دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

15 نشانه ای که یک زن خوب را نشان می دهد

پیدا کردن یک زن خوب مطابق معیارهای خودتان، همیشه کار آسانی نیست. و دلیل آن هم شاید پیچیدگی رفتار زنان باشد. شما زنی را می خواهید که شما را کامل کند و نیمه دیگر شما باشد. اگر قبلاً این شخص را پیدا کرده اید، خوش شانس هستید. وقتی زن مناسبی را در کنار خود داشته باشید می توانید رشد کنید و زندگی رضایت بخشی داشته باشید.

روابط موفق مستلزم این است که دو نفر در یک جهت کنار هم قرار گیرند. یک زن خوب باید حتی زمانی که شما در بدترین حالت خود هستید هم در کنار شما باشد، و شما نیز باید در عوض همین کار را انجام دهید. او زندگی، جهان و آینده شماست، که همه در یک بسته زیبا پیچیده شده است. بنابراین، یافتن این جفت روحی برای شادی و رضایت شما ضروری است.

فهرست عناوین
15 نشانه ای که یک زن خوب را نشان می دهد

 

پانزده چیزی که یک زن خوب را نشان می دهد

شاید شما در حال قرار ملاقات با یک زن هستید و به این فکر می کنید که آیا او برای شما مناسب است یا خیر. ممکن است هنوز در حال قرار گذاشتن های مختلف باشید و سعی کنید آن خانم مهربانی را پیدا کنید که قلب شما را به تپش می اندازد. در اینجا پانزده نشانه وجود دارد که یک زن خوب را برای شما نشان می دهد. وقتی چنین زنی را پیدا کردید، باید محکم او را بچسبید و هرگز رهایش نکنید.

 

 

1. یک زن خوب سعی نمی کند شما را تغییر دهد

بسیاری از مردم با این امید که می توانند طرف مقابل را تغییر دهند، وارد رابطه می شوند. خوشبختانه، یک زن خوب شما را از نظر ظاهری می شناسد و می پذیرد. او سعی نمی کند شما را به نسخه ای از چیزی که فکر می کند کامل است تبدیل کند، زیرا شما را همان طور که هستید دوست دارد.

نکته کنایه آمیز در مورد عشق این است که شما در آن بدون تلاش خارجی، رشد و تغییر می کنید. وقتی با یک نفر خوب بوده و عاشق آن هستید، آن عشق و علاقه باعث می شود بخواهید که بهترین نسخه خودتان باشید. 

 

2. او با شما بازی نمی کند

هیچ چیز بدتر از کسی نیست که با قلب شما بازی کند. خوشبختانه، یک زن خوب آرزوی انجام این کار با شما را ندارد. او می داند که روابط می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، اگر دلش در این رابطه نباشد، شما را بازی نداده و بی جهت به دنبال خودش نخواهد کشاند.

مدت‌ها تصور می‌شد که مردان بیشتر مشتاق بازی کردن با طرف مقابل هستند. با این حال، یک مطالعه منتشر شده توسط Wiley Online Library نشان داد که این تعمیم نادرست است. پس از خرد کردن اعداد، آنها دریافتند که زنان نیز به اندازه مردان با طرف مقابل بازی می کنند. بنابراین، پیدا کردن زنی که مهربان و با ملاحظه باشد و شما را با باری از احساس و عاطفه رها نکند ضروری است.

 

یک زن خوب هرگز با احساسات و عواطفش شما بازی نمی کند.

 

3. وقتی اوضاع چالش برانگیز می شود به فکر جدایی نمی افتد

بررسی این مورد در اولین نشانه های بروز یک مشکل آسان است، زیرا برخی از افراد وقت یا انرژی لازم برای اصلاح امور یا حل مشکلات را ندارند. یک زن هم اگر خوب و مناسب نباشد، در اولین گام های مواجه شدن با مشکل، شما را ترک خواهد کرد، حتی اگر اولین بار باشد که شما را می بیند. آیا این می تواند دلیل بالا بودن آمار طلاق در این دوره باشد؟

خوشبختانه یک خانم خوب به این راحتی ها تسلیم نمی شود. او کسی است که قبل از اینکه برای جدا شدن دست به کار شود، تمام تلاش خود را می کند تا همه چیز را درست کند.

 

4. یک زن خوب همیشه برای شما جشن می گیرد

زنانی که به مردان خود افتخار می کنند در نشان دادن آن مشکلی ندارند. او در هر ضیافت، رویداد کاری، و هر چیز دیگری که برای شما مهم است، با تمام وجودش حضور دارد. وقتی افزایش حقوق یا ترفیعی دریافت می کنید که آرزویش را داشتید، او به افتخار شما یک مهمانی هرچند کوچک برپا می کند.

او یک تولد یا هر فرصتی که بتواند به مناسبت آن برای شما جشن بگیرد را از دست نمی دهد، حتی اگر این جشن دو نفره باشد. او کاملاً عاشق است و کسی است که چیزهایی مانند اولین بوسه شما و اولین قرار ملاقات با شما را هرگز فراموش نکرده و همیشه از آن به خوبی یاد می کند.

 

یک زن خوب از شما انتظار ندارد که برایش خورشید، ماه و ستاره بخرید، او به یک شب تماشای ستارگان با شما بسنده می کند.

 

5. او انتظارات واقع بینانه دارد

یک زن خوب از شما انتظار ندارد که برایش خورشید، ماه و ستاره بخرید، او به یک شب تماشای ستارگان با شما بسنده می کند. او انتظارات واقع بینانه ای از شما و رابطه دارد. او تلاش می کند تا زندگی شما را آسان تر کند و کاری نکند که باعث آشفتگی آن شود.

برخلاف برخی از زنان، او نمی خواهد از شما خواسته هایی داشته باشد که زندگی شما را چالش برانگیزتر کند، زیرا غرایزش که برای بازی تیمی است، می خواهد کار را برای شما آسان تر کند. شما بسیار فوق العاده و هماهنگ با هم برای زندگی خود کار می کنید، و او کسی است که می خواهید در طول زندگی در کنار شما باشد.

 

6. یک زن خوب یک بازیکن تیم است

در حالی که شما یک زن مستقل می خواهید، او باید یک بازیکن تیمی نیز باشد. او خودخواه نیست و هرگز نیازهای خود را بالاتر از دیگران قرار نمی دهد، زیرا می خواهد برای تکمیل کار و زندگی با شما همکاری کند.

او برای افراد اطرافش ارزش قائل است، زیرا می داند که بدون آنها به تنهایی نمی تواند این پس همه چیز برآید. وقتی صحبت از روابط به میان می‌آید، یک زن خوب می‌داند که همه چیز در آن 50/50 است، بنابراین به شما اجازه می‌دهد نظرتان را بگویید و نظر او را گوش کنید.

 

7. او صادق و راستگو است

راستگویی و صداقت یکی از آن عناصر اساسی است که اگر وجود نداشته باشد، می تواند در هر مرحله ای اتحاد شما را فلج کند. شما مجبور نیستید دوباره حدس بزنید که یک زن خوب به شما چه می گوید، زیرا می دانید که او در همه حال حقیقت را می گوید.

او در مورد چیزهای خوب یا بد با شما روراست خواهد بود. با این حال، او نمی خواهد در مورد چیزی به شما دروغ بگوید. او همچنین در مورد مسائل قلبی و احساسی نیز صادق است، بنابراین شما احساس می کنید که می توانید در برابرش آسیب پذیر باشید.

 

همچنین بخوانید: 7 ویژگی که زنان در مورد مردان بیشتر دوست دارند

 

8. او حاضر است

داشتن رابطه با کسی که حضور ندارد می تواند یک چالش باشد. برخی از زنان بیشتر از زمانی که با شریک زندگی خود هستند را، صرف تلفن یا کار می کنند. روابط نیاز به کار و توجه زیادی دارد و یک زن خوب مایل است برای ایجاد ارتباط عالی با شما وقت بگذارد.

او کسی است که هنگام شام گوشی خود را خاموش می کند یا آن را کنار می گذارد، زیرا شما برای او مهم ترین چیز هستید. او در حال حاضر هیچ مشکلی برای حضور ندارد، زیرا وقت او با شما ارزشمند است.

 

9. یک زن خوب متعهد و وفادار است

یک زن خوب فقط به شما چشم دارد و مرد دیگری هرگز نمی تواند توجه او را منحرف کند. او در هر شرایطی به شما متعهد و وفادار است و یک عیب یا کاستی در شما، خدشه ای در آن ایجاد نکرده و او را به فکر خیانت کردن نمی اندازد. او طوری به شما نگاه می کند که انگار در لاتاری برنده شده است و شما همان مردی هستید که او آرزوی پیدا کردنش را داشته است. او کاری نمی کند که شما ترکش کنید، زیرا شما برای او ارزش زیادی دارید.

 

10. یک زن خوب مستقل است

زنانی که احساس استقلال دارند، نیازمند و آویزان نیستند. چنین زنی، کسی است که می تواند با شما یا بدون شما امور زندگی اش را پیش ببرد. او به شما نیاز دارد، اما مجبور نیست 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته به شما بچسبد. به این فکر کنید که بودن با چنین زن خوبی چقدر می تواند لذت بخش باشد.

او زندگی و حرفه ای برای خود دارد که خارج از رابطه شما برایش راضی کننده است، اما با این حال، برای او، بودن با شما یک مهره بالاتر از تمام مهره ها است.

 

 

11. او هرگز حسود نیست

بعضی از خانم ها آنقدر حسود هستند که مردشان نمی تواند با یک زن دیگر حتی صحبت کند. وقتی با چنین فردی در ارتباط هستید، واقعا احساس بدبختی خواهید کرد. با این حال، یک زن خوب همیشه در درون خود احساس امنیت می کند.

او می داند که شما هنمکاران زن دارید و از این ارتباطات احساس خطر نمی کند. او احتمالاً با آنها دوست می شود و روابط خود را توسعه می دهد، زیرا می داند که این افراد برای شما ارزش زیادی دارند.

البته اینجاست که شما هم وظیفه ای دارید و آن هم وفادار ماندن به چنین زنی است.

 

12. او خیر و کمک کننده است

پیدا کردن کسی که به دیگران هم به اندازه خودش اهمیت می دهد، واقعاً مانند یافتن یک گنج است. یک زن خوب دنیا را آسیب دیده می بیند و می خواهد سهم خود در کمک کردن به آن را انجام دهد. او کسی است که به بی خانمان ها غذا اهدا می کند، و همچنین مخالف کار در یک آشپزخانه خیریه در طول تعطیلات نیست. او بسیار بخشنده و خیر است و همین ویژگی، او را برای دنیای اطرافش جذاب تر می کند.

 

13. یک زن خوب از شما دفاع می کند

در حالی که یک زن خوب ممکن است از دست شما ناراحت شود و آن را به شما ابراز کند، به هیچ کس دیگری اجازه این کار را نمی دهد. او حتی زمانی که شما در اشتباه باشید، از شما دفاع و حمایت خواهد کرد. او با ایستادن در مقابل خانواده، دوستان یا همکاران از افتخار شما محافظت خواهد کرد.

شما همیشه خط قرمز او خواهید بود و نه به خودش، نه به هیچکس دیگر اجازه عبور از آن را نخواهد داد. حتی یک زن شیرین و مهربان مانند او نیز یک ببر خشن درون خود دارد که در زمانی که کمترین انتظار را داشته باشید، بیرون خواهد آمد.

 

یک زن خوب می‌داند که افراد زندگی‌تان برای شما با اهمیت هستند، بنابراین او نیز برای دوست داشتن آنها تلاش می‌کند.

 

14. او با خانواده و دوستان شما مهربان است

یک زن خوب می‌داند که افراد زندگی‌تان برای شما با اهمیت هستند، بنابراین او نیز برای دوست داشتن آنها تلاش می‌کند. در حالی که اغلب در روابط، پدر، مادر و خواهر مرد چالش برانگیز هستند، او سعی می کند شما را خوشحال کند. او مانند برخی از زنان، سریع در مقابل خانواده شما خشمگین نمی‌شود یا ارتباط دیگران با شما و خودش را قطع نمی‌کند، زیرا می‌خواهد هر کاری که ممکن است را انجام دهد تا استرسی غیرضروری به زندگی شما اضافه نشود.

 

15. او با شما صریح و شفاف است

برخی از مردم دوست دارند به جای اینکه در بیان مسائل صراحت داشته باشند، همیشه طفره بروند و گنگ باشند. با این حال، یک زن خوب آنقدر شما را دوست دارد و به شما احترام می گذارد تا در مورد همه چیز با شما شفاف حرف بزند. اگر کاری کرده اید که باعث ناراحتی او شده است، برای اطلاع دادن آن به شما کوتاهی نخواهد کرد.

او در مورد چیزهای خوب و بد با شما صحبت خواهد کرد، زیرا می داند که اگر آنها را در فضای باز بیان نکند، باعث ایجاد خشم شده و به کینه تبدیل می شوند.

 

 

سخن پایانی دنیای موسیقی درمانی در مورد یافتن یک زن خوب

چه چیزی بهتر از این که یک زن خوب مانند یک فرشته از آسمان در مقابل شما فرود بیاید؟ این چیزها فقط در افسانه ها اتفاق نمی افتد. دنیا پر از زنان خوب است که آماده اند تا مرد مناسب را پیدا کنند، اما یافتن آنها اغلب چالش برانگیز است. به همین خاطر، بعضی از روابط مانند یک خانه قدیمی هستند که رها شده است.

شاید چنین زنی، در برخورد اول خشن به نظر برسد. با این حال، وقتی هر دو نفر سرشار از خوبی هستند، ارزش این را دارد که به هم اعتماد کرده و یک زندگی زیبا را بسازند. با کمی تلاش، این نوع رابطه می تواند درخشان و شکوفا شود.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید