دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

گروه خونی شما چه چیزی را در مورد شخصیت تان فاش می کند؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که گروه خونی شما می تواند با شخصیت تان ارتباط داشته باشد؟ خون شما از طریق رگ‌ها و شریان‌های شما پمپ می‌شود و تمام سلول‌های بدن شما را زنده نگه می‌دارد، اما به ندرت به آن فکر می‌کنید. بله، چیزی که ترجیح می دهید تا جایی که امکان دارد به آن فکر نکنید، می تواند با شخصیت شما در ارتباط باشد. گروه خونی و شخصیت شما، ممکن است بیشتر از آنچه که فکر می کنید مشترک باشند.

بیشتر شخصیت ما توسط ژنتیک تعیین می شود. منطقی است که شخصیت و گروه خونی می توانند به هم مرتبط باشند. گروه خونی شما نیز بر اساس میراث ژنتیکی شما تعیین می شود. در یک مطالعه بین فرهنگی درباره آنتی ژن های خون و ویژگی های شخصیتی، محققان به ارتباط بین نوع آنتی ژن و شخصیت پی بردند.

فهرست عناوین
گروه خونی شما چه چیزی را در مورد شخصیت تان فاش می کند؟

 

 

در مطالعه دیگری که در مورد پسران نوجوان و تیپ های شخصیتی انجام شد، گروه خونی A به طور معمول به عنوان گروهی "مهربان تر" دیده می شد. در همین حال، انواع O، B و AB به عنوان شخصیت های "سرسخت" شناخته شدند.

شاید کتاب بر اساس گروه خونی خود تغذیه کنید نوشته جیمز د. آدامو را به خاطر بیاورید که در مورد تطابق رژیم غذایی با گروه خونی شما صحبت می کرد. دونا گیتس هم با استفاده از تحقیق جیمز د. آدامو، بر روی کتاب خود با نام رژیم اکولوژی بدن، کار کرد. ارتباط مشخصی بین گروه خونی و سلامتی وجود دارد. به عنوان مثال، از هر 10 کودک مبتلا به اوتیسم، هشت نفر دارای گروه خونی A هستند.

کارفرمایان ژاپنی همیشه گروه خونی نامزدهای شغلی خود را می پرسند، زیرا احساس می کنند که نوع گروه خونی و تیپ شخصیتی به شدت به هم مرتبط هستند. در این کشور، بسیاری از مردم هنگام جستجو برای شریک زندگی بالقوه خود، این اطلاعات را نیز در نظر می گیرند. بازاریابان نیز در کشور ژاپن از ملاحظات مشابهی برای بازاریابی محصولات خاص استفاده می کنند.

 

با ظاهر خوبت می توانی دیگران را جذب کنی، اما فقط شخصیت زیبای تو است که باعث ماندن آن ها در کنارت می شود.

 

گروه خونی شما چه چیزی را در مورد شخصیت تان آشکار می کند؟

شخصیت افراد با گروه خونی O

افراد مشهور با گروه خونی O: آل کاپون، جرالد فورد، میخائیل گورباچف، جان گوتی، کریستال کی، ملکه الیزابت دوم، جان لنون، پل نیومن، الویس پریسلی، رونالد ریگان.

 

افرادی که دارای این گروه خونی هستند، معمولا شخصیتی برونگرا دارند. افرادی که گروه خونی آن ها O است، افرادی هستند که افکاری تهاجمی دارند. آن ها استانداردهای بالایی را برای خود تعیین می کنند و به آنها دست می یابند. این گروه، افرادی جاه طلب هستند.

تیپ شخصیتی افراد با گروه خونی O معمولا مانند یک رهبر است. این افراد شهودی عالی دارند و بهتر از سایر گروه های خونی می توانند استرس را مدیریت کنند. این شخصیت ها اعتماد به نفس بالایی را از خود نشان می دهند، اما می توانند نسبت به دیگران بی احساس باشند.

 

این افراد از نظر عاطفی با دیگر افراد دارای گروه خونی O و AB سازگار هستند.

 

همچنین بخوانید: وضعیت خواب شما در مورد شخصیتتان چه می گوید؟

 

شخصیت افراد با گروه خونی A 

افراد مشهور با گروه خونی A: جورج اچ دبلیو بوش، آیومی هاماساکی، او.جی. سیمپسون، بریتنی اسپیرز، آلن آلدا، آدولف هیتلر، لیندون بی جانسون، ریچارد نیکسون، جت لی، ماکی نومیا، ریک جیمز.

 

بیشترین تحقیقات در مورد شخصیت و گروه‌های خونی در ژاپن انجام شده است، جایی که 74 درصد از جمعیت آن دارای گروه خونی A هستند. استرس می تواند ایمنی این افراد را تضعیف کند. متأسفانه، آنها نمی توانند استرس را به خوبی مدیریت کنند.

افرادی که گروه خونی A دارند معمولاً نسبت به سایر گروه‌های خونی اضطراب بیشتری از خود نشان می‌دهند و کمتر حس اعتماد دارند. این شخصیت ها تمایل دارند که در زمینه هایی مانند علوم، ریاضی و تحقیق به دنبال فعالیت های فکری باشند. از آنجایی که آنها به درونگرایی تمایل دارند، کارها را به صورت مستقل و انفرادی بهتر انجام می دهند. در عین حال، آنها در همکاری با دیگران نیز خوب هستند.

شخصیت های گروه خونی A می توانند پرشور باشند، اما قبل از اینکه بتوانند با کسی صمیمی شوند، نیاز به اعتماد دارند. آنها تمایل دارند کمال گرایانی باشند که از خود شکیبایی نشان می دهند.

 

افراد دارای گروه خونی A از نظر عاطفی با افراد دیگر دارای گروه خونی A و AB سازگار هستند.

 

شخصیت افراد با گروه خونی B 

افراد مشهور با گروه خونی B: آکیرا کوروساوا، جک نیکلسون، لوسیانو پاواروتی، تام سلک، میا فارو، پل مک کارتنی، لئوناردو دی کاپریو، وینس یانگ.

 

اگر دارای گروه خونی B هستید، شخصیت شما خلاق، درون نگر، همدل، عاطفی و باهوش است. شما می توانید متمرکز بر خود باشید و خودخواه به نظر بیایید، اما در عین حال از همه مراقبت می کنید.

شخصیت افراد دارای گروه خونی B چیزی متعادل در بین شخصیت های گروه خونی O و A است. افراد با گروه خونی B مانند O ها جاه طلب و مانند A ها متفکر هستند.

از نظر سلامتی، افراد دارای گروه خونی B بیشتر در معرض ابتلا به لوپوس، مولتیپل اسکلروزیس و خستگی مزمن هستند.

 

افراد دارای گروه خونی B از نظر عاطفی با افراد دیگر در گروه خونی B سازگار هستند و همچنین می توانند با افراد دارای گروه خونی AB نیز ارتباط خوبی برقرار کنند.

 

مهمترین چیزی که باید از زیبایی آن مراقبت کنی شخصیت تو است.

 

شخصیت افراد با گروه خونی AB 

افراد مشهور با گروه خونی AB: جان اف کندی، مرلین مونرو، میک جگر، توماس ادیسون، باب ساپ، میاوی، جکی چان، کن کیتامورا.

 

همانطور که ممکن است تصور کنید، افراد دارای گروه خونی ترکیبی AB ترکیبی از ویژگی های شخصیتی را دارا هستند. افرادی که گروه خونی AB دارند قابل اعتماد هستند، اما بسته به موقعیت ممکن است خجالتی یا برون‌گرا باشند.

افراد دارای گروه خونی AB می توانند جذاب و دارای درک معنوی بالایی باشند. آن ها معمولا شخصیتی آرام و پذیرای تغییر دارند و دوستانه رفتار می کنند. البته در مقابل، این افراد بسیار فردگرا بوده و ترجیح می دهند با دیگران متفاوت باشند.

 

از نظر عاطفی، افراد با گروه خونی AB با هر یک از انواع گروه خونی، از جمله AB های دیگر سازگار هستند.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۳/۱۸

عالی بود. قبلا فکر میکردم ارتباطی بین شخصیت و گروه خونی نیست ولی مواردی رو مشاهده کردم که من رو به شک انداخته.

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۳/۳۱

سلام، انسان سرشار از پیچیدگی‌هاست و گروه خونی هم یکی از عوامل تاثیرگذار در این پیچیدگیه.

مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید