دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

5 رفتاری که یک مرد خیانتکار را آشکار می کند

زنان دقیقاً می دانند که یک شوهر خیانتکار چقدر آسیب زننده است. و حتی اگر در یک دوستی کوتاه مدت باشند و با خیانت مواجه شوند به اندازه کافی بد و مخرب خواهد بود. اما وقتی یک شوهر خیانتکار دارید، این خیلی بدتر است. و وقتی خانواده و به خصوص فرزندان هم درگیر این موضوع هستند، همه چیز به هم ریخته و آسیب زا می شود. اما فهمیدن اینکه چه زمانی کسی خیانت می کند هرگز آسان نیست.

اینطور نیست که آنها پیش شما بیایند و به شما بگویند که خیانت می کنند. بنابراین، شما باید کارهای پلیسی انجام دهید و متوجه شوید که برخی چیزها باهم همخوانی ندارند. و بسیار مهم است که آن را در اسرع وقت کشف کنید تا بتوانید به طور مناسب با آن برخورد کنید.

فهرست عناوین
5 رفتاری که یک مرد خیانتکار را آشکار می کند

 

 

همه مردها و شوهرهای خیانتکار یکسان رفتار نمی کنند و همه به دلایل یکسانی خیانت نمی کنند. در حالی که تقلب هرگز توجیه نمی شود، مواردی وجود دارد که در آن افراد واقعاً درگیر یک اشتباه می شوند. یک متقلب لازم نیست آدم بدی باشد. آنها ممکن است در زندگی خود گم شوند و شجاعت صحبت کردن با شریک زندگی خود را در مورد مسائل خود نداشته باشند. اما باز هم این کار آنها را توجیه نمی کند.

اما همین صحبت کردن، این امکان را برای زوجین فراهم می کند تا با اختلافات و مشکلات خود کنار بیایند. برخی از خیانتکاران این کار را انجام می دهند زیرا هیچ توجهی به شریک زندگی خود ندارند. در این صورت، شما نباید شریک خیانتکار خود را پس بگیرید، چرا که بعد از باز پس گیری او، باز هم به شما توجهی نخواهد کرد. با این حال، اگر بخواهید، آن گزینه را هم خواهید داشت. اما باید بدانید که چنین فردی به ندرت تغییر می کند و احتمالاً باز هم به شما صدمه می زند.

در هر صورت این مورد خاص شماست و به شما بستگی دارد که در مورد آن چه تصمیمی بگیرید. شما خواسته ها و نیازهای خود را می دانید و اگر آماده هستید می توانید به فرد خیانتکار فرصتی دوباره بدهید. اما ابتدا باید یاد بگیرید که علائمی را که نشان می دهد ممکن است با یک شوهر خیانتکار سر و کار داشته باشید را تشخیص دهید.

 

توانایی در خواندن ذهن دیگران هم موهبت است و هم یک عذاب بزرگ!

 

5 رفتاری که یک شوهر خیانتکار را آشکار می کند

توجه: ما تصدیق می کنیم که زنان نیز ممکن است به همسر خود خیانت کنند، و رفتارهای یک زن خیانتکار را نیز جداگانه بررسی خواهیم کرد.

 

1. یک مرد خیانتکار بیشتر از همیشه از ظاهر خود مراقبت می کند

برای مردان بد نیست که مراقب ظاهر خود باشند و برای ظاهرشان تلاش کنند. برعکس، این نشان می‌دهد که آن‌ها به اندازه کافی به خودشان اهمیت می‌دهند تا برای کشیدن دستی بر سر و روی خود یا پوشیدن لباس‌های زیبا وقت بگذارند. احتمالاً تا به حال فهمیده‌اید که شوهرتان در حالت عادی چقدر برای ظاهرش تلاش می کند.

شاید شما با مردی آرام و یکنواخت ازدواج کرده باشید که حتی اگر به او پول هم بدهید، تی شرت هایش را عوض نمی کند. در نقطه مقابل این طیف، مردانی قرار دارند که به نظر می‌رسد هرگز از کت و شلوار خود بیرون نمی‌آیند، حتی وقتی در حال ورزش هستند! بنابراین، اگر شوهر شما به طور ناگهانی شروع به تغییر چیزی در روال خود کرد، این باید باعث ایجاد شک و تردید شود.

مرها همیشه وقتی در پروسه خواستگاری از کسی هستند، به ظاهرشان اهمیت می دهند. این نشانه ای است که آنها سعی می کنند روی کسی تأثیر خوبی بگذارند و امیدوارند که در مقابل از لطف او برخوردار شوند. این احتمالاً همان کاری است که آنها برای اولین بار شروع به خواستگاری با شما کردند. و مطمئناً، دلایلی وجود دارد که مردها می‌خواهند بخاطر آن ها عالی به نظر برسند، که این دیگر ربطی به تقلب و خیانت ندارد.

اگر یک مصاحبه شغلی در پیش داشته یا نیاز به ارائه یک پروژه کاری مهم داشته باشند، می خواهند بهترین ظاهر خود را ارائه دهند. اگرچه، وقتی شوهر شما می گوید که با دوستان پسر خود به تفریحی کوتاه می رود، اما بهترین پیراهن و گران ترین ست کت و شلوار خود را پوشیده و ارزشمندترین ادکلن خود را آن ها اسپری می‌کند، چیزها با هم همخوانی ندارند. اگر چنین چیزهایی اغلب اتفاق می افتد، باید به این فکر کنید که آیا با یک شوهر خیانتکار طرف هستید یا خیر.

 

2. شوهر خیانتکار از شما دوری می کند

این در مورد همه شوهران خیانتکار صدق نمی کند، زیرا برخی از مردان در دروغ گفتن و تظاهر خوب عمل می کنند. اما اکثر مردم برای مواجهه با فردی که اینقدر آشکار به آن ها دروغ می گویند، مشکل دارند. اگر شوهرتان از شما دوری می‌کند، به احتمال زیاد در حال پنهان کردن چیزی از شماست. مطمئناً، او ممکن است در حال پنهان کردن چیز دیگری باشد که به هیچ عنوان ربطی به خیانت نداشته باشد. شاید او فقط فنجان مورد علاقه شما را شکسته باشد.

اما به احتمال زیاد او پشت سر شما کار بسیار بیشتری انجام می دهد و احساس می کند که اگر زمان زیادی را با شما بگذراند، اسرار خود را افشا خواهد کرد. بعلاوه، او ممکن است سعی کند راهی پیدا کند تا همه چیز را از بین ببرد تا بتواند با معشوقه اش باشد. هرچه بیشتر از شما دوری کند، احتمال ناراضی شدن شما در آن رابطه بیشتر می شود، که ممکن است احتمال طلاق را در شما افزایش دهد. و این دقیقاً همان چیزی است که او به آن امیدوار است.

نتایج زیادی وجود دارد که یک خیانتکار ممکن است آن ها را ایجاد کند. بعضی ها به همان اندازه قبل به شما توجه می کنند، زیرا آنها مشکلی در خوش گذرانی با زن دیگری نمی بینند. اما بیشتر آنها از نگاه کردن به چشمان شما می ترسند و می دانند که چه کرده اند. یا، این احتمال وجود دارد که آنها به این دلیل از شما دوری کنند که چیزی که نیاز دارند را از معشوقه جدید خود دریافت می کنند.

در این صورت، آنها ممکن است احساس کنند نیازی نیست انرژی خود را برای شما هدر دهند و سعی کنند با شما ارتباط برقرار کنند. او ممکن است بدون آسایش در کنار شما بماند و احتمالاً بدون صحبت با شما به خانه وارد می شود و می خوابد. اگر پویایی رابطه شما اینگونه است و دلیل دیگری برای آن وجود ندارد، به این معنی است که احتمالاً با یک متقلب خیانتکار روبرو هستید.

 

همچنین بخوانید: 5 نشانه اینکه رابطه شما رضایت بخش نیست

 

3. یک مرد خیانتکار هدایایی به شما می دهد

اکثر مردان پس از خیانت به همسر یا دوست دختر خود احساس گناه می کنند. این احساس گناه همان چیزی است که باعث می شود آنها از شما دوری کنند، همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم. اما همچنین می تواند باعث شود که آنها احساس کنند نیاز دارند که شما را با تعارف و هدایایی بپوشانند، بنابراین اگر شروع به دریافت هدایای بسیار بیشتر از آنچه معمولاً دریافت می کنید کردید، همیشه با یک حرکت زیبا و عاشقانه مواجه نیستید.

ممکن است با یک شوهر خیانتکار روبرو باشید که سعی دارد بخشش شما را بخرد. مطمئناً، یک شوهر خوب برای شما هدایایی خواهد گرفت، حتی اگر موقعیت خاصی وجود نداشته باشد. بنابراین ممکن است عجیب نباشد که هر چند وقت یکبار چند شاخه گل را از همسر خود دریافت کنید. اما اگر به طور ناگهانی و بدون مناسبت هدایای گران قیمت زیادی دریافت کنید، ممکن است عجیب باشد. یا حتی اگر این هدایا گران نبوده اما بیشتر از حد معمول باشند، همچنان می تواند یک پرچم قرمز باشد.

به علاوه، اگر شوهرتان ناگهان شروع به ستایش از شما کرد، باز هم باید هوشیار باشید. باز هم، ممکن است به نظر کار جالبی باشد. اما اگر این یک تغییر ناگهانی در رفتار او باشد، ممکن است به این اشاره کند که سعی دارد چیزی را پنهان کند.

 

سوء استفاده شما را قوی نکرده است. شما بر آن غلبه کردید زیرا از قبل قوی هستید. بیایید به سوء استفاده کنندگان برای فرض اینکه ما را قوی کرده اند اعتبار ندهیم!

 

4. شوهر خیانتکار از صمیمیت اجتناب می کند

یکی از دلایلی که مردان شروع به خیانت می کنند این است که احساس می کنند به اندازه کافی از همسر خود عکس العمل دریافت نمی کنند. البته این یک دلیل احمقانه است و هرگز نباید آن را به عنوان بهانه قبول کنید. اما این چیزی است که گاهی در سر آنها می گذرد. این باید به این معنی باشد که اگر واقعا این احساس را دارند، از هر شانس و فرصتی برای صمیمی شدن با شما استفاده می‌کنند.

خوب، باید از شنیدن این که دقیقا برعکس است تعجب کنید. اگر یک شوهر خیانتکار دارید، احتمالاً تا آنجا که ممکن است از صمیمیت دوری می کند. و این فقط رابطه جنسی نیست که او از آن اجتناب خواهد کرد. او همچنین از بوسیدن، در آغوش گرفتن یا نزدیک شدن به شما به هر وجهی جلوگیری می کند.

اما مردان به دلایل دیگری نیز خیانت می کنند و پس از انجام آن اشتباه همچنان همان رفتار را خواهند داشت. احساس گناه آنها، نزدیک شدن به شما را برایشان سخت می کند. و آسیب‌پذیری مرتبط با صمیمیت تنها میزان احساس گناه آن ها را افزایش می‌دهد. اگر شما و شوهرتان قبلاً در همه حال با هم بودید، اما اکنون او حتی نمی تواند به شما نگاه کند، این یک نشانه است.

تقریباً هیچ دلیل دیگری وجود ندارد که او کاملا از شما دوری کند و از صمیمی بودن با شما امتناع کند. حتی اگر اتفاق دیگری در زندگی او افتاده باشد. او ممکن است با ناراحتی تمام به شما بگوید که شغلش را از دست داده یا خبر بدی دریافت کرده است، اما شما را کاملا رد نمی کند و از گرفتن دست یا بوسیدن شما امتناع نمی کند. بنابراین، اگر این اتفاق بیفتد، نشانه آن است که احتمالا خیانت بر روابط شما تأثیر گذاشته است.

 

5. یک مرد خیانتکار از صحبت کردن با شما امتناع می کند

مواردی وجود دارد که شخصی معتقد است که شریک زندگی او خیانت می کند و با بخاطر آن با او مقابله می کند. و اگر شریک زندگی اش به او خیانت نکرده باشد، از فرصت برای اثبات بی گناهی خود استفاده می کند. او به طور کامل هر رفتار عجیب و غریبی را توضیح می دهد و اگر این باعث می شود طرف مقابل او احساس بهتری داشته باشد، حتی به او مقابل اجازه می دهد تا پیام ها یا گزارش تماس هایش را بررسی کند.

حداقل این است که چنین افرادی برای صحبت باز هستند و حالت تدافعی نمی گیرند. مطمئناً، ممکن است آن ها از این فرض آسیب ببینند، اما شما می‌توانید با همسری که خیانت نکرده است صحبت کنید. اما، اگر شوهر خیانتکار دارید، او از صحبت کردن با شما در مورد نگرانی‌هایی که ممکن است داشته باشید خودداری می‌کند. او به داستانی در مورد تا دیروقت کار کردن یا نیاز به ترک شهر در سفرهای کاری پایبند خواهد بود و تمام. و شما حتی نمی توانید هیچ مدرکی از آنها دریافت کنید.

مطمئناً، مجبور کردن شریک زندگی‌تان برای نشان دادن پیام‌هایش به شما هیچوقت عادی و نرمال نیست. همه باید حریم خصوصی داشته باشند، و این شامل امکان گفتگوی خصوصی با افراد دیگر نیز می شود. اما، اگر از آن ها بخواهید که تلفن شان را به شما بدهند و آنها نپذیرند، احتمالاً به این دلیل است که آنها چیزی را از شما پنهان می کنند. اگر خیانتی در کار نباشد، اولویت او باید آرامش شما باشد، حتی اگر به شما اجازه دهد چند پیام اخیر او را بخوانید.

بنابراین طبیعی است که در صورت امتناع او مشکوک باشیم. اوضاع وقتی بدتر می شود که در زمانی که سعی می‌کنید با او مقابله کنید، حالت دفاعی به خود بگیرد. اگر خیانت را به میان بیاورید و او شروع به تلاش برای قلع و قمع یا دستکاری شما کند، این نشان دهنده این است که او پشت سر شما کار مشکوکی انجام می دهد.

 

من ساکت هستم اما نابینا نیستم...!

 

آخرین افکار در مورد رفتارهایی که یک شوهر خیانتکار را آشکار می کند

داشتن یک همسر خیانت کار یکی از آزاردهنده ترین چیزهایی است که هر کسی می تواند در یک رابطه تجربه کند. تنها کاری که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که در حال بازی خوردن نیستید این است که علائم شناسایی آنها را یاد بگیرید. برخی از مردان در هنگام خیانت بیشتر از دیگران مراقب هستند، اما همه آنها تغییراتی در رفتار خود نشان می دهند که می تواند شما را مشکوک کند.

به عنوان مثال، یک شوهر خیانتکار خیلی بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهد. او دلایلی برای دوری از شما یا حتی اجتناب از صمیمیت با شما پیدا خواهد کرد. حتی اگر او از شما دور باشد، به شما هدیه می دهند زیرا احساس گناه می کنند. و او از صحبت کردن در مورد این موضوع اجتناب می کنند، و این مهم نیست که چقدر تلاش می کنید که اطلاعات را از خودشان به دست آورید.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۹

عالی بود موفق باشید مخصوصا توضیحتون وقتی فرمودید گوشیشون بخواهیم و ممانعت کنن

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۱

خدالعنتشون کنه کمرشون رابشکنه مخصوصازنانی که بامردان متاهل رابطه میکنن وزندگی مردم راباسه تابچه خراب میکنن روزگارانشالله خداتاوان گناهاشونابده بدبخت شن

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۱

خدالعنتشون کنه کمرشون رابشکنه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۰۶

عالیه خوب توضیح دادین ممنون

مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید