دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر

عکس نوشته های دنیای موسیقی درمانی

عکس نوشته های تاثیرگذار و انگیزشی دنیای موسیقی درمانی

بهره برداری از منبع عظیم تخیل مثبت در مسیر پیشرفت

بهره برداری از منبع عظیم تخیل مثبت در مسیر پیشرفت

تنظیم هدف با استفاده از تخیل مثبت، یک مهارت فوق‌العاده برای طراحی و توسعه آینده شما است... 

بهترین زندگی یک زندگی با برنامه و هدفمند است، نه یک زندگی که فقط بر اساس تصادف و تلاش برای زنده ماندن پایه گذاری شده باشد، (البته این را هم باید پذیرفت که در شرایط کنونی، این مسئله کمی سخت به نظر می‌رسد). اما با این حال، اگر بتوانید طرح و رنگ بخشیدن به زندگی خود و تنظیم هدف در ابعاد مختلف آن را شروع کنید، نتایج شما را کاملا شگفت‌زده خواهد کرد.

تنظیم هدف این فرصت را به شما می‌دهد تا قدرت تخیل مثبت خود را به زندگی‌تان بکشانید. تخیل است که شهر ها را می‌سازد، شغل تولید می‌کند، باعث ایجاد روابط می‌شود و بیماری‌ها و مشکلات مختلف را به بند می‌کشد. تخیل جایی است که تمامی مقادیر و ارزش‌های مشهود و نامشهود در آن آغاز می‌شوند. بنابر این چیزی که شما باید یاد گرفته و انجام بدهید استفاده از این منبع قدرتمند است، البته استفاده درست و در جهت مثبت.

بهره برداری از این منبع قدرتمند برای تنظیم هدف، مستلزم فکر کردن در مورد آینده، فکر کردن در مورد فردا یا ادامه روز، فکر کردن در مورد ادامه سال، 5 سال یا 10 سال آینده است. از قدرت تخیل خود برای اکتشاف هر محدوده‌ای از آینده استفاده کنید و تمام چیز هایی که برای شما امکان پذیر خواهد بود را کشف کنید. با این کار بهترین، منطقی‌ترین و قدرتمند ترین تنظیم هدف را خواهید داشت.