دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر

عکس نوشته های دنیای موسیقی درمانی

عکس نوشته های تاثیرگذار و انگیزشی دنیای موسیقی درمانی

کاهش سطح اضطراب و نگرانی با مثبت اندیشی

کاهش سطح اضطراب و نگرانی با مثبت اندیشی

مثبت اندیشی چگونه چگونه احساسات منفی را کنترل می‌کند؟ 

اضطراب و نگرانی از محصولات جانبی جدا نشدنی زندگی روزمره بشر هستند. صرف نظر از اینکه شما در حال آماده شدن برای یک مصاحبه یا مواجهه با یک رویداد عاطفی باشید، همه ما همیشه در مورد عواقب و نتایج نگرانی‌های قابل توجهی داریم. در حالی که ممکن است این احساس ترسناک باشد، اما روانشناسان بر این عقیده هستند که این نوع نگرانی‌ها، روی مثبتی هم دارند که می‌توان با متمرکز کردن توجه به آن، سطح اضطراب مربوط به آن نگرانی را به‌خوبی کاهش داد.

با مثبت اندیشی شما می‌توانید مسائل را تحت کنترل خود درآورده و سطح اضطراب خود را به‌خوبی کاهش دهید. اشکالی ندارد که مدتی غمگین شوید، این طبیعی است که احساسات خود را نشان دهید. مثبت اندیشی هرگز به معنی فرو کردن سر به زیر برف و ندیدن موقعیت‌‌های منفی در زندگی نیست. مثبت اندیشی به معنای آن نیست که من تمام ساعات هر روز خودم را در اتاق در بسته‌ام سر کنم و فقط به موقعیت‌های خوب فکر کنم!!! ما به عنوان یک انسان باید در زندگی خود با هر دو شرایط خوب و بد روبرو شویم.

تفکر مثبت به شما این امکان را می‌دهد که شرایط ناخوشایند زندگی خود را بپذیرید و مثبت‌تر و کارآمدتر به آن‌ها نزدیک شوید. مثبت اندیشی ذهن شما را طوری رام می‌کند که در منفی‌ترین شرایط هم همیشه بهترین حالت را ببیند و از حالت بد چشم پوشی کند. همچنین تفکر مثبت کمک می‌کند که به آرامی نگرشی را در وجود خود شکل دهید که واقعیت را تماما بپذیرد اما هرگز با شکست کنار نیاید...

در مطالب بعدی روش‌های کاهش سطح اضطراب با مثبت اندیشی را برای شما شرح خواهیم داد. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید...