تا زمانی که تلاش نکنید، همه چیز غیر ممکن به نظر خواهد آمد.

همه ما فقط سعی می کنیم گام بعدی خود را پیدا کنیم. اگر می‌خواهید بر آن غلبه کنید، طرز فکر یک کودک نوپا را در پیش بگیرید - حتی اگر شرایط شما ناامید کننده باشد، باز هم با اعتماد به نفس به جلو حرکت کنید و از افتادن نترسید.

آزمایش ها و مصیبت ها به سادگی نقاط عطف زندگی ما هستند. آنها ما را آزمایش می کنند و گاهی ما را می شکنند تا بتوانیم نسخه بهتری از خودمان را بازسازی کنیم.

گاهی زندگی ما را عمیق‌ترین قسمت خود می اندازد. در این لحظه است که واقعاً یاد می‌گیریم که چقدر قوی هستیم و برای چه چیزی در این دنیا می‌جنگیم.

بن بست به این معنی نیست که سفر شما تمام شده است. این فقط زندگی است که در حال مطمئن شدن از این است که همه شگفتی هایی که به شما ارائه می دهد را می بینید.

 

همچنین بخوانید: جملات انگیزشی برای حرکت و پیشرفت در زندگی

 

جملات قدرت درونی که به شما کمک می کنند برای موفقیت تلاش کنید

تمام کوشش و تقلای ما در راستای نحوه کشف قدرت درونی مان است. وقتی آن انگیزه را برای موفقیت و عبور از موانع پیدا کردید، زمان آن رسیده است که قدرت واقعی شما را فرا گیرد و به نیروی طبیعت تبدیل شوید. این جملات «تو قوی‌تر از آن چیزی هستی که فکر می‌کنی» می‌توانند به عنوان عنصری انگیزه بخش برای نگاه کردن به درون خود و پیشروی در زمان‌های سخت عمل کنند.

 

همچنین بخوانید: 10 راه بسیار موثر برای ایجاد قدرت درونی

 

اگر باور دارید که می توانید، پس نیمی از راه را رفته اید.

آتش اشتیاق در وجودتان چیزی است که شما را به جلو می راند و به شما کمک می کند زنده بمانید. بگذارید بسوزد و در نهایت شما را درخشان کند.

درست مانند یک شمع، قدرت شما برای روشن کردن هر اتاق از درون‌تان می آید. هرگز اجازه ندهید کسی آن نور را خاموش کند.

یکی از سخت ترین کارهایی که یک فرد می تواند انجام دهد این است که تصمیم بگیرد کاملاً به توانایی های خود ایمان داشته باشد و جهشی که همیشه آرزوی انجام آن را داشته است را انجام دهد.

قدرت شما از درون‌تان می آید. در حالی که نمی توانید اعمال دیگران را در اطراف خود کنترل کنید، قدرت درونی برای پیمایش مسیرهای جدید و دور زدن موانع موجود در مسیرتان را دارید.

اگر همه زمانی که شانس با آنها یار نبود تسلیم می‌شدند و کنار می رفتند، پس دلیلی برای تماشای فوتبال وجود نداشت. به تلاش برای پاس های بلند لحظات آخر بازی ادامه دهید.

مادران، نمونه اصلی قدرت درونی هستند. در غیر این صورت چگونه می توانیم کل یک انسان را از بدن خود بیرون کنیم؟

زندگی مثل پیاده روی است. منظره نفس گیر از بالا را فقط می توان پس از مدتی تلاش دید. فقط یکی یکی قدم‌ها را بردارید. متوجه خواهید شد که پاهایتان شما را به جایی که باید بروید می رسانند.

 

 

جملات "تو قوی تر از آنچه فکر می‌کنی هستی" برای روزهای سخت

گاهی اوقات، زندگی خوب، با مشقت هم معنی است. گاهی زندگی سخت می‌شود. ما را آزمایش می کند. و در لحظه های از دست دادن، ما را می شکند. اما آنچه باید به خاطر بسپارید این است که از این لحظات جان سالم به در خواهید برد. این می تواند به زمان و کار نیاز داشته باشد، اما نوری در انتهای تونل وجود دارد.

 

نگران مسیر نباشید، فقط پیشرفت کنید. زندگی همیشه زیبا نیست، اما اگر به حرکت رو به جلو ادامه دهید، به آن غلبه کرده و پیشرفت خواهید کرد.

قدرت برای ساخته شدن به درد نیاز دارد. هیچ کس نگفته که این کار آسان خواهد بود، اما اگر به وسیله این تلاش های دشوار بجنگید، می توانید قدرت خود را در پشت آن پیدا کنید.

آیا می دانید چرا هرگز نمی توانید به قسمت خوب آن بپرید؟ زیرا اگر مجبور نبودید برای آن تلاش کنید، هرگز متوجه نمی‌شدید که چه چیزی دارید.

این بار کاه نیست که کمر شتر را می‌شکند. این اتفاق بخاطر عدم تمایل شتر به رها کردن بارهای دیگری که بر دوش دارد است. گاهی اوقات زندگی ما را با چالش هایی روبرو می کند تا وادارمان کند که آنچه مهم است را دوباره اولویت بندی کنیم و آنچه که نیست را رها کنیم.

معیار واقعی یک مرد موفقیت او نیست، بلکه قدرتی است که در مواقع سختی و مشقت پیدا کرده است. معیار واقعی زمانی است که مورد آزمایش قرار می گیریم و واقعاً فرصت درخشیدن داریم.

گاهی اوقات سخت ترین چیز برای تلاش و کوشش، میل طبیعی به ادامه شنا کردن است. هر چند وقت یکبار، بهترین راه برای یافتن قدرت خود این است که لحظه ای شناور شوید تا جریان تغییر کند. هرگز از مبارزه خود دست نکشید، فقط استراتژی خود را تغییر دهید.

می دانید چرا ترسیدن مهم است؟ زیرا به این معنی است که شما چیزی برای از دست دادن دارید، و بنابراین، چیزی برای جنگیدن نیز دارید.

اگر زندگی به ما لیمو نمی داد، لیموناد نداشتیم. اگر کود دامی نداشتیم، نمی توانستیم باغ های خوش آب و هوا بسازیم. به یاد داشته باشید که زندگی همان چیزی است که شما از آن می سازید و برای رسیدن به بخش خوب زمان و تلاش نیاز دارد.

در روزهای سخت، هرگز از درخواست کمک نترسید. گاهی اوقات بهترین راه برای یافتن قدرت خود این است که کمی از آن را از دیگری قرض بگیرید.

 

اگر باور دارید که می توانید پس نیمی از راه را رفته اید.

 

جملات انگیزشی معروف در مورد قوی ماندن

کتاب‌ها و فیلم‌های واقعاً خوب به ما فرصت‌هایی می‌دهند تا ببینیم افراد چگونه حتی در زمانی که جریان شرایط بر خلاف آنها است، با تلاش و پشتکار بر موانع غلبه می‌کنند. گاهی اوقات دیدن یک نفر دیگر که برای رویاهایش می جنگد تمام الهام و انگیزه‌ای است که ما برای تلاش برای رویاهای خود نیاز داریم.

 

خداوند امین است، او نمی گذارد شما بیش از آنچه که توانش را دارید وسوسه شوید.

شما شجاع تر از چیزی هستید که فکر می کنید. شما قوی تر از آنچه به نظر می رسید و باهوش تر از آنچه فکر می کنید هستید.

همان چیزهایی که شما را پایین نگه داشتند، شما را به سمت بالا، بالا و بالاتر خواهند برد!

شجاعت و قدرت لزوماً به اندازه جسمی نیست، بلکه بیشتر به نگرش ذهنی/روانی بستگی دارد. 

مهم نیست که آب سرد است یا گرم. فقط به شنا کردن ادامه بده.

مهم نیست که چقدر دلت غمگین باشد، اگر به دنبال کردن باورت ادامه دهی، رویایی که آرزویش را داری محقق می شود. 

یک قهرمان واقعی با قدرت بازوهایش سنجیده نمی شود، بلکه با قدرت قلبش سنجیده می شود.

شما باید دارای قدرت تخیل و قوی دل باشید. باید چیزهایی را امتحان کنید که ممکن است کارساز نباشند، و نباید اجازه دهید کسی محدودیت های شما را به دلیل اینکه از کجا آمده اید تعیین کند. تنها محدودیت شما روح شماست."

 

 

مبارزات زندگی به ما کمک می کند تا یاد بگیریم

یک ضرب المثل آلمانی وجود دارد که می‌گوید: «اگر امروز دوستت نبود، معلمت بود». این یک راه عالی برای نگاه کردن به زندگی است. به‌جای اینکه بر روی سختی‌های خود تمرکز کنید و خود را فردی شکست خورده ببینید، به این بخش‌های زندگی به عنوان درس نگاه کنید. این می تواند به شما این امکان را بدهد که دفعه بعد که سناریوی مشابهی پیش آمد بهتر عمل کنید و شما را برای سایر موانع زندگی مجهزتر کند.

نقل قول‌های «تو قوی‌تر از آن چیزی هستی که فکر می‌کنی» می‌تواند در زمانی که زندگی مانند یک چاله به نظر می‌آید، به عنوان یک یادآوری ساده عمل کند و به شما گوشزد کند که اگر تصمیم بگیرید در هر شرایطی به همراهی خود ادامه دهید، زندگی با تمام چالش ها و سختی‌هایش می‌تواند بسیار خارق‌العاده باشد.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید