دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

4 باور که برای جذب عشق واقعی باید به آنها ایمان داشته باشید

آیا عشق واقعی واقعا وجود دارد؟ آیا واقعا می توان برای جذب عشق واقعی کاری کرد؟ و اگر چنین است، افراد چه باورهای مشترکی برای ایجاد چنین اتحاد زیبا و هماهنگی دارند؟

امروزه آمار طلاق رو به افزایش است و به ازای هر ازدواج نزدیک به یک طلاق وجود دارد. بسیاری از مردم بدون پایه و اساس محکم و درونی ازدواج می کنند. تنها ایده هایی که در مورد ازدواج وجود دارد بر اساس آنچه در دوران رشد بشریت شاهد آن بوده ایم است. بنابراین به جای شیرجه زدن در دلش و یک عاشق واقعی بودن، سردرگم به دنبال عشق زندگی خود می گردیم.

فهرست عناوین
4 باور که برای جذب عشق واقعی باید به آنها ایمان داشته باشید

بیشتر مردم فکر می کنند تنها کاری که باید انجام دهند این است که از قلب خود پیروی کنند تا عشق واقعی را پیدا کنند و بقیه چیزها هم به دنبال آن درست خواهد شد. اما اینکه قبل از عاشق شدن چه کسی هستید مهم است. باورهایی کلیدی وجود دارد که باید برای جذب عشق واقعی به زندگی خود، باید به آنها ایمان داشته باشید. در ادامه مطلب، این باورها را برای شما شرح خواهیم داد. لطفا با ما همراه باشید.

 

برای جذب عشق واقعی باور کنید که لایق عشق بی قید و شرط هستید.

 

در اینجا 4 باور برای جذب عشق واقعی وجود دارد:

1. باور کنید که لایق عشق بی قید و شرط هستید

روابطی که ایجاد می‌کنید، آینه‌ای از آنچه هستید هستند. این قانون جذب است. بنابراین، روابط شما به اندازه باورهایی که در مورد خودتان دارید قوی هستند. وقتی باور کنید که لایق عشق بی قید و شرط هستید، آن را دریافت خواهید کرد.

دوست داشتن کامل خود، حتی با وجود کاستی ها، بسیار مهم است. اگر خودتان را کاملاً دوست نداشته باشید، چگونه می توانید از دیگری این انتظار را داشته باشید؟ وقتی بی قید و شرط خود را دوست داشته باشید، به شایستگی خود ایمان داشته باشید و پذیرای دریافت آن از دیگران باشید، این اتفاق خواهد افتاد و شما عشق واقعی را جذب خواهید کرد!

 

 

2. به خودتان ایمان داشته باشید

با خودتان همانطور رفتار کنید که دوست دارید دیگری با شما رفتار کند. اکثر ما نسبت به خود و توانایی های خود سختگیر هستیم. باور به خود و بهترین دوست خود بودن، فرد عاشقی را جذب می کند که از ما تعریف کند، نه اینکه ما را کامل کند. به دنبال کسی بودن برای پر کردن شکاف ها، ممکن است یک معشوق موقت به ارمغان بیاورد، نه یک عاشق ماندگار. شما کامل هستید، دقیقاً همانطور که هستید. وقتی به خودتان ایمان داشته باشید و به نیازهای خودتان اهمیت بدهید، معشوقتان هم همین کار را برایتان خواهد کرد. شما دیگر در برابر خودتان رفتاری نامهربانانه و خشن نخواهید داشت و دیگر آن را جذب هم نخواهید کرد.

فقط به یاد داشته باشید، همانطور که دوست دارید معشوقتان با شما رفتار کند، با خودتان رفتار کنید. به افکار مهربانانه بیندیشید؛ کلمات عاشقانه و محبت آمیز بگویید. کارهای متفکرانه انجام دهید اگر اگر دوست یا عاشقی آن را بگوید آزرده می شوید، آن را به خودتان نگویید!

کلمات، کارها یا رفتاری که اگر از دوست یا معشوقتان سر بزند شما را آزرده خواهد کرد را، در قبال خود به کار نبرید.

 

همچنین بخوانید: 4 راه برای جذب عشق در زندگی

 

3. به یافتن شریک زندگی مناسب ایمان داشته باشید

گاهی اوقات، ممکن است افراد در دانستن آنچه در یک رابطه می خواهند (یا نیاز دارند) قوی نباشند. بیشتر اوقات، جامعه می گوید اجازه دهید احساسات عاشقانه راهنما باشد. به جای اینکه چراغ قوه را به بیرون بتابانید و به دنبال "یکی" بگردید، آن را به داخل بتابانید. ویژگی هایی که می خواهید در دیگری ببینید را در خودتان جستجو کنید. اگر در گذشته با مشکلات ازدواج و رابطه، احتمالاً حتی یک چرخه از آنها، مخرج مشترک را پیدا کنید. سپس، به درون خود نگاه کنید و نقاط تاریکی را بیابید که به نور نیاز دارند.

 

 

چرخه هایی که در روابط با آن ها مواجه می شویم کمتر مربوط به طرف مقابل و بیشتر مربوط به خودمان هستند. آنها ما را به سمت درسی راهنمایی می کنند که باید در آن قدم برداریم و یادش بگیریم. به عنوان مثال، اگر احساس می کنید در یک رابطه نادیده گرفته شده یا طرد شده اید، شاید در سطحی خود را رها کرده باشید. به درون بروید و (با گوش دادن به غریزه درونی و شهود خود) دریابید که چگونه می توانید بیشتر به خودتان برسید و هوای خود را داشته باشید.

وقتی باور داشته باشید که می‌توانید شریک زندگی مناسب را پیدا کنید و همان ویژگی‌هایی که به دنبالش هستید را از خود نشان دهید، به عشق واقعی نزدیک‌تر خواهید شد.

 

ایمان داشته باشید که بالاخره روزی عشقی که لایق آن هستید سر راهتان قرار خواهد گرفت.

 

4. باور داشته باشید که روابط می توانند دوام بیاورند

مهم است که به ارزش یک رابطه و خوشبختی بالقوه و رضایت مادام العمری که می تواند به زندگی شما بیاورد، بدون توجه به آمار، باور داشته باشید.

بسیاری از ما چه در خانواده خود و چه در اقوام و دوستان، شاهد طلاق بوده ایم. اگرچه این روابط هیچ ربطی به ما نداشتند، اما ناخودآگاه باوری را در ما ایجاد کرده اند که روابط دوام نمی‌آورند. شاید حتی آن طلاق و جدایی اجتناب ناپذیر به نظر برسد.

منفی بودن و شک داشتن در مورد روابط آسان است، و دلیل آن هم این است که جدایی ها و ازدواج های ناکارآمد همه جا هستند. اما برای ایمان آوردن دوباره به روزهای خوش و خوشبختی، به قدرت و دیدگاهی تازه نیاز است.

 

 

البته هر رابطه ای دوران سختی و مشکلات را دارد. زندگی همین است و مبارزات آن به ما کمک می کند یاد بگیریم و رشد کنیم. اما، باور به توانایی داشتن یک شریک دلسوز، حامی و دوست داشتنی که بتواند بدون قید و شرط در کنار ما باشد، مهم است. در واقع، برای ما حیاتی است که حقیقت آن واقعیت را باور کرده و خود را با آن هماهنگ کنیم تا بتوانیم آن را جذب کرده و در آن زندگی کنیم.

این جادوی زندگی است: باور به خوبی ها و تلاش برای ایجاد بهترین زندگی ممکن. کار درونی همیشه دنیای بیرونی ما را متحول خواهد کرد. بیشتر کارهایی که برای داشتن یک عشق مادام العمر انجام می شود، مربوط به قبل از اولین ملاقات با آن شخص است.

 

این جادوی زندگی است: باور به خوبی ها و تلاش برای ایجاد بهترین زندگی ممکن.

 

سخن پایانی دنیای موسیقی درمانی در مورد جذب عشق واقعی

با به کار بردن این چهار سیستم اعتقادی اصلی در زندگی خود، تمرکز و جذابیت خود را به معشوق مورد نظرتان تغییر خواهید داد و در جذب عشق واقعی تواناتر خواهید شد.

همچنین، اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید، این چهار باور می توانند به تغییر آن نیز کمک کنند. در واقع، حتی ممکن است با ایمان داشتن و اجرای این باورها، دوباره عاشق شوید. در مجموع، همیشه به یاد داشته باشید که روابط سالم و مادام العمر برای سلامت روانی، جسمی و روحی هر فردی مفید است.

سیستم های باور مثبت در مورد خود، برای کمک به جلب عشق زندگی معجزه می کنند.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید