دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

13 کاری که یک زن باکلاس و باشخصیت هرگز انجام نمی دهد

همه ما یک زن با کلاس دیده ایم. آنها را می توان از یک مایل دورتر دید و تشخیص داد. وقار، جذابیت و اعتدال آنها هر جا که بروند بهترین اثر را می گذارد.

باکلاس بودن تنها به داشتن سلیقه خوب، خرد، یا رفتارهای ظریف نیست.

فهرست عناوین
13 کاری که یک زن باکلاس و باشخصیت هرگز انجام نمی دهد

یک زن باکلاس خود را متفاوت نشان می دهد. او به راحتی مرزهای خود را تعیین می کند، به آنها احترام می گذارد و به دیگران هم یاد می دهد که به آنها احترام بگذارند. او می داند که چه زمانی از یک موقعیت حساس عقب نشینی کند.

اما کارهایی که زنان باکلاس هرگز در زندگی شخصی خود انجام نمی دهند چه هستند؟

اگر سوال شما هم این است که چگونه یک زن باکلاس باشم و برای رسیدن به آن باید از انجام چه کارهایی اجتناب کنم، به جای خوبی آمده اید. در ادامه این مطلب خواندنی با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

 

 

1. زنان با کلاس و با شخصیت می دانند که نمی توانند همه چیز را کنترل کنند

نگرانی در مورد همه چیز، فقط لذت زندگی را از بین می برد و هیچ راه حلی برای مشکلاتمان باقی نمی گذارد. این چیزی است که خانم های باکلاس آن را درک می کنند و در زندگی روزمره خود دنبال می کنند.

با این حال، ما هنوز انسان هستیم و نگرانی در مورد چیزها کاملاً طبیعی است. یک لحظه برای پردازش این احساسات وقت بگذارید، به خودتان زمان بیشتری بدهید و سپس به سمت چیزهای بهتر بروید!

همچنین می توانید از این فرصت استفاده کنید و مراحل بعدی خود را برای رفع مشکلی که با آن روبرو هستید ترسیم کنید.

یک بار، زنی با کلاس به من گفت که نگرانی مانند دعا کردن برای چیزهایی است که نمی‌خواهد در زندگی‌اش اتفاق بیفتد. درست مانند دعا کردن، نگرانی نیاز به تمرکز و نیت دارد.

بنابراین، با گذشت زمان، یاد گرفتم که چگونه آن اضطراب را کنترل کنم و آن را به ایجاد یک برنامه واقعی برای مقابله با نگرانی هایم تبدیل کنم.

علاوه بر این، متوجه شدم که بدترین سناریویی که برای آن نگران می شویم، معمولاً اتفاق نمی افتد.

 

یک زن باکلاس و با شخصیت از حریم خصوصی خود لذت می برد و نیازی به اشتراک گذاری کل زندگی خود در شبکه های اجتماعی ندارد.

 

2. او همه چیز را در شبکه های اجتماعی به اشتراک نمی گذارد

یک زن باکلاس و با شخصیت از حریم خصوصی خود لذت می برد و نیازی به اشتراک گذاری کل زندگی خود در شبکه های اجتماعی ندارد. او ساعت‌ها از زندگی‌اش را در بی‌حوصلگی تلف نمی‌کند، زیرا چیزی که بیش از همه چیز برایش ارزش قائل است، داشتن زمان باکیفیت در کنار افرادی است که دوستشان دارد.

اگر متوجه شدید که ساعت‌ها زمان را برای پیمایش بی‌معنی در فضای مجازی تلف می‌کنید، در رفتار خود تجدید نظر کنید. مطمئناً می توانید استفاده بهتری از وقت خود ببرید.

اگر هنوز دوست دارید در اینترنت باشید و در فضای مجازی وقت بگذرانید، از همه ابزارهای مفیدی که در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. یک زبان جدید بیاموزید، در مورد موضوعات جالب گفتگو و تحقیق کنید و با افرادی که با شما همفکر هستند به روشی معنادار ارتباط برقرار کنید.

می توانید زمان حضور در رسانه های اجتماعی را از طریق برنامه ها یا به سادگی با خاموش کردن گوشی تلفن همراه خود و اختصاص آن به اهداف دیگری که در زندگی خود دارید، محدود کنید.

 

3. خانم های باکلاس و باشخصیت پوششی شیک و درجه یک دارند

می‌دانم که این موضوع باعث ایجاد بحث‌هایی می‌شود، اما باید نظرم را در مورد آن بیان کنم.

باکلاس و باشخصیت بودن یعنی داشتن ظرافت و داشتن ظرافت یعنی شیک و پسندیده بودن. این دو چیز با پوشش بیش از حد نازک و چسبان یا پوشیدن لباس‌های کوتاه سازگار نیستند.

با این حال، یک راز برای نشان دادن جذابیت شما وجود دارد!

اگر می خواهید جذابیت و زیبایی خود را نشان دهید، آن را در کمال وقار انجام دهید.

یک نه بزرگ به پوشیدن لباس های کوتاه و تنگ چیزی است که برای شما وقار و شخصیت بالا می آورد. اول از همه، با چنین پوششی خودتان راحت نیستید، و دوم، آنها مخالف مطلق باکلاس بودن شما هستند.

حتی برخی افراد می گویند که اگر شیک پوشیدن را یاد بگیرید، مردان بهتری را جذب خواهید کرد. شما چه فکری می کنید؟

 

اگر شیک پوشیدن را یاد بگیرید مردان بیشتری و بهتری را به خود جذب خواهید کرد، چون شیک پوشی نشانه یک زن باکلاس و باشخصیت است.

 

4. آنها با همه بیش از حد خودمانی نمی شوند

برای من، هیچ چیز بدتر از این نیست که وارد یک فروشگاه شوم و بلافاصله یک فروشنده با صحبت های بی ارزش به من نزدیک شود. من فقط سعی می کنم وارد و خارج شوم، و بیشتر اوقات، نمی توانم زیاد در یک مکان بمانم.

من بد بودن با افرادی که بیش از حد خودمانی می شوند را نمی پذیرم. آنها ممکن است مسائلی داشته باشند که باید در مورد آنها صحبت کنند، اما اگر انتظار آن را نداشته باشید، می تواند شوکه کننده باشد، به خصوص زمانی که در مورد جزئیات شخصی و صمیمی زندگی خودشان باشد.

اگر می‌خواهید باکلاس‌تر باشید، از اشتراک‌گذاری بیش از حد مسائل خودتان خودداری کنید، به خصوص اگر کسی را به خوبی نمی‌شناسید. باکلاس و باشخصیت بودن به معنای کمی مرموز بودن با دیگران است و به یاد داشته باشید، خوب است که به حریم خصوصی خود اهمیت دهید.

 

5. خانم های باکلاس و باشخصیت می دانند که کمال یک افسانه است

اینجاست که اکثر مردم اشتباه می کنند. خانم های باکلاس همیشه خوش لباس و تمام و کمال به نظر نمی رسند!

گاهی اوقات، تلاش برای کامل بودن در واقع می تواند ما را بدتر جلوه دهد و به خودمان هم احساس بدی بدهد.

یک زن با کلاس و باشخصیت می فهمد که کمال دست نیافتنی است و ما همه انسان هستیم. او خودش را همان طور که هست دوست دارد و عیوب و اشتباهاتش را می پذیرد.

همه ما جنبه‌ای داریم که به آن افتخار نمی‌کنیم، اما تنها چیزی که مهم است ادامه دادن به کار و زندگی خوب است.

 

6. آنها مردان را تعقیب نمی کنند

چیزهای کمی وجود دارد که سطح باکلاس و باشخصیت بودن شما را به پایین می‌آورد. یکی از آن چیزها تعقیب مردان است.

هرگز، هرگز آن را انجام ندهید! ارزشش را ندارد.

شما لایق کسی هستید که دنیا را به شما پیشنهاد دهد.

این بدان معنا نیست که شما باید طوری رفتار کنید که انگار هر مردی مدیون توجه شماست. شما هنوز هم می توانید و قطعاً احساسات خود را نسبت به کسی جلب خواهید کرد و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد.

شما می توانید به او اشاره ای کنید، اما با ظرافت و وقار و بدون التماس برای توجه او. به عنوان مثال، 1 ثانیه بیشتر از حد معمول به او نگاه کنید یا جذاب ترین لبخند خود را به او هدیه دهید.

و این همان کاری است که اگر یک زن با کلاس و باشخصیت کسی را دوست داشته باشد، انجام می دهد!

 

7. و قطعاً خود را با دیگران مقایسه نمی کند

می‌خواهم همه چیز را روشن کنم: مقایسه کردن با تحسین کردن یک نفر یکسان نیست. همه ما افرادی را داریم که به آنها نگاه می کنیم!

زنان با کلاس ممکن است زنان دیگری مانند شاعران، نویسندگان، بازیگران یا دانشمندان مشهور را تحسین کنند.

با این حال، اتلاف وقت برای مقایسه شغل، ثروت و بدن خود با آنها، چیزی است که شخصیت و کلاس شما را پایین می آورد. زندگی قطعا یک مسابقه و رقابت نیست.

همچنین، تحسین زنان دیگر از حسادت و احساسات منفی در مورد آنها جلوگیری می کند.

 

همچنین بخوانید: 15 نشانه ای که یک زن خوب را نشان می دهد

 

8. زنان با کلاس هرگز از یادگیری دست نمی کشند

رشد کردن چیزی است که زنان باکلاس هرگز از آن خسته نمی شوند.

آنها به یادگیری و تلاش کردن برای آموختن چیزهای جدید ادامه می دهند. و این کار را نه برای تبدیل شدن به کامل ترین زن، بلکه برای لذت بردن از زندگی و ملاقات با افراد جدید و همفکر انجام می دهند.

آنها از احساس رکود متنفرند، بنابراین همیشه در یک ماجراجویی جدید هستند. حتی اگر دوران سختی را پشت سر بگذارند، بر لذت بردن از کاری که انجام می دهند متمرکز می مانند.

به همین دلیل، همه روابط آنها، چه افلاطونی یا غیر افلاطونی، سالم است و ذهن و روحشان را پرورش می دهد.

باکلاس و باشخصیت بودن به لباسی که می پوشیم، آرایشی که انتخاب می کنیم یا عطر اصلی که مردم بخاطر آن از ما تعریف می کنند نیست.

می‌توانید در ساعت شلوغی که سوار بر مترو هستید با کلاس و باشخصیت باشید و در مقابل، می‌توانید در گران‌ترین رستوران شهر، شخصیت و رفتاری کاملا برعکس داشته باشید.

این ویژگی بیشتر به نگاه ما به زندگی مربوط می شود تا به لباس و ظاهرمان.

 

 

9. او می‌خواهد چیزی بیشتر از یک زن برهنه باشد

این با آنچه قبلاً در مورد اتلاف وقت آنلاین گفتم مرتبط است.

اگر در چند سال گذشته در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید، می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنم. برخی از زنان با نشان دادن بدن برهنه خود در اینستاگرام یا فیس بوک مشکلی ندارند.

اما همیشه، نشان دادن بدن عریان خود، قبل از هر چیز دیگری مخالف باکلاس و باشخصیت بودن در نظر گرفته می شود. منظور من را متوجه می شوید؟

هدف من این نیست که سعی کنم بگویم که شما نباید این کار را انجام دهید.

اما اگر می‌خواهید باکلاس‌تر باشید، به جای بدن جذاب، شگفت‌انگیز و البته برهنه خود، جنبه‌های دیگر شخصیت خود را نشان دهید.

تلاش برای جلب توجه مردم از طریق اینترنت فایده ای ندارد. اگر می خواهید برای خود دنبال کننده بسازید، استراتژی های بهتری وجود دارد.

زنان باکلاس و باشخصیت می دانند که رسانه های اجتماعی، نمایانگر شخصیت و ارزش های آنهاست. به همین دلیل است که آنها حساب های کاربری خود را تمیز و با دقت نگهداری می کنند.

 

10. زنان باشخصیت، آویزان و چسبنده نیستند

یکی از متضادهای باکلاس بودن، چسبندگی است.

زنان باکلاس به تنهایی در زندگی خود ثروتمند هستند، مردانی که دوست دارند را تعقیب نمی‌کنند و مطمئناً به آنها نمی‌چسبند.

آنها عاشق استقلال خود هستند، بنابراین گذاشتن تمام وقت یک روز کامل برای ارسال پیامک به یک مرد را بهترین روش زندگی نمی دانند.

یک خانم باشخصیت خودش را بیشتر از بقیه دوست دارد. این به او اجازه می دهد تا ارتباطات سالمی ایجاد کند و به ارزش های خود وفادار بماند.

 

اتلاف وقت برای مقایسه شغل، ثروت و بدن خود با دیگران، چیزی است که شخصیت و کلاس شما را پایین می آورد. زندگی قطعا یک مسابقه و رقابت نیست.

 

11. اجازه نمی دهند ناامیدی پیروز شود

این به نکته قبلی من مرتبط است. زنان با شخصیت و باکلاس یک تعقیب کننده مطلق نیستند.

آنها دنبال مردان، دوستان، فرصت‌ها یا روابط نمی‌گردند. آنها به چیزهای مختلف زمانی را می دهند که لیاقتش را دارند و نه بیشتر.

خانم های باکلاس می دانند که مهمترین رابطه ای که در طول زندگی خواهند داشت با خودشان است!

سر خود را بالا نگه دارید و حتی بالاتر را هدف بگیرید. روی اهداف خود متمرکز بمانید، اما اجازه ندهید ناامیدی پیروز شود.

شما می توانید این کار را انجام دهید!

 

12. خانم های باکلاس ناخن های مرتب را ترجیح می دهند

ناخن های بیش از حد بلند و صورتی و قرمز چیز باکلاس نیستند. من نمی گویم آنها بد هستند، اشتباه نکنید. اما اگر هدف شما باکلاس بودن است، باید در مورد طراحی ناخن های خود تجدید نظر کنید.

ظاهر طبیعی تر چیزی است که خانم های باکلاس و باشخصیت به دنبال آن هستند. رنگ های روشن و بلندی بیش از حد، زیبایی طبیعی آنها را از بین می برد.

ناخن‌ها می‌توانند زیبا، هنرمندانه و جسور باشند، اما به این معنی نیست که در عین حال باکلاس به نظر می‌رسند.

من یاد گرفتم که برای باکلاس تر بودن، ناخن هایی با رنگ‌های طبیعی‌تر، با طول‌های کوتاه‌تر - که راحت‌تر هم هستند - و شکلی منظم و مرتب را انتخاب کنم.

 

13. زندگی را بدیهی نمی‌دانند

شما فقط یک بار زندگی می کنید، و این چیزی برای هدر دادن نیست. زن های باکلاس و باشخصیت هر روز با سپاسگزاری از خواب بیدار می شوند و روی چیزهای مثبت تمرکز می کنند.

ذهن را می توان برای دیدن فرصت ها در سختی ها تربیت کرد و اگر واقعاً از ته دل زندگی کنید، زنی درجه یک خواهید بود.

با قدردانی از همه چیزهایی که دارید، از زندگی خود لذت بیشتری خواهید برد و چشمان شما همیشه خواهد درخشید.

آیا وقار و باکلاس بودن می تواند پاسخی برای اکثر مشکلات زندگی باشد؟ قطعا نه. اما جامعه طوری طراحی شده است که آن را محترم تر می داند.

 

 

سخن پایانی دنیای موسیقی درمانی در مورد زنان باکلاس و باشخصیت

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. باکلاس بودن کلید موفقیت در زندگی نیست، اما قطعاً می تواند تصویر اجتماعی شما را بهبود بخشد و به شما کمک کند تا از دیگران احترام بیشتری دریافت کنید.

اگر هدف شما این است، مطمئن هستم که با استفاده از نکات بالا عالی خواهید شد!

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید