دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

12 نشانه که یک زن شما را دوست دارد (اما از گفتن آن هراس دارد)

چه می شد اگر فهمیدن اینکه آیا یک زن شما را دوست دارد یا نه، به آسانی کاری بود که در مدرسه انجام می‌شد؟ می‌توانستید یک یادداشت به او بدهید، و او «بله» یا «خیر» را علامت بزند. شگفت انگیز بود، نه؟ همان لحظه می توانستید جواب سوالی که در سر دارید را بگیرید و از برزخ بلاتکلیفی بیرون بیایید.

اما به عنوان یک بزرگسال، فهمیدن اینکه آیا بین شما و یک خانم جذابیتی وجود دارد یا خیر، اغلب به کار پلیسی بیشتری نیاز دارد. خبر خوب این است که شما مجبور نخواهید بود به اندازه یک کارآگاه ویژه دقیق باشید، زیرا آن خانم سرنخ های ظریف زیادی را به شما می دهد که جذابیت داشتن تان برای او را نشان می دهد.

فهرست عناوین
12 نشانه که یک زن شما را دوست دارد (اما از گفتن آن هراس دارد)

توجه: این موارد نشان دهنده رفتارهای کلی است که در یک زن مشاهده می کنید. ما تصدیق می کنیم که مردان نیز وقتی کسی را دوست دارند می توانند از ابراز علاقه خود خجالت بکشند. با این حال، مردان رفتارهای متفاوتی از خود نشان می دهند و ما در این مقاله به آنها پرداخته ایم.

 

 

دوازده نشانه اینکه یک زن شما را دوست دارد

زبان بدن شکل ضروری ارتباط است و این تنها چیزی است که باید در مورد زنان رعایت کنید. یک زن بدون اینکه دهانش را باز کند می تواند خیلی چیزها را به شما بگوید. اگر می خواهید بدانید که آیا آن زن جذابی که قلب شما را به تپش می اندازد، شما را دوست دارد یا خیر، به دنبال این نشانه ها باشید.

 

1. زنی که شما را دوست دارد بهانه هایی برای نزدیک شدن به شما پیدا می کند

زنان در مورد جذب مردان مورد علاقه خود می توانند بسیار دستکاری کننده باشند. آنها ممکن است هر بهانه ممکن را برای نزدیک شدن به شما بیابند. اگر او متوجه شد که شما با دوستانتان به یک کنسرت می روید، و خودش هم در آن کنسرت حاضر شد تعجب نکنید. اگر برخوردهای تصادفی شما عادی به نظر می رسد، می توانید شرط بندی کنید که به عنوان تلاشی برای نزدیک شدن به شما تنظیم شده است.

 

زنی که شما را دوست دارد بهانه هایی برای نزدیک شدن به شما پیدا می کند.

 

2. او همیشه به شما خیره است

شما در یک اتاق شلوغ هستید، اما نمی توانید متوجه شوید که چشمان او به شما خیره شده است. او شما را می بیند و می خواهد به شما نزدیک شود. با این حال، ممکن است هنوز آنقدر جسور نباشد که با شما صحبت کند، بنابراین به شما خیره خواهد شد.

یک زن می خواهد ماهیچه ها و هیکل کلی شما را ببیند و به آن دست های مردانه و مدل موهای شیک نیز نگاهی بیاندازد. شما او را مست می کنید، و او می ترسد که اگر لحظه ای به نقطه ای دیگر نگاه کند، کاری که شما انجام می دهید یا چیزی که می گویید را از دست بدهد.

 

3. زنی که شما را دوست دارد به شوخی های شما می خندد

شاید گاهی جوک های خوبی بگویید و گاهی اوقات اظهارات شما اصلا خنده دار نباشد. جالب اینجاست که او به تمام طنازی های شما می خندد. او اکثر چیزهایی را که شما می گویید خنده دار می بیند، که یکی از راه های نشان دادن وجود جذابیت است. او محو هر کلمه ای که شما می گویید می شود و فکر می کند که شما شیرین و خنده دار هستید.

 

4. او با شما بازیگوش و حساس است

اگر برای یک زن جذاب باشید، او نمی تواند دستانش را از شما دور کند. حالا، اگر به عنوان یک زوج با هم نیستید، او راه های ظریف تری برای لمس شما پیدا می کند. به عنوان مثال، او ممکن است از کنار شما رد شود و به طور تصادفی در یک اتاق شلوغ با شما برخورد کند.

اگرچه این نوع لمسی نیست که او می خواهد، اما مطمئناً برای چنین موقعیتی کافی است، زیرا او می خواهد به شما و بدن جذاب تان نزدیک شود. زنی که جسور تر است، حتی ممکن است این برخوردهای به ظاهر تصادفی را پیشرفته تر کند تا ببیند آیا شما به پیشرفت های او پاسخ می دهید یا خیر.

 

همچنین بخوانید: 15 نشانه اینکه کسی بصورت پنهانی شما را دوست دارد؛ روی شما کراش دارد

 

5. وقتی نزدیک زنی هستید که شما را دوست دارد او حال خوبی دارد

وقتی زنان در نزدیکی مرد مورد علاق شان قرار می گیرند، موتور دلربایی خود را روشن می‌کنند. این مانند چرخاندن یک کلید روی خلق و خوی آنهاست، زیرا به نظر می رسد فقط وقتی در کنار آن مرد جذاب هستند روشن می شود. آیا به این رفتارها از زنی که فکر می کنید خاص است توجه کرده اید؟

اگر زنی شما را دوست داشته باشد، نمی تواند در کنار طبیعت جذاب شما غرق در ناراحتی باشد و شما این قدرت را دارید که خلق و خوی او را بالا ببرید.

 

6. او در پریشانی شما را یک شوالیه نجات دهنده می بیند

یکی دیگر از حرکات کلاسیک زنی که شما را دوست دارد، رفتن در نقش بچگانه کسی است که شما را شوالیه نجات دهنده می بیند. از سپیده دم، خانم‌ها مردان را به عنوان شوالیه‌ای در زره درخشان می‌نگرند که برای نجات روز آمده است.

در زندگی واقعی، زنی که به شما علاقه دارد ممکن است عمدا چیزی را رها کند تا شما برای کمک به او وارد شوید. او کمی توجه، کمک و نزدیک شدن شما به خودش را می خواهد. بنابراین اگر او حقه های هوشمندانه ای که نیاز به توجه شما دارد را سازماندهی نکرد تعجب نکنید.

 

زنی که شما را دوست دارد با دیدن تان لکنت زبان می گیرد.

 

7. زنی که شما را دوست دارد با دیدن تان لکنت زبان می گیرد

آیا وقتی شما در اطراف یک زن هستید، زبانش بند می آید؟ آیا می دانستید که بند آمدن زبان یک وضعیت پزشکی واقعی است که اغلب به عنوان یک استعاره استفاده می شود؟ زمانی که زبان کودک بسته می شود، باید آن را برطرف کرد، در غیر این صورت روی گفتار او تأثیر می گذارد.

بنابراین، هنگامی که زبان یک خانم بند می آید، این از یک ناهنجاری جسمی نیست، بلکه طبیعت جذاب شما او را تحت تأثیر قرار داده و به سختی می تواند صحبت کند. شما اعصابش را به هم می‌ریزید و در نتیجه کلماتش به هم می‌ریزند.

 

8. او به طور کامل شما را نادیده می گیرد

در حالی که برخی از زنان با دیدن مردی که دوستش دارند بسیار خوشحال می شوند، برخی از تاکتیک های متفاوتی استفاده می کنند. ممکن است به نظر برسد که برخی از خانم‌ها شما را تحقیر می‌کنند، حتی اگر شما هرگز کاری با آنها نداشته باشید. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که یک خط باریک بین عشق و نفرت وجود دارد.

برخی از خانم‌ها از نشان دادن احساسات واقعی احساس ناراحتی می‌کنند، به همین دلیل به بازی روی می آورند. برای برخی از زنان، رفتار کردن به گونه ای که اصلا شما را دوست ندارند آسان تر از نشان دادن احساسات واقعی خود و آسیب پذیر بودن است. انکار جاذبه ممکن است برای مدتی موثر باشد، اما فقط به طور محدود کار می کند. زنان فقط می توانند برای مدت کوتاهی احساسات واقعی خود را خفه کنند.

 

 

9. به نظر می رسد که او چیزهای زیادی درباره شما می داند

به نظر می رسد وقتی با او صحبت می کنید چیزهای زیادی در مورد شما می داند. شما احساس می کنید که او یک طرفدار است زیرا به شدت شما را دنبال می کند. او بیشتر از برخی از دوستان نزدیکتان شما را می شناسد و از شما می داند. شما نمی دانید که آیا باید از اینکه یک زن این همه در موردتان تحقیق می کند تحت تأثیر قرار بگیرید یا خسته شوید.

خوشبختانه، این معمولاً اتفاق مثبتی است. از آنجایی که اینترنت تحقیق را بسیار آسان می کند، او فقط سعی می کند در مورد شما اطلاعاتی کسب کند زیرا برایش اهمیت دارد. یک خودشیفته سمی معمولاً تا این حد پیش نمی رود زیرا زمان را صرف انجام کارهای خودش می کند.

 

10. زنی که شما را دوست دارد با صفحات شبکه های اجتماعی شما ارتباط برقرار می کند

ممکن است درخواست دوستی از او دریافت کنید، یا ممکن است شروع به لایک کردن همه پست های شبکه های اجتماعی شما کند. اگر او شما را در فیس بوک، اینستاگرام، تیک تاک و سایر صفحات دنبال می کند، غیرقابل انکار است که او جذب شما شده است. او می ترسد که شما چیزی را بدون اینکه او بداند به اشتراک بگذارید، بنابراین در همه کانال های شما حضور داشته و دنبالتان می کند.

علاوه بر این، او مشتاق دیدن تصاویری است که شما از طبیعت و زندگی جذاب خودتان پست می کنید، زیرا همه چشمان او هستند. او برای دیدن مطالب، عکس و ویدیوهای شما لحظه شماری کرده و وقت زیادی را به چک کردن شما در فضای مجازی اختصاص می دهد.

 

زنی که شما را دوست دارد با صفحات شبکه های اجتماعی شما ارتباط برقرار می کند.

 

11. او متقابلاً پیشرفت های شما را جواب می دهد

حس کرده اید که شما برای او جذابیت دارید، اما ممکن است بخواهید ببینید که آیا او نیز همین احساس را دارد یا خیر. یکی از راه‌هایی که می‌توانید مطمئن باشید این است که پیشرفت‌های ظریفی انجام دهید تا ببینید آیا این زن جواب آنها را می دهد یا خیر. اگر او این احساس را برگرداند و جواب مثبت بدهد، این نشانه مطمئنی است که او نیز شما را دوست دارد و می خواهد با شما باشد.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دیدن اینکه آیا چیزی بین شما وجود دارد یا خیر این است که از او درخواست ملاقات کنید. آیا او بلافاصله به شما بله می گوید یا باید کمی فکر کند؟ اگر او مشتاق است که با شما جایی برود پاسخ خود را گرفته اید. او متقابلاً می گوید که بین شما دو نفر جذابیت وجود دارد.

 

12. او لبخند می زند و با موهایش بازی می کند

او می خواهد در چشمان شما جذاب به نظر برسد، بنابراین برای جلب توجه شما حرکات معاشقه ای کوچکی انجام می دهد. چیزهایی مانند لبخند زدن، بازی با موهای خود، یا حتی مالیدن گردن او دعوت‌های آشکاری برای پاسخگویی هستند. هر زنی که هنگام انجام چنین پیشرفت هایی به شما نگاه می کند، یک انگیزه پنهانی دارد.

مطالعه ای که در این مورد انجام شد نشان داد که انسان ها اغلب در تشخیص اینکه آیا کسی با آنها معاشقه می کند یا خیر، مشکل دارند. اگر به دقت توجه کنید، ممکن است متوجه علائم شوید.

این مطالعه بیان می کند که 80 درصد از شرکت کنندگان معاشقه را به سختی می دیدند، زیرا این همیشه آنقدرها هم ساده نیست. مسئله این است که فردی که رفتار معاشقه‌ای را انجام می‌دهد، نمی‌خواهد در صورت عدم بازگرداندن احساسات، خجالت بکشد، بنابراین می‌ترسد و ممکن است آنطور که دوست دارد باز نباشد. برخی از افراد در این هنر تسلط دارند و مشکلی در آن ندارند، اما برخی دیگر ممکن است از حرکات ظریفی استفاده کنند که شناسایی آنها چالش برانگیز باشد.

 

 

آخرین افکار در مورد دیدن همه سرنخ های اینکه یک زن شما را دوست دارد

تشخیص اینکه کسی شما را دوست دارد همیشه آسان نیست، اما اگر شروع به تماشای پیشرفت های او کنید و به این توجه کنید که چگونه با شما صحبت می کند، یا وقتی در اتاق هستید چگونه رفتار می کند، می توانید چیزهای زیادی در مورد جذاب بودنتان برای او به دست بیاورید.

اغلب اتفاق می‌افتد که افراد آنقدر درگیر کار و استرس‌های روزانه می‌شوند که اغلب نشانه‌هایی که درست جلوی صورتشان است را نمی‌بینند. اگر می خواهید یک زن جذاب در کنارتان باشد، باید باز تر باشید و به اعمال و رفتار او توجه زیادی داشته باشید.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید