دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

چگونه از خیانت کردن مرد خود جلوگیری کنیم

هیچ چیز آسانی در مورد دنیای دوستیابی و پیدا کردن یک شریک زندگی مناسب وجود ندارد. هنگامی که مردی را پیدا کردید که برای شما مناسب است، نگه داشتن او ممکن است سخت تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. همیشه کسی پیدا می شود که سعی می کند چشمش را به اطراف بچرخاند! برای جلوگیری از خیانت کردن مرد خود و نگه داشتن او، باید یک قدم از بازی جلوتر باشید.

توجه: ما هم مثل شما می دانیم که خیانت کردن توسط زنان نیز امکان پذیر است. بنابراین در مقاله ای دیگر به صورت جداگانه نحوه جلوگیری از خیانت زنان را هم توضیح می دهیم.

فهرست عناوین
چگونه از خیانت کردن مرد خود جلوگیری کنیم

 

برای جلوگیری از خیانت مرد خود همه چیز را هیجان انگیز نگه دارید.

 

چند راه بی دردسر برای جلوگیری از خیانت مرد خود

1. همه چیز را هیجان انگیز نگه دارید

همه روابط در ابتدا فوق العاده هستند. با این حال، چه با شریک زندگی خود ازدواج کرده باشید یا نه، پس از مدتی که با هم هستید، ممکن است همه چیز کهنه شود. به نظر می رسد زندگی به شکلی درمی آید که همه چیز آن در نگهداری از فرزندان، پخت و پز و شستن لباس ها خلاصه می شود. برای جلوگیری از خیانت همسر خود، برای انجام کارهای خاص وقت بگذارید. آنها ممکن است کوچک و بی اهمیت باشند، اما حتی چیزی به کوچکی بسته بندی یک میان وعده برای مرد شما می تواند به او یادآوری کند که شما یک جواهر هستید. کارهای هیجان انگیز انجام دهید تا مرد شما برای نگاه کردن به جای دیگر وسوسه نشود.

 

 

2. در اتاق خواب ماجراجو باشید

عشق ورزیدن چیزی است که از یک زوج چیزی فراتر از دو دوست می سازد. این راهی برای اتصال ذهن، بدن و روح شماست. باید مطمئن شوید که در اتاق خواب هم دچار رکود نشوید. چند ویدیو آموزشی تماشا کنید، مقالات را بخوانید و به خودتان درباره آنچه مردتان می‌خواهد آموزش دهید. حتی بدترین روزها هم می توانند با یک جلسه عاشقانه عالی بهترین خاطره باشند. علناً در مورد علایق و خواسته ها ارتباط برقرار کنید. این بهترین راه برای از بین بردن استرس و حفظ ارتباط است. به علاوه، اگر در اتاق خواب به مرد خود آنچه می خواهد را بدهید، چشم او هرگز به دنبال آن در جایی دیگر نخواهد بود. وقتی می‌خواهد با هم باشید مدام به او بی توجهی نکنید، وگرنه ممکن است مورد خیانت قرار بگیرید.

 

همچنین بخوانید: آیا باید به یک همسر خیانتکار فرصتی دوباره بدهید؟

 

3. برای چیزهایی که برای او مهم هستند وقت بگذارید

خوب، مرد شما می خواهد جمعه روی مبل بنشیند و فوتبال تماشا کند. به جای اینکه خود را از دنیای او طرد کنید، یاد بگیرید که بخشی از آن باشید. سازش چیزی است که باید به عنوان یک زوج آن را یاد بگیرید. اگر مرد شما آن کار را دوست دارد، پس باید گهگاه سعی کنید کاری که دوست دارد را با او انجام دهید یا چیزی که دوست دارد را به همراهش تماشا کنید. چند بار بخاطر علایقش بر سر او جیغ و فریاد کشیده اید؟ داشتن یک رابطه یعنی شریک بودن در همه چیز. باید مطمئن شوید که هر دوی شما از فعالیت ها سهمی 50/50 دارید.

 

برای نگه داشتن مرد خود خودتان را در علایق او سهیم کنید.

 

4. هرگز ارزش گفتگوی خوب را دست کم نگیرید

آیا روز وحشتناکی در محل کار داشتید؟ شاید، اخیراً احساس خوبی ندارید. این می تواند برای مر شما هم اتفاق بیفتد. داشتن کسی که بتوانید روح خود را با او شریک شوید به معنای صحبت در مورد همه چیزهای خوب و بد با او است. ارتباط در هر رابطه ای کلیدی است. زمانی که مشکلی در محل کارش وجود داشته یا احساس بدی دارد، مرد شما باید فقط به سمت شما بدود. شما باید قبل از هر چیز بهترین دوست او باشید. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید دوستان دیگری داشته باشید، فقط به این معنی است که باید یاد بگیرید چگونه "زن او" باشید. مطمئن شوید که یک خط ارتباطی فعال در مورد همه چیز دارید. شما باید بدانید که در دنیای او چه می گذرد و او باید همه چیز را در مورد دنیای شما بداند.

 

 

5. رابطه را تقویت کنید

اگر آبیاری یک گیاه را فراموش کنید چقدر دوام می آورد؟ این معمول است که در روز خود آنقدر مشغول چیزهای مختلف شوید که آن گیاه را فراموش کنید. مطمئناً، آن گیاه آنجا نشسته و به صورت شما خیره شده و چیزی نمی گوید. و شما 100 بار در روز از کنار آن رد می شوید، اما مدام از آن غفلت می کنید. از این قیاس در رابطه خود استفاده کنید. وقتی زوجین با هم زندگی می‌کنند و در کارهای روزمره غر می شوند، اغلب فراموش می‌کنند که باید رابطه را برای رشد آن تقویت کنند. هیچ کس نمی خواهد فریب بخورد و مورد خیانت قرار بگیرد، بنابراین باید یاد بگیرید که آنچه را که دارید پرورش دهید. شب های قرار و بیرون ماندن با هم را فراموش نکنید. صرف قهوه با هم و صحبت کردن همزمان را نیز مد نظر داشته باشید. در حالی که ممکن است مرد شما تنها فرد در دنیای شما نباشد، باید مطمئن شوید که او بخش مهمی از آن است.

 

هرگز عاشقانه صحبت کردن با مرد خود را فراموش نکنید.

 

6. عاشقانه صحبت کنید

خیلی آسان است که به خاطر احمقانه ترین چیزها عصبانی شوید و به همدیگر حمله کنید. آیا زمانی که یک روز وحشتناک را سپری می کنید، از نظر کلامی پرخاشگر می شوید؟ بیاموزید که حتی زمانی که در تب و تاب بحث هستید، با عشق با یکدیگر صحبت کنید. به یاد داشته باشید که بعضی از کلمات به شدت دردناک و آسیب زننده هستند. وقتی چیزی را متنفرانه بیان می کنید، پس گرفتن آن سخت است. با مردتان هم طوری صحبت کنید که دوست دارید دیگران با شما صحبت کنند.

 

 

سخن پایانی دنیای موسیقی درمانی در مورد جلوگیری از خیانت مردان

روابط همیشه با دستورالعمل همراه نیستند. با این حال، اگر می‌خواهید از تقلب و خیانت مرد خود پیشگیری کنید، باید یاد بگیرید که او را ارج بنهید و پرورش دهید. به یاد داشته باشید، اگر به او احساس خاص بودن ندهید، به او عشق و توجهی را که نیاز دارد نشان ندهید، و یاد نگیرید که همه چیز را در اتاق خواب هیجان انگیز و وسوسه کننده نگه دارید، همیشه شخص دیگری در بیرون از رابطه شما منتظر است تا نیازهای مرد شما را برآورده کند. هر روز تلاش بیشتری کنید تا به او بفهمانید که چقدر برای شما خاص و دوست داشتنی است.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید