دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

وضعیت خواب شما در مورد شخصیتتان چه می گوید؟

آیا می دانستید که وضعیت خواب شما می تواند چیزهای زیادی را در مورد شخصیت‌تان آشکار کند؟

کارشناسان خواب به طور گسترده در مورد وضعیت خواب افراد و چگونگی کشف جزئیات مهم در مورد تیپ های شخصیتی از آن تحقیق کرده اند. همانطور که رنگ یا ماشین مورد علاقه شما چیزهای زیادی در مورد خلق و خوی شما می گوید، نحوه خواب شما نیز بیانگر ابعادی از شخصیت شما است.

فهرست عناوین
  • وضعیت خواب شما این چیزها را در مورد شخصیت تان آشکار می کند!
  • آخرین افکار در مورد درک بهتر از وضعیت خواب خود
وضعیت خواب شما در مورد شخصیتتان چه می گوید؟

چه هنگام خواب در وضعیت جنینی خم شوید، چه روی شکم خود بخوابید یا به پشت دراز بکشید، وضعیت خواب شما می تواند تصویر کاملاً واضحی از شخصیت واقعی شما ارائه دهد. علاوه بر این، یک مطالعه نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید در یک شب به چندین موقعیت خواب بروید.

 

 

وضعیت خواب شما این چیزها را در مورد شخصیت تان آشکار می کند!

برای اینکه بدانید وضعیت خوابتان در مورد شخصیت شما چه می گوید، در ادامه این مطلب با وبسایت دنیای موسیقی درمانی همراه باشید:

 

وضعیت خواب شما در مورد شخصیتتان چه می گوید؟

 

وضعیت لاگ

این پوزیشن، دومین وضعیت محبوب خواب است. افرادی که به این روش می خوابند، به پهلو قرار گرفته و پشت و پاهای خود را صاف و بازوهای خود را در راستای بدنشان و در کنار پهلوهایشان قرار داده و استراحت می دهند. اگرچه این وضعیت ناخوشایند و خشک به نظر می رسد، اما افرادی که به این شکل می خوابند شخصیتی کاملاً متفاوت دارند. افرادی که اینگونه مثل تنه درخت صاف می خوابند از صحبت کردن با انواع افراد لذت می برند و طبیعتی برون گرا، دوستانه و راحت در مورد آنها دارند. همچنین، گاهی اوقات می توانند خیلی راحت به مردم اعتماد کنند.

 

پوزیشن یارنر

وضعیت خواب یارنر بسیار شبیه به پوزیشن لاگ است، با این تفاوت که بازوهای فرد به جای استراحت در کنارش، در مقابل آنها دراز می شوند. با این حال، پاهای آنها کاملاً کشیده شده است و بدن آنها به پهلو است. این موقعیت را می‌توان «مومیایی» نیز نامید، زیرا به‌طور چشمگیری شبیه به حالت یک مومیایی است. به گفته متخصصان خواب، افرادی که در وضعیت یارنر می خوابند دارای روحیه‌ای بسیار گرم و باز هستند، اما همچنین می توانند اجازه دهند سوء ظن و بدبینی آنها را از نزدیک شدن بیش از حد در روابط باز دارد. آنها زمان زیادی را صرف تصمیم گیری های مهم می کنند، اما زمانی که به یک تصمیم متعهد شدند، تحت هیچ شرایطی نظر خود را تغییر نمی دهند. ظاهراً این افراد یک رگه سرسختی نیز دارند.

 

همچنین بخوانید: 17 نکته اثبات شده برای بهتر خوابیدن در شب

 

وضعیت سرباز

کسانی که در حالت سرباز می‌خوابند در حالی که پاهای خود را کاملاً دراز کرده اند و دست ها را در کنار هم قرار می دهند، به پشت دراز می کشند. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، کسانی که در حالت سرباز می خوابند، بیرونی بسیار قوی و محکم دارند و دوست ندارند زیاد صحبت کنند. افرادی که این در خواب این وضعیت را به خود می گیرند، خود و دیگران را در استانداردهای بسیار بالایی نگه می دارند و از یک سبک زندگی ساختار یافته و منظم لذت می برند. آنها مسائل را بسیار جدی می گیرند و از خود و دیگران انتظارات زیادی دارند.

 

پوزیشن سقوط آزاد

کسی که در پوزیشن سقوط آزاد به خواب می رود، روی شکمش در حالی می خوابد که سرش به یک طرف پیچ خورده است و دستانش بالش را در آغوش گرفته اند. افرادی که این وضعیت خواب را انتخاب می کنند، دیدی راحت به زندگی و شخصیتی بازیگوش و باز دارند. آنها فقط دوست دارند خوش بگذرانند و از همراهی دیگران لذت ببرند و دوست ندارند احساس کنند به چیزی وابسته هستند. بسیاری از مردم آنها را مانند ارواح آزاد می دانند، اگرچه در واقعیت، در درون خود احساس اضطراب می کنند و بیش از هر چیز دیگری خواهان ثبات هستند. آنها می توانند بسیار صریح و بی تدبیر باشند اما هیچ ضرری برای دیگران ندارند. همچنین آنها تا حد امکان عاشق ریسک کردن هستند، اما نظرات دیگران در مورد خود و تصمیمات‌شان را به دل می گیرند.

 

حالت ستاره دریایی

پوزیشن خواب ستاره دریایی، از کمترین محبوبیت در بین وضعیت‌های خواب برخوردار است. افرادی که وضعیت ستاره دریایی را برای خواب انتخاب می‌کنند، در حالی به پشت می خوابند که پاهایشان را دراز کرده و دست هایشان را در امتداد سرشان خمیده می کنند. همانطور که ممکن است حدس بزنید، افرادی که به این شکل می‌خوابند، بسیار باز و دوستانه هستند و می‌خواهند هر طور که می‌توانند به دوستان خود کمک کنند. آنها بسیار وفادار و افرادی قابل اعتماد هستند و دوستان و خانواده خود را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهند. آنها همچنین شنوندگان بسیار خوبی هستند و اگر چیزی در ذهنتان وجود دارد که باید در مورد آن صحبت کنید، توجه بی‌نظیر خود را به شما معطوف خواهند کرد.

 

وضعیت جنینی

بر اساس تحقیقات، 41 درصد از افراد در وضعیت جنینی می خوابند که این وضعیت را به محبوب ترین وضعیت خواب تبدیل می کند. به گفته دکتر کریس ایدزیکوفسکی، متخصص خواب، مدیر ارزیابی و خدمات مشاوره خواب در لندن و نویسنده کتاب خوب بخوابید، مردان بیش از دو برابر بیشتر از زنان تمایل به خوابیدن در این پوزیشن دارند. افرادی که اینگونه می خوابند ظاهر بیرونی سختی دارند اما از درون بسیار نرم و حساس هستند. آنها خجالتی هستند و تمایل دارند در مورد مشکلات فکر کنند و گاهی اوقات اجازه می دهند که نگرانی ها زندگی آنها را تحت الشعاع قرار دهد.

 

وقتی هیچ چیزی درست پیش نمی رود کمی خواب را امتحان کن و دوباره شروع کن...!

 

آخرین افکار در مورد درک بهتر از وضعیت خواب خود

ما تقریباً یک سوم زندگی خود را در خواب می گذرانیم، بنابراین نحوه خوابیدن ما نقش مهمی در نوع شخصیت و دیدگاه کلی ما نسبت به زندگی دارد.

آیا این وضعیت‌های خوابی که در بالا ذکر شد، شما را توصیف می کند؟ اگر چنین است، آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و اجازه دهید آنها ببینند وضعیت خواب آنها در موردشان چه می گوید!

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید