دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

اگر توسط افراد منفی احاطه شده اید این 5 نکته را به خاطر بسپارید

محاصره شدن مداوم توسط افراد منفی می تواند بر هر بخش از زندگی شما تأثیر بگذارد. تشخیص اینکه چه زمانی افراد و انرژی منفی زیادی در اطراف شما وجود دارد، بخش مهمی از توانایی تغییر خود برای بهتر شدن است. این می تواند روابط شما و دیدگاه کلی تان را نسبت به زندگی بهبود بخشد.

زمانی که خود را در محاصره افراد منفی دیدید، این موارد را در نظر داشته باشید و از آنها برای خروج از فضای منفی کمک بگیرید.

فهرست عناوین
اگر توسط افراد منفی احاطه شده اید این 5 نکته را به خاطر بسپارید

 

 

5 نکته که وقتی افراد منفی اطراف شما را احاطه کرده اند باید به خاطر بسپارید:

به یاد داشته باشید که روی راه حل ها متمرکز بمانید

هنگام سوال کردن و درک افراد منفی اطرافتان باید بر روی چگونگی ریشه کن کردن آن حس و انرژی منفی و جلوگیری از بروز آن در آینده تمرکز کنید.

 

چرا روی راه حل تمرکز کنیم؟

پاسخ ساده است: با این کار نه تنها آنچه را که روی آن تمرکز کرده‌اید بیشتر دریافت می‌کنید، بلکه موجی از انرژی مثبت که توسط دیگران دریافت می کنید در اطراف خود منتشر می‌کنید. با در نظر گرفتن این اصل اساسی، منطقی است که به جای انرژی منفی و مشکلات مرتبط با آن، روی راه حل تمرکز کنید.

 

به یاد داشته باشید که احتمال را بپذیرید و انتظار را رها کنید

افراد شاد بخاطر این خوشحال نیستند که اتفاقات بد برایشان نمی افتد، آنها خوشحال هستند زیرا می دانند چگونه با چیزهای بد بهتر کنار بیایند. کسی که خوشحال است، چالش های مشابهی با کسانی دارد که خوشحال نیستند. تفاوت در این است که آنها انتظارات خود را از آنچه ممکن است رخ دهد رها می کنند و برای ایجاد بهترین موقعیت ممکن تمرکز می کنند - مهم نیست که در نهایت خوب باشد یا بد.

با دانستن اینکه زندگی می‌تواند سیب‌های خوب (و برخی از سیب‌های بد) را به شما بدهد، رهایی از توقع، تقابل و مواجهه با موقعیت‌ها را آسان‌تر می‌کند، زیرا در این صورت، آماده پذیرش هر اتفاقی هستید. نکته کلیدی این است که در هر شرایطی، فوراً برای بازگشت به فضای مثبت اقدام کنید.

 

برخی از افراد نمی توانند بدون منفی نگری عمل کنند زیرا پایین آوردن دیگران باعث می شود احساس بهتری داشته باشند.

 

به یاد داشته باشید که به خودتان شفقت و مهربانی نشان دهید.

مهم نیست که چقدر محیط اطراف شما می تواند بد باشد، به یاد داشته باشید که افراد منفی اطراف شما لزوماً مشکلی نیستند که باید با آنها کنار بیایید. در حالی که شما مسئول انرژی ای هستید که خودتان ایجاد می کنید، بار دیگران را نباید روی دوش خود حمل کنید.

اهمیت این تمایز را ببینید، زیرا اگر بتوانید خود را از انرژی منفی دیگران جدا کنید، می توانید بر روی منطقی بودن نسبت به اصل موضوع تمرکز کنید، بدون اینکه اجازه دهید احساسات به شما چسبیده و غالب شود.

 

همچنین بخوانید: 7 جمله ای که در زمان احاطه شدن با منفی گرایی باید به خاطر داشته باشید

 

به یاد داشته باشید که هنگام هجوم انرژی منفی تمرکز خود را حفظ کنید

گاهی اوقات وقتی انرژی منفی از هر طرف به سمت ما می آید، برای ما سخت است که بدانیم چه کار کنیم. این هجوم آنقدر شدید است که می تواند ما را فلج کند و ما را به انفعال بکشاند. در این موقعیت، به جای اینکه به یکباره با توپ بزرگ پر از چیزهای منفی مقابله کنید، سعی کنید یک کار کوچک را انجام دهید. فقط یکی.

انجام درست یک کار کوچک، فضایی را در انرژی منفی برای شروع درخشش مثبت باز می کند. آن درخشش اندک مثبت، شروع به ایجاد انگیزه برای انجام کارهای بزرگتر در شما کرده و به سمت حذف انرژی مضر سوق خواهد داد.

 

به یاد داشته باشید که آنها را همانطور که هستند بپذیرید و در صورت لزوم آنها را رها کنید

در مقابل همه افراد در زندگی، چه مثبت و چه منفی، ما دو انتخاب داریم: آنها را همانطور که هستند بپذیریم یا آن ها را رها کنیم. پذیرش آنها به معنای پذیرش منبع منفی تا جایی است که بتوانید با وجود آن به حرکت خود ادامه دهید. این بدان معنا نیست که باید به افراد منفی اجازه دهید در همان حالت در زندگی شما بمانند و بر زندگی شما تأثیر بگذارند. پذیرش آنها به معنای مدیریت چالش و ایجاد تغییر است.

وقتی افراد منفی دور شما را احاطه می کنند، بدیهی است که نیاز به تغییر وجود دارد. این بدان معنا نیست که تغییر بلافاصله رخ می دهد یا مشکل را همان لحظه حل می کند. اگر منفی بافی ادامه یابد، ممکن است متوجه شوید که تبدیل به یک چرخه سمی شده است و دیگر به هیچ عنوان به نفع شما نیست و باید با رها کردن آنها کنار بیایید.

در نهایت، شما باید کاری را انجام دهید که برای خود و رفاه ذهنی و شادی کلی شما مناسب است. رها کردن کار آسانی نیست، اما وقتی آنها دیگر به عالی بودن شما کمک نمی کنند و احتمالاً حتی به شما آسیب هم می رسانند، چه انتخاب دیگری دارید؟

 

آنقدر مثبت باشید که افراد منفی نخواهند در کنار شما باشند.

 

سخن پایانی در مورد مدیریت زمانی که با افراد منفی احاطه شدید

از پیام هایی که در طول روز دریافت می کنید آگاه باشید. منابع پیام های منفی را پیدا کنید و شروع به حذف آنها از برنامه روزانه خود کنید. یاد بگیرید که نوع تفکر ناسالمی که بیشتر با آن مواجه می شوید را تشخیص دهید. همین الان، قبل از اینکه در آن لحظه و موقعیت سنگین باشید، گفتگوی درونی در مورد نحوه مدیریت این موقعیت ها را با خود داشته باشید. دانستن اینکه چگونه موقعیت را قبل از وقوع آن اداره خواهید کرد، در زمان فرا رسیدن آن به شما کمک چشمگیری را خواهد کرد.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید