دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
10 نشانه اینکه شما شریکی برای زندگی پیدا کرده اید که حامی شما است
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

10 نشانه اینکه شما شریکی برای زندگی پیدا کرده اید که حامی شما است

شما یک عشق و شریک زندگی پیدا کرده اید که همراهی مناسب برای ادامه راه و یک حامی برای شما به نظر می رسد، اما چگونه می توانید از این موضوع مطمئن باشید؟ این انتخابی مهم است که شما قرار است در آن یک همسر حامی را برای ادامه زندگی خود برگزینید و کاملا طبیعی است که بخواهید بدانید که این انتخاب درست است یا خیر. برای روشن شدن این موضوع نشانه هایی وجود دارد که می توانید آن ها را بررسی کنید. در ادامه مطلب با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید تا با نشانه هایی که به شما ارائه می‌دهیم آشنا شوید.

 

 

در اینجا ده نشانه وجود دارد که نشان می دهد شریک زندگی شما حامی شما است

آیا این ویژگی ها را در شریک زندگی جدید خود می بینید؟

 

1. شریک زندگی جدید شما شایسته و صمیمی است

ما عموماً یک فرد خوب را کسی می‌دانیم که می‌خواهد برای دیگران خوب باشد. کسی که به یک حیوان ولگرد یا یک فرد مسن که در تلاش برای راه رفتن یا باز کردن در است کمک می کند و باعث می شود هرکسی از رفتار مهربانانه او قدردانی کند.

در یک مطالعه بر روی عواملی که مردم به طور کلی آنها را جذاب می‌دانند، شایستگی و صمیمیت دو ویژگی مطلوب بودند. مطمئناً شما دوست دارید شریک زندگی تان باهوش باشد، اما شایستگی و صمیمیت مطلوب است، زیرا همه ما می خواهیم شخصی که دوستش داریم بهترین علایق ما را در دلش داشته باشد. کسی که علایق شما را می شناسد و آنها را با ارزش می داند، بهترین حامی شما است.

 

2. علایق و چیزهای مشترکی با شریک زندگی جدید خود دارید

شما و شریک زندگیتان باید علایق و چیزهای مشترک درستی داشته باشید. وقتی به آنچه برای شما مهم است فکر می کنید، شریک زندگی شما نیز باید همین احساس را در مورد آن چیزها داشته باشد. اینها به احتمال زیاد ارزش ها، باورها و اخلاق شما هستند، اما ممکن است شامل مذهب و افکار سیاسی نیز باشند.

در مطالعه‌ای بر روی شخصیت و تفاوت‌های فردی انجام شد، محققان چندین عامل را شناسایی کردند که برای زوج‌ها مشترک است. آنها دریافتند که ما تمایل داریم به سمت افرادی که از منطقه مشابه ما آمده اند، موقعیت اجتماعی مشابهی دارند، سلامت کلی مشابهی دارند، تحصیلات مشابهی دارند و تمایل مشابهی به کودکان دارند، جذب شویم. به نظر می رسد که موافقان بیشتر از مخالفان جذب می شوند.

 

غني ترين عشق آن است كه  تسليم حکمیت زمان شود.

 

3. او می تواند لبخند را بر لب هایتان آورده و شما را بخنداند

چه کسی از یک خنده خوب و از ته دل لذت نمی برد؟ اگر شما دو نفر شوخی های مشترکی دارید و می توانید حتی در موقعیت های استرس زا هم سرگرم شوید، شما فرد خوش شانسی هستید که این فرد با ارزش را پیدا کرده اید. او حامی خوشحالی شماست و شما را در رابطه تان به لبخند وا می‌دارد و شما دو نفر، زوجی خوشبخت خواهید بود. اما به یاد داشته باشید که شما هم یک وظیفه مهم دارید و آن هم این است که در مقابل، خودتان هم باید دلیل لبخند او باشید!

تفریح برای زوج هایی که با هم می مانند و قصد همراهی یکدیگر در ادامه مسیر زندگی را دارند، مهم است. عقل سلیم این را می‌گوید که زوج هایی که سرگرمی و بازی مشترک بیشتری دارند، روابط شادتری دارند، و تحقیقات نیز از این موضوع حمایت می کند.

 

4. همسر آینده شما عیب های خود را می داند

خودآگاه بودن و به دنبال بهبود عیوب خود بودن، ویژگی خوبی است که می توان آن را در یک شریک زندگی مناسب پیدا کرد. هیچ کس نمی تواند همیشه کامل باشد، بنابراین اینکه شریک زندگی شما عیوب خود را ببیند و روی رفع آنها کار کند، یک کیفیت فوق العاده برای او و شماست.

 

همچنین بخوانید: 10 نشانه اینکه یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده اید

 

5. او با شما صادق است

صادق بودن نسبت به یک عیب، نشانه یک فرد مناسب و کسی است که می توان روی حمایت های او حساب کرد. بیشتر مردم در واقع چندین بار در روز دروغ می گویند، حتی در مورد چیزهای کوچک هم با دیگران صادق نیستند تا دروغ های آنها باعث شود که دیگران احساس خوبی به آن ها داشته باشند. اگر شریک زندگیتان حامی شما باشد ممکن است یک دروغ سفید کوچک در مورد اینکه آیا آن رنگ واقعاً به شما می آید یا خیر بگوید، اما هرگز در مورد چیزهای مهم مانند مسائل مالی، سلامتی، وفاداری، یا چیزهایی که می تواند براحتی آن ها را از شما پنهان کند، دروغ نمی گوید.

 

6. شریک زندگیتان به تفاوت های شما احترام می گذارد

نباید انتظار داشته باشید که در یک رابطه عاشقانه با کسی باشید که دقیقاً شبیه شماست، زیرا آنچه در مورد هر یک از شما متفاوت است، چیزها را جالب نگه می دارد. شما در موارد مهم به اندازه کافی شبیه هستید، اما آنقدر متفاوت هستید که سلیقه ها، مهارت ها، سرگرمی ها و نظرات جداگانه ای داشته باشید. اگر شریک زندگی شما به تمام این تفاوت ها احترام می گذارد، او یک حمایت کننده شایسته است.

 

7. او با اینکه آرزوهای خود را دارد باز هم از شما حمایت می کند

اگر شریک زندگی شما اهداف خود را قربانی شما نکرده اما تعادل مناسبی برای حمایت از شما در رویاهایتان داشته باشد، یک حامی عالی رت برای خود پیدا کرده اید. او می خواهد به شما کمک کند تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید، تحصیل خود را ادامه دهید و پیشرفت کنید، اما خودش هم همه چیزش را کنار نمی‌گذارد.

 

من افرادی را تحسین می کنم  که حتی وقتی همه چیز  در حال فروپاشی است،  یکدیگر را نگه می دارند.

 

8. او ارتباط بسیار خوبی را با شما برقرار می کند

یک فرد حامی، باید بداند که چگونه به طور موثر با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کند. اگر در رابطه عاشقانه خود، احساسات و نیازهای یکدیگر را به گونه ای بیان کنید که بتوانید درکی دو طرفه از آن ها داشته باشید، می توانید آن نیازها را تامین کنید و رابطه بهتری داشته باشید.

شریک زندگی شما علاوه بر اینکه خوب صحبت می کند، باید شنونده خوبی نیز باشد. او باید بتواند نیازها و احساسات شما را نیز درک کنند. اگر هنگام صحبت کردن با یکدیگر، مکالمه شما یک خیابان دو طرفه است، ممکن است شریک زندگی شما یک حامی ایده‌آل باشد.

 

9. حامی شما گذشت می کند تا مصالحه کند

اگر هر دوی شما همیشه بر سر چیز کوچکی مثل در اختیار داشتن کنترل تلویزیون با هم دعوا کنید، پایان خوبی نخواهید داشت. اگر شریک زندگی شما کسی است که گذشت می کند تا شما هم گذشت کنید، یک حامی خوب برای شما است. شاید او به شما اجازه دهد تا زمانی که فیلم مورد علاقه خود را تماشا می کنید، کنترل تلویزیون را در اختیار داشته باشید، اما به شرطی که بعد از تمام شدن کارتان، کنترل دست آن ها باشد. این ظاهرا چیز کوچکی به نظر می آید، اما بیانگر چیزهای بزرگی است.

 

10. او باعث می شود که بخواهید فرد بهتری باشید

کسی که شما را به عظمت الهام می بخشد، یک حامی قطعی است. شما می دانید که زمانی که با او هستید، به عنوان یک فرد یاد خواهید گرفت و رشد خواهید کرد. بودن با کسی که به شما کمک می کند تا فرد بهتری باشید، یک رابطه بسیار خوب برای شما است. او نه تنها شما را دوست دارد، بلکه مربی شما نیز هست. او به شما کمک می کند تا انتخاب های هوشمندانه ای داشته باشید و در مسیر این تصمیم ها از شما حمایت می کند. برای داشتن چنین شریک زندگی، قدردان و سپاسگزار باشید.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید