دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

15 نقل قول الهام بخش برای سلامت روان بهتر

مراقبت از سلامت روان برای سلامتی و رفاه شما ضروری است. اگر بر احساسات منفی غلبه نکنید، ممکن است احساسات مضری را تجربه کنید که شما را از زندگی کردن باز می دارد. نقل قول های الهام بخش سلامت روان می تواند به شما کمک کند در روزهای سخت آرامش و دلگرمی پیدا کنید. این نقل قول های الهام بخش می تواند به شما کمک کند بر سختی ها غلبه کنید و احساسات منفی خود را کاهش دهید.

هنگامی که احساس می کنید وضعیت سلامت روان شما بر زندگی شما غلبه کرده است، این نقل قول ها می توانند به شما کمک کنند. به خاطر سپردن این کلمات عاقلانه می تواند به شما کمک کند تا با وجود احساسات مختلف در شما ادامه دهید و مثبت اندیشی یا راه هایی را برای مدیریت احساسات خود پیدا کنید.

فهرست عناوین
15 نقل قول الهام بخش برای سلامت روان بهتر

 

پانزده نقل قول الهام بخش برای داشتن سلامت روان بهتر

سلامت روان شما تقریباً بر تمام جنبه های زندگی شما تأثیر می گذارد. وضعیت سلامت روان شما بر سلامت روانشناختی، اجتماعی و عاطفی تان تأثیر می گذارد. تحقیقات نشان داده است که در بیش از 50 درصد از افراد، بیماری روانی یا یک اختلال تشخیص داده می شود.

با این وجود، این نقل قول های الهام بخش برای داشتن سلامت روان بهتر می توانند به شما کمک کنند. آنها را به خاطر بسپارید یا یادداشت کنید تا در لحظات سختی به یادشان بیاورید.

 

هیچ زندگی عادی بدون دردی وجود ندارد. این مبارزه با مشکلات ما است که می تواند انگیزه ای برای رشد ما باشد.

 

هیچ زندگی عادی بدون دردی وجود ندارد. این مبارزه با مشکلات ما است که می تواند انگیزه ای برای رشد ما باشد. - فرد راجرز

 

همانطور که راجرز توضیح می دهد، همه درد و سختی را تجربه می کنند، اما این برای رشد لازم است. اگر می خواهید خودسازی کنید، باید از مشکلات خود به عنوان یک نقطه رشد استفاده کنید. این به شما چیزهایی می آموزد و قدرت شما را تقویت می کند و به شما کمک می کند بر این موقعیت و موقعیت بعدی غلبه کنید.

 

من نمی توانم کلمات "از آن عبور کن" را تحمل کنم. همه ما تحت چنین فشاری هستیم که مشکلات خود را در زمان گذشته قرار دهیم. آهسته تر، عجله نکنید. اجازه ندهید دیگران در شفا و بهبود شما عجله کنند. این یک فرآیند است، فرآیندی که ممکن است سال‌ها، گاهی حتی یک عمر طول بکشد - و این به هیچ عنوان اشکالی ندارد. - بو تاپلین

 

وقتی کسی به شما می‌گوید که بر مشکلاتتان غلبه کنید، کمکی نمی‌کند. این فقط شما را تحت فشار قرار می دهد که مسائل خود را در گذشته قرار دهید، حتی زمانی که کاملا بهبود نیافته اید. بهبودی یک فرآیند است، بنابراین باید با خودتان صبور باشید و زمان لازم را صرف آن کنید.

به خودتان اجازه دهید تا در این فرآیند زندگی کنید. علیرغم این که به شما می گویند باید بر آن غلبه کنید، لیاقت این را دارید که برای بهبودی زمان بگذارید.

این فرآیند زمان‌های مختلفی را از همه می‌گیرد، بنابراین از دادن زمان لازم به خودتان دریغ نکنید. به خود اجازه دهید تا روند بهبودی را با سرعت خودتان طی کنید. این به شما کمک می کند تا سلامت روان خود را بهبود بخشید.

 

 

توصیه‌ای من به کسانی که بی‌صدا در حال مبارزه هستند این است که شما مجبور نیستید اینطور زندگی کنید. شما مجبور نیستید در سکوت مبارزه کنید، می توانید سکوت نکنید. شما می توانید با یک بیماری روانی خوب زندگی کنید، به شرطی که در مورد آن با کسی صحبت کنید. زیرا واقعاً مهم است که تجربه خود را با مردم به اشتراک بگذارید تا بتوانید کمکی که نیاز دارید را دریافت کنید. - دمی لواتو

 

مشکلات مربوط به سلامت روان می تواند زندگی شما را تحت الشعاع قرار دهد، اما مجبور نیستید این اجازه را بدهید. همچنین، شما مجبور نیستید که در مبارزات خود تنها باشید. همانطور که لواتو در این نقل قول الهام بخش برای داشتن سلامت روان بهتر توضیح می دهد، صحبت کردن با دیگران در مورد افکار و احساسات تان، می تواند بسیار کمک کننده باشد.

شما تنها نیستید. افراد زیادی با همان چیزی که شما با آن مبارزه می کنید سر و کار دارند، پس در مورد آن سکوت نکنید. وقتی صحبت می کنید، نه تنها به خودتان کمک می کنید، بلکه به طور بالقوه به اطرافیانتان نیز کمک می کنید. با اطرافیان خود صحبت کنید و از صحبت کردن درباره احساس خود یا تأثیر آن بر زندگی تان نترسید.

 

شرایط فعلی شما تعیین نمی کند که کجا بروید. آنها فقط تعیین می کنند که شما از کجا شروع کنید. - نیدو کوبین

 

شما ممکن است در وضعیت روحی بدی باشید، اما لازم نیست این وضعیت باقی بماند. اینکه از کجا شروع می کنید تعیین نمی کند که به کجا خواهید رفت.

این نقل قول الهام بخش می تواند به شما یادآوری کند که مهم نیست در حال حاضر چقدر اوضاع بد به نظر می رسد، این وضعیت هر چه که هست بهتر می شود. این فکر به تنهایی می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد و به شما کمک کند در هنگام غلبه بر موانع احساس بهتری داشته باشید.

 

فقط به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید، در واقع با میلیون‌ها نفر دیگر در موقعیت بسیار عادی قرار دارید. ما باید به هم کمک کنیم و برای رسیدن به اهدافمان تلاش کنیم. - مایک مورنو

 

به خاطر داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که مشکلات سلامت روانی را تجربه می کنید. این می تواند به شما کمک کند احساس بهتری داشته باشید. این به شما یادآوری می کند که شما تنها نیستید و دیگرانی هستند که می توانند به شما کمک کنند. با کمک، می توانید به هر هدفی و زندگی رضایت بخشی که شما را خوشحال می کند برسید.

 

همچنین بخوانید: جملات انگیزشی برای ادامه دادن و حرکت

 

لازم نیست همیشه مثبت اندیش باشید. کاملاً اشکالی ندارد که احساس غمگینی، عصبانیت، ناراحتی، ناامیدی، ترس و اضطراب داشته باشید. داشتن احساسات از شما یک فرد منفی نگر نمی سازد. این ها از شما یک انسان می سازد. - لری دشنه

 

ممکن است فکر کنید هنگام غلبه بر مشکلات سلامت روان باید دائما مثبت باشید همیشه مثبت بمانید. این نقل قول الهام بخش به شما یادآوری می کند که مجبور نیستید به این شکل زندگی کنید. به هر حال، شما احساسات منفی را احساس خواهید کرد و این اشکالی ندارد.

وقتی احساسات منفی دارید، این نقل قول می تواند به شما کمک کند به یاد داشته باشید که این احساس شما را تعریف نمی کند. این می تواند به شما کمک کند در حین کار و غلبه بر احساسات خود احساس بهتری داشته باشید. شما انسان هستید، بنابراین طیف وسیعی از احساسات را تجربه خواهید کرد. اذعان به آن می تواند به شما کمک کند تا این احساسات را تجربه کنید و سپس در حین کار آنها را رها کنید.

 

لازم نیست افکارتان را کنترل کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که اجازه ندهید آنها شما را کنترل کنند.

 

لازم نیست افکارتان را کنترل کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که اجازه ندهید آنها شما را کنترل کنند. - دن میلمن

 

هنگامی که مشکلات سلامت روان را تجربه می کنید، همیشه نمی توانید افکار خود را کنترل کنید. این اشکالی ندارد زیرا داشتن افکار مزاحم در زمان سختی طبیعی است.

این نقل قول الهام بخش به شما یادآوری می کند که شما می توانید زندگی خودتان را بدون توجه به احساسات خود کنترل کنید. سلامت روان شما تنها بخشی از وجود شماست و نیازی نیست که افکار و احساسات، زندگی روزمره شما را مصرف کنند.

 

مشکلات سلامت روانی شما را تعریف نمی کند. آنها چیزی هستند که شما تجربه می کنید. شما زیر باران راه می‌روید و باران را حس می‌کنید، اما مهم این است که شما باران نیستید. - مت هیگ

 

سلامت روانی شما را تعریف نمی کند؛ درک این مسئله به شما کمک می کند تا به مکان بهتری برسید. شما مشکلات سلامت روان و احساسات همراه با آن را تجربه می کنید. اما این بدان معنا نیست که شما اینگونه هستید یا اینگونه توصیف می شوید. به خودتان اجازه دهید درد و حالات منفی را احساس کنید، و سپس به حرکت رو به جلو ادامه دهید، زیرا آن چیزی که در حال حاضر هستید، نیستید.

 

 

روزهای سیاه من را قوی کرد. یا شاید من قبلاً قوی بودم و آنها مجبورم کردند این را ثابت کنم. - امری لرد

 

شما آنقدر قوی هستید که می توانید از هر مانعی که سر راه تان قرار می گیرد عبور کنید. چه سختی شما را قوی کرده باشد و چه مجبورتان کرده باشد ثابت کنید که قوی هستید، می توانید بر هر چیزی غلبه کنید. این نقل قول را زمانی که در حال مبارزه هستید به خاطر بسپارید، زیرا می تواند به شما کمک کند افکار منفی را رها کنید و به جلو بروید.

 

من چیزی را می گویم که دیگران هم گفته اند: اوضاع بهتر می شود. یک روز، شما قبیله خود را پیدا خواهید کرد. شما فقط باید اعتماد کنید که مردم آنجا منتظرند تا شما را دوست داشته باشند و شما را برای آنچه که هستید جشن بگیرند. در این میان، واقعیت این است که شاید شما مجبور باشید قبیله خودتان باشید. شاید مجبور باشید بهترین دوست خودتان باشید. این چیزی نیست که آن را در مدرسه به شما یاد بدهند. پس کار دوست داشتن خود را شروع کن. - ونت ورث میلر

 

افکار منفی و مشکلات مربوط به سلامت روان می تواند باعث شود که احساس کنید اوضاع بهتر نمی شود، اما در واقعیت بهبود می یابد. تا زمانی که متوجه شوید آنچه را که می خواهید پیدا کرده اید، به استقامت ادامه خواهید داد. این زمانی اتفاق می‌افتد که افرادی را پیدا می‌کنید که بهترین چیز را برای شما می‌خواهند و مایلند در شرایط سخت به شما کمک کنند.

 

تنفس آهسته مانند یک لنگر در میان طوفان احساسی است: لنگر طوفان را از بین نمی برد، اما شما را تا زمانی که این طوفان بگذرد ثابت و محکم نگه می دارد.

 

تنفس آهسته مانند یک لنگر در میان طوفان احساسی است: لنگر طوفان را از بین نمی برد، اما شما را تا زمانی که این طوفان بگذرد ثابت و محکم نگه می دارد. - راس هریس

 

تمرین تکنیک‌های تنفس عمیق می‌تواند به شما در گذر از روزهای سخت کمک کند. ممکن است احساس کنید که این کار به پیشرفت شما کمک نخواهد کرد، اما تمرکز بر تنفس می تواند تا زمانی که مانع از بین برود به شما کمک می کند. این ممکن است به شما در غلبه بر سختی کمک نکند، اما می تواند به شما کمک کند که تا زمانی که آن سختی ها بگذرد زنده بمانید.

 

گاهی اوقات اطرافیان شما سفر شما را درک نمی کنند. آنها به این نیازی ندارند. این سفر برای آنها نیست." - ژوبرت بوتا

 

افراد زندگی شما مجبور نیستند بفهمند که شما در حال چه کار و چه چیزی هستید. این سفر خودتان برای تجربه است، و این به شما بستگی دارد که سختی خود را درک کنید یا خیر.

 

امید وجود دارد، حتی زمانی که مغزتان به شما می گوید که وجود ندارد. - جان گرین

 

وقتی با یک بحران سلامت روانی روبرو هستید، ممکن است احساس کنید که هیچ امیدی باقی نمانده است. این نقل قول انگیزشی برای سلامت روان بهتر، می تواند به شما یادآوری کند که همیشه امید وجود دارد، مهم نیست که چگونه و چه چیزی را احساس می کنید.

 

این که بتوانید خود واقعی تان باشید یکی از قوی ترین مؤلفه های سلامت روان است.

 

این که بتوانید خود واقعی تان باشید یکی از قوی ترین مؤلفه های سلامت روان است. - دکتر لورن فوگل مرسی

 

وقتی بتوانید خودتان باشید، شادتر خواهید بود و احساس رضایت بیشتری خواهید داشت. وانمود نکنید که همان چیزی هستید که دیگران می خواهند، وگرنه احساس می کنید برای خودتان زندگی نمی کنید.

 

به من قول بده که همیشه به یاد داشته باشی: تو شجاع‌تر از چیزی هستی که فکر می‌کنی، قوی‌تر از چیزی هستی که به نظر می‌رسی و باهوش‌تر از چیزی هستی که تصور می کنی. - کریستوفر رابین از وینی پو

 

این نقل قول را زمانی به خاطر بسپارید که همه چیز پیچیده می شود و مسائل مربوط به سلامت روان تهدیدی برای بدست آوردن بهترین خودتان است. شما قوی، شجاع و باهوش هستید و می توانید از هر چیزی که بر سر راهتان قرار بگیرد عبور کنید.

 

 

سخن پایانی دنیای موسیقی درمانی در مورد نقل قول های الهام بخش برای داشتن سلامت روان بهتر

اگر ندانید چگونه با آن کنار بیایید، سلامت روان شما اغلب می تواند بهترین ها را از شما بگیرد. با این حال، شما می توانید راه هایی برای بهبود سلامت روان خود بیابید، و این نقل قول های الهام بخش برای داشتن سلامت روان بهتر می توانند یکی از این راه های کمک کننده باشند.

خواندن این جملات و عبارات انگیزشی می تواند تفاوت ایجاد کند و بهزیستی کلی شما را بهبود بخشد. وقتی راه هایی برای رهاسازی انرژی منفی و جایگزینی آن با مثبت اندیشی بیابید، معنا و رضایت بیشتری خواهید یافت. این نقل‌قول‌های الهام‌بخش می‌توانند تفاوت زیادی در کمک به شما در شناخت و غلبه بر مشکلات ایجاد کنند.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید