دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

10 راه برای ساختن مجدد خود وقتی در زندگی گیر کرده اید

بودن و احساس گیر افتادن در زندگی وضعیت وحشتناکی است. وقتی گیر می کنید، به نظر می رسد که به معنای واقعی کلمه فقط چرخ های خود را در گل می چرخانید و به صورت دایره ای به دور خود می‌چرخید.

همچنین به نظر می رسد که مهم نیست چه کاری انجام دهید یا بگویید، هیچ چیز به سمت بهتر شدن تغییر نکرده و شما برای همیشه در یک بیراهه گیر خواهید کرد.

فهرست عناوین
10 راه برای ساختن مجدد خود وقتی در زندگی گیر کرده اید

اگر مراقب نباشید، گیر افتادن در زندگی می‌تواند ترس، گناه، شرم و/یا بی‌تفاوتی که در حال حاضر احساس می‌کنید را تشدید کند. حتی ممکن است بیشتر از آنچه که می‌بینید و حس می‌کنید گیر کرده باشید.

بنابراین به جای اینکه گیر کرده و فقط به دور خود بچرخید، کاری انجام دهید. بیایید 10 راه برای ساختن مجدد خود را بررسی کنیم تا بتوانیم در زمانی که در مسیر زندگی گیر کردیم خود را بیرون بکشید.

 

چگونه خود را دوباره بسازیم

وقتی زندگی مانند یک باتلاق چسبناک به نظر می رسد، این راه ها را برای ساختن مجدد خود امتحان کنید:

 

برای ساختن مجدد خود روی خوبی‌ها تمرکز کنید.

 

1. روی خوبی ها تمرکز کنید

هر زمان که همه چیز برای من خوب پیش نمی رود، متوجه می شوم که وقت آن است که متوقف شوم و آنچه که در زندگی ام اتفاق می افتد را بررسی کنم.

معمولاً، در حالی که برخی از چیزها به خوبی پیش نمی‌روند، مقدار قابل توجهی از آنها هنوز هم خوب است.

تمرکز روی چیزهایی که خوب پیش می‌رود به شما کمک می‌کند تا ذهن خود را از چیزهایی که به خوبی پیش نمی‌رود دور کنید و به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت خود را از وضعیتی که در آن گیر افتاده‌اید خارج کنید.

آنچه روی آن تمرکز می کنید بزرگ می شود. بنابراین روی چیزهای خوب تمرکز کنید تا آنها را در زندگی خود بزرگ کنید.

 

 

2. رژیم غذایی خود را تغییر دهید

از آنجایی که 20 تا 30 درصد از ما چاق هستیم و اکثر راهروهای فروشگاه های مواد غذایی مملو از غذاهای فرآوری شده هستند، فکر می کنم می توان تصور کرد که همه ما می توانیم از انتخاب های سالم تر در رژیم غذایی خود بهره مند شویم.

حتی اگر اضافه وزن ندارید، گنجاندن انتخاب‌های سالم‌تر در رژیم غذایی‌تان نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت.

نه تنها ممکن است با خوردن میوه‌ها و سبزیجات بیشتر چند کیلو وزن کم کنید، بلکه با این کار سطح شادی و انعطاف‌پذیری خود را افزایش داده و به خود این امکان را می‌دهید که خودتان را به طور طبیعی دوباره بسازید و از درون به نسخه‌ای سالم‌تر، شادتر و بهتر از خود تبدیل شوید.

 

همچنین بخوانید: بهترین رژیم غذایی برای سلامت روان چیست؟

 

3. درهم ریختگی های فیزیکی را پاک کنید

آیا می خواهید خود را دوباره بسازید و سرپا شوید؟ از شر هر چیزی که دیگر آن را دوست ندارید، استفاده نمی کنید یا نیاز ندارید خلاص شوید.

به هم ریختگی فیزیکی اطراف شما فقط بخاطر چیزهایی است که بهترین‌تان نیستند، پس چرا آن‌ها را نگه می‌دارید؟

بنابراین چگونه می‌توانید زندگی خود را بیشتر از آنچه که هست مرتب کنید؟

با اهدا، فروش و بازیافت وسایل قدیمی خود، قادر خواهید بود خود واقعی‌تان را پیدا کنید، که راهی بسیار آسان برای بازآفرینی خود به عنوان فردی است که همیشه می خواستید باشید.

وقتی به درستی شلوغی را از بین ببرید، بهترین نسخه ممکن از خود را خواهید یافت. حس اینکه به نسخه‌ای بهتر از خودتان تبدیل شده‌اید باعث ایجاد انگیزه در شما می‌شود.

 

همچنین بخوانید: تاثیر پاکسازی، خلوت و مرتب کردن فضای زندگی بر ذهن ما

 

4. درهم ریختگی عاطفی خود را پاک کنید

 

مقابله با درهم ریختگی فیزیکی آسان تر است زیرا می توانید آن را ببینید. بنابراین، می دانید که آنجاست.

به هم ریختگی عاطفی بسیار دشوارتر است زیرا بر نحوه فکر کردن و انجام هر کاری تأثیر می گذارد و از طرفی قابل دیدن نیست. بنابراین، اغلب، شما اصلاً از آن آگاه نیستید.

شما با توجه به اعمال خود و آگاهی از احساسی که در طول روز دارید می‌توانید بر آشفتگی عاطفی غلبه می کنید.

برای این منظور از خود یک سری سؤال بپرسید:

 

  • چه احساسی دارم؟
  • چرا من این احساس را دارم؟
  • آیا چیزی وجود دارد که بتوانم در این لحظه آن را برای بهتر شدن تغییر دهم؟

 

این به شما کمک می کند تا از خود، اعمال و احساسات‌تان آگاه تر شوید. همچنین به شما کمک می کند تغییرات کوچکی ایجاد کرده و احساس کنید نسخه جدیدتری از خود هستید.

 

5. روال خود را تغییر دهید

یک راه آسان برای گیر افتادن این است که وارد یک روال معمول شوید که همیشه در اختیار خلبان خودکارتان است. زندگی شما آنقدر روتین شده است که دیگر نیازی به فکر کردن به آن ندارید. اینجاست که زندگی خسته کننده و یکنواخت می شود. در این وضعیت احساس می‌کنید که گیر کرده و در حال درجا زدن هستید.

در حالی که من تماماً طرفدار سیستماتیک کردن چیزهای آسان هستم، معنی آن این نیست که همه آن ها را در اختیار خلبان خودکار قرار دهید و دیگر هرگز به آن نگاه نکنید.

به زندگی خود نگاه کنید و ببینید چه چیزی را می توان حذف کرد، تغییر داد یا اضافه کرد تا به شما کمک کند خود را بازسازی کنید.

 

6. از منطقه راحتی خود خارج شوید

مردم زمانی که بیش از حد در زندگی خود راحت می شوند در آن گیر می کنند. ما قرار است و باید خودمان را به چالش بکشیم!

بنابراین سعی کنید روزانه کاری انجام دهید که کمی شما را به خارج از منطقه راحتی‌تان ببرد.

اگر به طور طبیعی خجالتی هستید یا از حضور در جمع شرمگین می‌شوید، آن لباس‌های مرتب خود را بپوشید و خودتان را به صرف غذای مورد علاقه‌تان در یک رستوران دعوت کنید.

هر چه هست، خود را به روشی کوچک به چالش بکشید. متوجه خواهید شد که اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و فرصت های جدیدی پیش روی شما ظاهر خواهند شد.

 

7. خود را دوباره پیدا کنید - بلند شوید و حرکت کنید

چیزی را حرکت دهید - چه بدن، ذهن و/یا روح خود... فقط چیزی را به حرکت درآورید، زیرا نمی توانید مسائل خود را با همان انرژی که آنها را ایجاد کرده اید حل کنید.

پذیرای ایده های جدید و روش های جدید برای انجام کارها باشید. سعی کنید کتاب بخوانید، در یک جلسه شرکت کنید یا در یک مراسم مذهبی حضور پیدا کنید تا ذهن خود را به حرکت درآورید. با انجام پیلاتس، دویدن یا باغبانی، بدن خود را به حرکت درآورید و خون را در آن پمپاژ کنید.

اگر برای تغییر اوضاع به یک تغییر بزرگ نیاز دارید، یک نقل مکان فیزیکی به یک خانه، شهر یا شغل جدید را در نظر بگیرید.

چه فقط کمی حرکت کنید و چه گام‌های بلند بردارید، حرکت دادن خودتان به شما کمک می کند که گیر نکنید و راه خود را برای ساختن خود و پیشرفت باز کنید.

 

از ابراز کردن خود نترسید. این بهترین کار برای بهتر کردن خودتان است.

 

8. خود را ابراز کنید

نقاشی کنید. یوگا کار کنید. آواز بخوانید. ساز بزنید. یک داستان کوتاه بنویسید. مهم نیست چه کاری انجام می‌دهید: فقط خلاق باشید و خود را به نحوی بیان کنید.

این یک روش عالی برای گیر نکردن و ساختن مجدد خود است زیرا خلاق، حقیقتی است که شما هستید. خلاقیت ایمن و سالم است و می‌تواند یک مسیر جدید اکتشافی باشد.

چه برای پول این کار را انجام دهید یا صرفاً برای لذت بردن از خلاقیت، همه ما موجوداتی خلاق هستیم و زمانی که خودمان را ابراز می کنیم بهتر پیشرفت می کنیم.

 

9. آهسته و پیوسته پیش بروید

همه ما وقتی که گیر می‌کنیم، می‌خواهیم هر چه سریع‌تر از مخمصه خارج شویم. ما متوجه نمی شویم که گاهی اوقات به دلیلی گیر می کنیم.

وقتی برای نگاه کردن به زندگی خود و احساس خود در مورد آنچه در حال حاضر در حال وقوع است، وقت می گذاریم، این توانایی را به ما می دهد تا تغییرات کوچکی ایجاد کنیم که اغلب می تواند نتایج عظیم و پایدار داشته باشد.

همچنین نیازی به ایجاد تغییرات چشمگیر برای ساختن مجدد خود ندارید. ایجاد تغییرات کوچک، آهسته و پیوسته اغلب بهترین راه برای تبدیل شدن به نسخه جدید و بهتری از خود است که پایداری بیشتری دارد.

این بدان معناست که به جای اینکه سریع این کار را انجام دهید، زمان صرف کرده اید تا نسخه بهتری از خود شوید - پس چیزی که می‌سازید محکم‌تر و پایدارتر خواهد بود.

 

10. یک چشم انداز/برنامه برای زندگی خود ایجاد کنید

ممکن است اکنون گیر کرده باشید، اما یک راه عالی برای اینکه احساس کنید در مسیر جدیدی قرار گرفته اید، ایجاد چشم انداز یا برنامه ای در مورد این است که می خواهید زندگی تان چگونه باشد.

این را بنویسید که زندگیتان باید چه شکلی باشد و چه حسی داشته باشد. سپس، آن طرح را همیشه مرور کنید.

عکس های زندگی عالی خود را چاپ کنید و آنها را روی یک تابلوی آرزوها قرار دهید. هر روز قدم هایی بردارید تا آن برنامه ها را به واقعیت تبدیل کنید و این را ادامه دهید تا آنها را به چشم‌انداز تبدیل کنید.

نیمی از نبرد ساختن مجدد خود این است که بدانید کجا می خواهید باشید. اگر مطمئن نیستید که آن نقطه کجاست، یک تابلوی رویا یا طوفان فکری می تواند به شما کمک کند تا آنچه که از زندگی می خواهید را برای خودتان روشن کنید.

 

 

نقل قول های ساختن مجدد خود برای شور و شوق تازه

ساختن مجدد زندگی روزمره به معنای خروج از لبه نقشه های ما است. - باب بلک

1. "ساختن مجدد زندگی روزمره به معنای خروج از لبه نقشه های ما است." - باب بلک

2. "متعهد شوید که خود را دوباره بسازید، بدانید که رشد واقعی در مکان ناراحتی اتفاق می افتد." - لس براون

3. "اگر در جایی که می خواهید نیستید، دست از کار نکشید، در عوض خود را دوباره بسازید و عادت های خود را تغییر دهید." - اریک توماس

4. "من معتقدم که می توان زندگی های زیادی را از طریق سبک شخصی زندگی کرد. هر روز فرصتی جدید برای ساختن مجدد خود است." - رالف لورن

5. "هرگز احساس نکنید که بهترین روزهای شما پشت سر شماست. ساختن مجدد خود ناب ترین شکل امید است. امروز را به بهترین شکل ممکن آن تبدیل کنید." - فیل وول

6. "هر روز، خودت را دوباره می‌سازی. تو همیشه در حال حرکت هستی اما شما هر روز تصمیم می گیری که: به جلو بروی یا به عقب." - جیمز آلتوچر

7. "خودت را بارها و بارها و بارها از نو بساز تا زمانی که خانه را پیدا کنی. هیچ جدول زمانی برای روح وجود ندارد. - ناشناس

8. "همانطور که محصولات و برندهای تثبیت شده نیاز به به روز رسانی دارند تا زنده و سرزنده بمانند، شما نیز به صورت دوره ای نیاز دارید که خود را تازه کنید یا دوباره بسازید." - میری گویلیانو

9. "گاهی اوقات زندگی بیشتر از آنچه باید بدهید نیاز دارد و اگر واقعاً می خواهید زندگی کنید، خود را دوباره بسازید." - کورتیس تایرون جونز

10. "افرادی که نمی‌توانند خود را مجددا بسازند، باید به جای برجسته شدن، به حالت‌های قرضی و ایده‌های دست دوم رضایت دهند." - وارن بنیس

 

شما باید دائما خود را از نو بسازید و روی آینده سرمایه گذاری کنید.

 

خود را به طور مداوم از نو بسازید

خودت را دوباره بساز. تکرارش کن. - الکس بوگوسکی

11. "خودت را دوباره بساز. تکرارش کن." - الکس بوگوسکی

12. "شما هرگز برای ساختن مجدد خودتان پیر نیستید." - استیو هاروی

13. "خودت را بساز و سپس خودت را دوباره بساز." - چارلز بوکوفسکی

14. "من فکر می کنم شما باید کار جدیدی انجام دهید تا به ساختن مجدد خود ادامه دهید." - گری آلن

15. "شما باید دائما خود را از نو بسازید و روی آینده سرمایه گذاری کنید." - رید هافمن

16. "من هنوز با ساختن مجدد خودم به هرج و مرج‌های زندگی‌ام نظم می دهم." - جان لو کاره

17. "زمانی در زندگی شما فرا می رسد که از شما خواسته می شود نه تنها جسم خود را دوباره بسازید، بلکه روح خود را نسز بازسازی کنید. امروز این دو بسیار مرتبط هستند." - ویلمر والدراما

18. آماده باشید تا خود را دوباره بسازید. آماده باشید که گاهی بیرون بروید و برای انجام کارهایی که شدیداً در مورد آنها نظر قطعی دارید آماده باشید. - هیلمن کورتیس

19. "قدرت شما در انتخاب مسیر زندگیتان به شما این امکان را می دهد که خود را دوباره بسازید، آینده خود را تغییر دهید، و بر بقیه خلقت تأثیرگذار باشید." - استیون کاوی

20. "ایده ساختن مجدد همیشه برای من عجیب و جذاب به نظر می رسد." - رابرت اسمیت

 

نقل قول هایی برای اینکه نسخه بهتری از خود باشید

این چیزی است که منجر به ساختن مجدد خود می شود - حضور کامل و در لحظه. - اپرا وینفری

21. "این چیزی است که منجر به ساختن مجدد خود می شود - حضور کامل و در لحظه." - اپرا وینفری

22. "این اصلا اشکالی ندارد که خود را به همان اندازه که برای زندگی واقعی تان لازم است تغییر دهید و دوباره بسازید." - نیکی رو

23. "تغییر و ساختن مجدد خود نتیجه عدم قدردانی نیست. این فقط تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خود است." - ناشناس

24. "بسیاری از مردم زمانی که زندگی در اطرافشان تغییر می‌کند به ساختن مجدد خود روی می‌آورند و در طیف‌های مختلف ظاهر می‌شوند. من هم به سمت تغییر گرایش دارم." - جین پولی

25. "همه ما گاهی از خودمان بودن کمی خسته می شویم. چاره این است که خود را دوباره بسازیم، اما چگونه این کار را انجام می دهیم و هزینه آن چقدر است؟ - لئوس کاراکس

26. "جدایی را به ورق زدن زندگی تبدیل کنیم... ای کاش مردم بدانند که هر چه بد باشد، می تواند فرصتی برای ساختن مجدد خود باشد." - گرگ بهرنت

27. "من عاشق بازیگری هستم زیرا کمی مانند فرار است. این به شما این توانایی را می دهد که خود را دوباره بسازید. می گویند بازیگری انتقام مرد خجالتی است." - هایدن کریستنسن

28. "بازآفرینی شادی ها، ساختن مجدد فرصت ها، ساختن مجدد رویاها، اساختن مجدد ارتباطات، ساختن مجدد امیدهایی که کنار گذاشته اید، شجاعت می خواهد." - مری آن رادماچر

29. "مردم برای جلوگیری از بیکاری مزمن، به چیزی بیش از افسانه هایی نیاز دارند که دیگران با آنها همدردی کنند. ساختن مجدد شغل نیازمند تشویق و راهنمایی است." - نینا ایستون

30. "با ادامه رشد، اشتیاق شما افزایش می یابد، بنابراین به یاد داشته باشید، برای ساختن مجدد خود یا دنبال کردن آخرین چیزهایی که شما را روشن می کند، هیچ وقت دیر نیست." - کاترین بودیگ

 

نقل قول‌های ساختن مجدد خود برای ایجاد انگیزه در دیگران

هر روز باید خودت را دوباره بسازی. - اسکار د لا رنتا

31. "هر روز باید خودت را دوباره بسازی." - اسکار د لا رنتا

32. "وقتی اوضاع بد است، بهترین زمان برای ساختن مجدد خود است." - جورج لوپز

33. "در 23 سالگی، اگر بخواهی، می‌توانی به معنای واقعی کلمه خود را دوباره بسازی." - جان دارنیل

34. "هیچ چیز در جهان نمی تواند شما را از رها کردن و شروع دوباره باز دارد." - گای فینلی

35. "جوهر واقعی مد و فشن این است که بتوانید خود را با آنچه دارید دوباره بسازید." - ملانی فیونا

36. "هیچ چیز در زندگی اعتیادآورتر و باورنکردنی تر از این نیست که خود را دوباره بسازید و به خودتان اجازه دهید هر روز متفاوت باشید." - تالیا

37. "تداوم ساختن مجدد خود و ارائه چیزهای جدید کار بسیار زیادی است، اما این چیزی است که برای حضور در تجارت نمایشی لازم است." - دانی آزموند

38. "فکر کردم، باید خودم را دوباره بسازم. من می خواهم هر روز از زندگی‌ام فوق العاده، جذاب، جالب، خلاقانه باشد. و برای اینکه این اتفاق بیفتد باید چه کار کنم؟" - کارن آلن

39. "این مهم است که در حالی که به خود ایمان دارید، برای بهتر کردن خود تلاش کنید. بهتر شدن هرگز به معنی بد بودن شما نیست. معنی آن با خودش است: بهتر شدن." - ناشناس

40. "بازیگر بودن به شما این شانس را می دهد که انواع نقش ها را بازی کنید، در یک پروژه بسیار تکان دهنده و دراماتیک، در پروژه دیگر احمقانه و دخترانه. این جالب ترین چیز در مورد این تجارت است. شما باید به ساختن مجدد خود ادامه دهید." - سارا میشل گلار

 

نقل قول‌های ساختن مجدد خود برای اطمینان از رشد شخصی مستمر

کمی نوسازی و ساختن مجدد خود چیز مثبتی است. - جان رززنیک

41. "شما نمی توانید خود را برای هر فیلمی از نو بسازید." - جان پاول

42. "کمی نوسازی و ساختن مجدد خود چیز مثبتی است." - جان رززنیک

43. "من فکر می کنم به عنوان یک هنرمند باید هر روز خود را از نو بسازیم." - دیمین هرست

44. "هر تغییری چالشی است برای تبدیل شدن به آن چیزی که واقعا هستیم" - ماریان ویلیامسون

45. "وقتی مردم به خودشان ایمان داشته باشند، اولین راز موفقیت را دارند." - نورمن وینسنت پیل

46. "من همیشه فکر می کنم که در یک شهر بزرگ، هر چیزی ممکن است، از جمله ساختن مجدد خود." - کارولین لیویت

47. "سریعترین راه برای سه برابر کردن موفقیت این است که سرمایه گذاری خود را در توسعه شخصی دو برابر کنید." - رابین شارما

48. "تشخیص اینکه شما در جایی که می خواهید نیستید، نقطه شروعی برای شروع تغییر زندگی شما است." - دبورا دی

49. "اگر می‌خواهید در کسب‌وکار خود بمانید، باید این توانایی را داشته باشید که خودآگاه و ناخودآگاه خود را دوباره بسازید." - دنیس کواید

50. "هر روز صبح ما این فرصت را داریم که متفاوت باشیم. فرصتی برای تغییر فرصتی برای بهتر شدن شما است. گذشته شما گذشته شماست. آن را در همان گذشته رها کنید و به سمت آینده بروید." - نیکول ویلیامز

51. "هر روز خودتان را به چالش بکشید تا بهتر عمل کنید و بهتر شوید. به یاد داشته باشید، رشد با تصمیم به حرکت به سوی جایی فراتر از شرایط فعلی شما شروع می شود." - رابرت تیو

52. "گاهی اوقات باید در درون خود بمیری تا از خاکستر خود بلند شوی و به خودت ایمان بیاوری و خودت را دوست داشته باشی تا تبدیل به یک فرد جدید شوی." - جرارد وی

53. "این زندگی است. چیزها برداشته می شود. شما یاد خواهید گرفت که بارها از نو شروع کنید - یا در غیر این صورت، بی فایده خواهید بود." - میچ آلبوم

54. "شما همیشه آزاد هستید که نظر خود را تغییر دهید و آینده یا گذشته ای متفاوت را انتخاب کنید." - ریچارد باخ

55. "شما راه رفتن را با رعایت قوانین یاد نمی گیرید. شما با انجام دادن و زمین خوردن آن را یاد می گیرید." - سر ریچارد برانسون

56. "اگر باید از جایی شروع کنم، همین الان و اینجا بهترین جایی است که می توان تصور کرد." - ریشل ای. گودریچ

57. "زندگی یافتن خود نیست. زندگی ساختن خود است." - جورج برنارد شاو

58. "زندگی در پایان منطقه راحتی شما آغاز می شود." - نیل دونالد والش

 

 

این نکات راهنمایی خوبی برای زمانی که شما آماده هستید تا خود را دوباره بسازید، ارائه می‌دهد.

امیدواریم که با استفاده از این نقل قول های سازنده و انگیزشی در طول مسیر، عادات عالی برای کمک به شما و زندگی‌تان را به خوبی در پیش بگیرید.

آنها به شما کمک می کنند تا از هر زمان سختی که ممکن است در آینده برای شما پیش بیاید عبور کنید.

زندگی همیشه آسان نیست. اما وقتی ابزار مناسبی برای پیمایش در اختیار داشته باشید، می‌توانید با سرعت و سهولت بیشتری از دوران سخت عبور کنید.

اگر نکات دیگری برای ساختن مجدد خود دارید در بخش نظرات این مطلب با ما در میان بگذارید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید