دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر

عکس نوشته های دنیای موسیقی درمانی

عکس نوشته های تاثیرگذار و انگیزشی دنیای موسیقی درمانی

استفاده از تایمر برای حل مشکل در تمرکز

استفاده از تایمر برای حل مشکل در تمرکز

ادامه:

با این روش ساده، تمرکز و وقت خود را مدیریت کنید 

استفاده از تایمر می‌تواند به تمرکز شما کمک زیادی بکند. این روش راهی ساده، بدون دردسر و فوق‌العاده برای مدیریت وقت است. بعد از تصمیم‌گیری و برنامه ریزی برای پروژه‌ای که میخواهید روی آن کار کنید، یک تایمر را برای مدت زمانی که می‌خواهید روی آن پروژه کار کنید تنظیم کنید.

اگر پروژه پیش رو بزرگ و زمان‌بر است، تایمر را به اندازه کل روز تنظیم نکنید، چرا که این کار فایده‌ای نخواهد داشت و این بازه آنقدر بزرگ و طولانی هست که تایمر با این طول زیاد نمی‌تواند از حواس‌پرتی شما جلوگیری کرده و تمرکزتان را به کاری که انجام می‌دهید معطوف کند. بجای این کار، مانند مرحله قبل زمان را به قسمت‌های کوچکتر تقسیم کرده و برای آن قسمت‌های کوچک تایمر تنظیم کنید.

زمانی که آماده شروع کار هستید، دکمه شروع تایمر را زده و تا انتهای مدت زمانی که برای تایمر تنظیم کرده‌اید دست از کار نکشید. شما می‌توانید از تایمر بر روی تلفن همراه خود یا هر وسیله‌ دیگری که تا حد امکان باعث حواس‌پرتی شما نشود استفاده کنید. همچنین اگر بر روی رایانه خود کار می‌کنید، می‌توانید از تایمر بر روی مرورگر خود استفاده کنید. با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توانید این تایمر ها را پیدا کنید...

 

قسمت قبلی این مطلب را در اینجا بخوانید…