دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

3 راه برای پاکسازی اورا یا هاله شما از انرژی منفی

اورا یا هاله شما یک میدان انرژی است که از سر و بدن شما به بیرون تابش می کند. هاله شما را می‌توان به‌عنوان نمایانگر خود فیزیکی شما، اما به شکلی غیر فیزیکی، در نظر گرفت. اورا یا هاله همچنین می تواند شامل هر بخشی از شمای غیر فیزیکی باشد. بخش هایی مثل احساسات، افکار و روحیه شما.

برخی از افرادی که هوشیاری بالایی دارند می توانند هاله را ببینند، حتی اگر با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نباشد. می توانید با انجام تمرینی برای «دیدن» هاله خود یا شخص دیگر، درک خود را از هاله ها آزمایش کنید.

فهرست عناوین
3 راه برای پاکسازی اورا یا هاله شما از انرژی منفی

 

چگونه هاله ها را ببینیم؟

برای اینکه سعی کنید برای اولین بار هاله کسی را ببینید، حدود یک دقیقه به او خیره شوید. بعد از آن چشمهایتان را ببندید. طرح کلی از فرد را که در داخل پلک هایتان قرار دارد، به گونه ای ببینید که گویی نور درخشانی در آن ها وجود دارد. آن طرح کلی هاله آنهاست.

شما می توانید این کار را با نگاه کردن به خود در آینه یا خیره شدن به دست خود برای خود انجام دهید. ممکن است طرح کلی را به عنوان یک رنگ ببینید که به نظر می رسد می لرزد یا ضربان دارد.

وقتی با ادراک فراحسی (ESP) کار می‌کنید، به راحتی می‌توانید به چیزی که حس ششم‌تان می‌بیند بی‌اعتماد باشید. به عنوان مثال، وقتی این تمرین را امتحان می‌کنید، ممکن است بگویید که فکر می‌کردید هاله کسی زرد است، اما این فقط به این دلیل بوده است که او لباس زرد پوشیده بوده است.

این دومین حدسی که می زنید و بواسطه آن به حس خود بی اعتماد می‌شوید، دشمن ESP است. شما در حال حاضر به چیزی که با چشم ذهن خود می بینید اعتماد ندارید،  زیرا واقعاً در دنیای فیزیکی وجود ندارد. معمولا اولین برداشت شما درست است. به غریزه درونی خود اعتماد کنید، چرا که این کلید درک فراتر از قلمرو فیزیکی است.

 

هرچه آرامش بیشتری داشته باشید، بهتر عمل خواهید کرد.

 

هاله ها به اندازه کافی واقعی هستند که توسط علم مطالعه شوند

دوربین های خاصی وجود دارند که هاله انرژی بدن را ثبت می کنند. افراد با این دوربین‌ها می‌توانند انرژی را ببینند که با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیست و محققان می‌توانند بوسیله آن، چگونگی پاسخ هاله‌ها به درمان را آزمایش کنند.

مطالعه‌ای در دانشگاه سیتی لندن از دوربین‌های تجسم میدان انرژی و اندازه‌گیری میدان‌های انرژی، برای افراد قبل و بعد از درمان کاهش استرس استفاده کرد. در این مطالعه، میدان‌های انرژی اندازه‌گیری‌شده زمانی تقویت می‌شدند که افراد مورد مطالعه از تکنیک استرس درمانی مانند مدیتیشن یا یوگا استفاده کنند.

 

همچنین بخوانید: اورا یا هاله شما چه رنگی است؟

 

انرژی منفی و هاله شما

وقتی افسرده هستید، انرژی روانی شما نیز افسرده می شود. احساسات منفی مانند ترس و اضطراب باعث ایجاد انسداد در انرژی فیزیکی و همچنین انرژی عاطفی و هاله ما می شود.

وقتی بتوانید هاله خود را از انرژی های منفی پاک کنید، از آنچه شما را عقب می اندازد رهایی خواهید داشت. بیایید سه راه برای پاکسازی هاله از انرژی منفی را بررسی کنیم. در ادامه این مطلب مفید و جذاب با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

 

در اینجا سه راه برای پاکسازی هاله از انرژی منفی را می خوانید

1. هاله خود را پاکیزه کنید

میدان انرژی شما ممکن است مملو از بار عاطفی یا انرژی مسدود شده باشد. در اینجا چند گزینه برای پاک کردن هاله شما وجود دارد:

نور خورشید: بیرون بروید و در معرض نور خورشید قرار بگیرید تا انرژی خود را احیا کنید.

شنا به خصوص در آب شور: آیا به اقیانوس یا استخر آب شور دسترسی دارید؟ یک شستشوی سریع هم اغلب می تواند کمک کننده باشد. نمک از نظر جسمی و روحی زباله های روانی را پاک می کند.

حمام کردن با نمک اپسوم: حمام با نمک اپسوم یک راه خانگی برای تحریک جریان انرژی است.

مدیتیشن: ساکت نشستن در آرامش می تواند به تخلیه انرژی و احساسات منفی کمک کند.

 

2. هاله خود را درمان کنید

درست مانند سلامت روانی شما، انرژی حیاتی هاله شما می تواند به دلیل آسیب های وارده در زندگی آسیب ببیند. برای درمان هاله خود، ممکن است به کمک یک متخصص برای رفع احساسات منفی که دارید نیاز داشته باشید. سپس می توانید آنها را رها کنید و آرامش پیدا کنید.

اگر می خواهید از یک متخصص کمک بگیرید، می توانید از یک مشاور دارای مجوز استفاده کنید. از سوی دیگر، ممکن است یک روشن بین پیدا کنید که بتواند به شناسایی انسداد انرژی هاله شما کمک کند.

خودتان به تنهایی می‌توانید این تکنیک‌ها را برای از بین بردن آسیب‌های روانی و آزادسازی انرژی منفی امتحان کنید:

بخشش: نه تنها رها کردن درد در گذشته، بلکه بخشیدن کسی که باعث آن شده است، می تواند انرژی منفی را از هاله شما پاک کند.

تجسم: تصور کنید نور سفیدی بدن شما را پر می کند و از پوست شما خارج می شود. همانطور که آن نور سفید فضای داخل و اطراف شما را پر می کند، هر قسمت تاریک یا ابری را از هاله شما بیرون می راند.

 

به همان اندازه که داشتن برنامه برای انجام کار مهم است، برنامه ریزی برای استراحت، آرامش، مراقبت از خود و خواب هم مهم و شاید مهمتر است.

 

3. از هاله خود محافظت کنید

هنگامی که هاله خود را تمیز و بهبود بخشید، باید از آن در برابر آسیب های بعدی محافظت کنید. از آنجایی که ما در مورد درد روانی صحبت می کنیم، باید از خود در برابر آسیب دیدن توسط انرژی عاطفی دیگران محافظت کنید.

همدلی با دیگران به این معنی است که شما احساس آنها را درک می کنید. گاهی اوقات درد آنها را درست همراه با آنها احساس می کنیم. همدلی یک حرکت محبت آمیز است، اما هرگز نباید این کار را به بهای سلامت روان خود انجام دهید.

اگر به انرژی هاله دیگران حساس هستید، می توانید به طور تصادفی انرژی های منفی آنها را جذب کنید، که می تواند بر هاله شما تأثیر بگذارد. برای محافظت از خود، این تکنیک ها را امتحان کنید:

آگاهی: تشخیص دهید که چه زمانی احساساتی که احساس می کنید متعلق به شخص دیگری است. اگر همسرتان عصبانی است، آن احساس را شناسایی کنید و آن را تصدیق کنید، اما به خود یادآوری کنید که این عصبانیت اوست نه شما.

عشق به خود: با دوست داشتن خود بیشتر از مهاجم، از خود در برابر حملات روانی محافظت کنید. شما مستحق سوء استفاده نیستید.

یک سپر را تجسم کنید: هاله سفید درخشان خود را تجسم کنید که در حال گسترش است تا بدن شما را در یک منطقه محافظتی احاطه کند که توسط دیگران قابل تهاجم نیست. هاله را مانند یک حباب سفید ببینید که انعطاف‌پذیر است، اما هرگز نمی ترکد.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۱۲

دلم میخواد همه چیز درمورد هاله روبدونم جالبه اولین‌بار این متوجه شدم

مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید