دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

5 راه برای آماده کردن خود برای یک تغییر انرژی

انرژی در اطراف ما و درون ما وجود دارد. در سطوح فیزیکی و ارتعاشی، این انرژی در حال تغییر است. هنگامی که این اتفاق بیفتد، از شما خواسته می شود تا برای هدف عالی خود بیدار شوید. سطح بالاتری از بیداری معنوی.

تغییر می‌تواند پروسه و زمان ترسناکی برای مردم باشد، اما بدون آن، ما راکد خواهیم بود و نمی‌توانیم به آنچه که قرار بود باشیم، تبدیل شویم. به این زمان به عنوان تولد دوباره یک خود جدید و رفتن به زمان تحقق یافتن فکر کنید.

فهرست عناوین
5 راه برای آماده کردن خود برای یک تغییر انرژی

برخی از افراد نسبت به سایرین نسبت به فرآیند تغییرات متافیزیکی حساس تر هستند. برای مدیریت این تغییر به شیوه ای آرام و مسالمت آمیز، این 5 راه را توصیه می کنیم که بتوانید خود را برای تغییر انرژی در آینده آماده کنید.

 

 

5 راه برای آماده کردن خود برای یک تغییر انرژی

1. روی سلامتی تمرکز کنید

هیچ موقعی، هرگز زمان بدی برای شروع یک عادت سالم نیست، اما این زمان مخصوصاً برای انجام این کار زمان خوبی است. یک پاک کننده بی خطر برای دستگاه گوارش خود پیدا کنید، غذاهای کامل با کیفیت بالا بخورید، ورزش کنید و بدن خود را کشش دهید.

آماده کردن خود فیزیکی‌تان برای تغییر انرژی به شما کمک می کند تا سالم ترین خود باشید. هنگامی که سلامت جسمانی شما تحت کنترل است، در صورت وقوع یک تغییر انرژی، کمتر تحت تاثیر یک عامل استرس زا قرار خواهید گرفت.

در صورت امکان، زمانی که در حال ورزش هستید را در طبیعت بگذرانید. متصل بودن به زمین زنده و تجربه جایگاه خود در آن، ما را در ذهنیت وسیع تری قرار می دهد. بخشی از تغییر انرژی که در راه است تغییر انسان از الگوهای مخرب و به سمت حفاظت از زمین خواهد بود. تجربه حس طبیعت به شما کمک می کند تا نگرش محافظتی نسبت به زمین خود به دست آورید.

 

2. مدیتیشن کنید

با استفاده از مدیتیشن و تغییر آگاهی خود، می توانید مسدود کننده های انرژی را پیدا کرده و حذف کنید. به گفته هیپنوتراپیست مشهور، جاش شولتز: "افراد با استفاده از این نوع تغییر آگاهی، تکنیک‌هایی را برای حل کردن و کار از طریق انرژی خارجی یا مسدود شده توسعه می‌دهند - جایی که شما اساساً از انرژی آگاه می‌شوید و با ذهن خود در آن حرکت می‌کنید - یا فقط به طور منفعلانه آن را تماشا می‌کنید."

مدیتیشن برای آگاهی می تواند به شما کمک کند تا به حالت بیداری برسید و پذیرای تغییر انرژی آینده باشید. سعی کنید روزانه به مدت یک ماه مدیتیشن کنید تا تمرکز خود بر روی لحظه حال را تقویت کرده و آرامش را افزایش دهید.

 

هنگامی که ما درک خود را تغییر می دهیم تجربه ما تغییر می کند.

 

3. باورهای اصلی خود را ارزیابی کنید

همه مردم قادر به تغییر هستند، اما اغلب آرمان ها، اخلاقیات و ارزش های ما در طول زمان ثابت می مانند. جوهر وجود شما بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد قوی می ماند. زمانی را به فکر کردن در مورد آنچه برای شما مهم است اختصاص دهید. اگر حقایق کلیدی را در درون خود نگه دارید، می‌دانید که علیرغم هرگونه تغییر خارجی، این حقایق همچنان صادق خواهند بود.

داشتن چیزی برای چسبیدن به آن در زمان تحول برای برخی افراد ارزشمند است تا به آنها کمک کند تا تغییرات عمده یک تغییر انرژی را مدیریت کنند. به یاد داشته باشید که شما در گذشته با موفقیت تغییرات را مدیریت کرده اید و این زمان تغییر انرژی نیز تفاوتی با موارد قبلی نخواهد داشت. بر توانایی های خود تکیه کنید.

 

همچنین بخوانید: 5 نشانه آمادگی شما برای تغییر زندگی

 

4. به ندای درون خود گوش دهید

آن صدای کوچک درون شما، غریزه درونی شما، در این زمان تغییر انرژی بسیار مهم است. با غریزه خود پیش بروید، زیرا اولین واکنش شما معمولاً درست است. وقتی به ندای درونی خود اعتماد می کنید، واقعاً بر اساس نشانه های ظریفی که از آنها استفاده کرده اید، مانند زبان بدن، تصمیم گرفته اید.

برایان جانسون، معلم و نویسنده، ویدیویی دارد که در آن سه تمرین را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا از خرد درونی خود استفاده کنید. این تمرین ها برای کمک به شما طراحی شده اند تا دانشی را که در حال حاضر در درون خود دارید آشکار کنید.

اولین تمرینی که او در این ویدیو پیشنهاد می کند این است که تصور کنید خود فعلی شما می تواند با خودتان در سن 110 سالگی صحبت کند. اکنون به این فکر کنید که خود آینده شما به خود فعلی شما چه خواهد گفت. تمرین دوم این است که هیئت مدیره شخصی خود را متشکل از افرادی تصور کنید که واقعاً آنها را تحسین می کنید. سپس تصور کنید که آن افراد در این لحظه چگونه با شما صحبت می کنند و چه چیزهایی را به شما توصیه می کنند. تمرین سوم او این است که تصور کنید که فرزندتان در شرایط فعلی شما قرار دارد و در حال نصیحت کردن او هستید. چه چیزهایی را به او گوشزد خواهید کرد؟

 

شجاع باش و ریسک کن. هیچ چیز نمی تواند جایگزین تجربه شود.

 

5. برای تغییر باز باشید

هر چه پیش آید، پاسخ شما به آن تعیین می‌کند که چگونه می‌توانید پس از یک تغییر به تحقق برسید. شما می توانید با ناامیدی از اینکه اوضاع در حال تغییر است به آن پاسخ دهید، یا می توانید با آن در آرامش باشید و پیش بروید. پذیرش تغییر انرژی کلید آرامش ذهن شماست. مبارزه با آن تنها تنش و استرس را در بدن، ذهن و روح شما افزایش می دهد.

به گفته لکسی مون، مربی معتبر قانون جذب و زندگی معنوی:

"ما نمی توانیم مشکلات خود را با همان ذهن (افکار و احساسات) که آنها را ایجاد کرده است حل کنیم. آنچه ما در برابر آن مقاومت می کنیم ادامه می یابد، بنابراین غیرمنطقی به نظر می رسد که نگران احتمالات وحشتناکی باشیم که در پیش روی جهان و زندگی ما است. در عوض، اگر ما شروع به ایجاد تغییرات خود در دنیای خود و درون خود کنیم، ارتعاش و آگاهی خود را بالا می بریم و خودمان را برای تغییر، بهتر آماده می کنیم."

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید