دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر

عکس نوشته های دنیای موسیقی درمانی

عکس نوشته های تاثیرگذار و انگیزشی دنیای موسیقی درمانی

15 نشانه اینکه کسی بصورت پنهانی شما را دوست دارد؛  روی شما کراش دارد

15 نشانه اینکه کسی بصورت پنهانی شما را دوست دارد؛ روی شما کراش دارد

گاهی اوقات تشخیص اینکه کسی پنهانی شما را دوست دارد و به عبارتی روی شما کراش دارد یا نه آسان نیست. دانستن اینکه چه علائمی را باید مدنظر قرار دهید، می‌تواند به شما کمک کند که راحت تر و دقیق تر این تشخیص را بدهید. هرچه کسی شما را بهتر بشناسد، پنهان کردن احساساتش برای شما آسان تر است، اما نشانه هایی وجود دارد که می توانید در این صورت هم مراقب آنها باشید.

حتی وقتی کسی احساسات خود را کنترل کرده و پنهان می کند، باز هم می توانید بفهمید که آیا آن شخص روی شما کراش دارد یا خیر. هنگامی که این را فهمیدید، این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید کاری در مورد آن انجام دهید یا خیر. زیرا در هر صورت آنها احساس خود را از شما مخفی نگه داشته اند و شاید بهتر باشد که این احساس همچنان مخفی بماند! شاید هم آنها از اینکه احساسات خود را بدون انجام اولین حرکت شما اعلام کنند، می ترسند.

علائم زبان بدن و سایر شاخص ها می توانند به شما در تعیین حقیقت کمک کنند. شما نمی توانید ذهن آنها را بخوانید، اما وقتی در اطرافشان هستید می توانید اعمال و رفتار آنها را بخوانید. آنها بدون اینکه متوجه شوند این کار را انجام می دهند و سرنخ می دهند و شما می توانید با توجه کردن به حقیقت پی ببرید.

 

 

پانزده نشانه که یک نفر روی شما کراش دارد

1- وقتی کسی شما را دوست دارد، می خواهد شما را خوشحال کند

وقتی کسی پنهانی شما را دوست دارد، شاد بودن شما او را خوشحال می کند. او می داند که شما لایق بهترین ها هستید و هر کاری که لازم است انجام می دهند تا آن را به شما بدهد. این فرد احتمالاً از شما می پرسد که وضعیت شما چگونه است و آیا می تواند کاری برای آسان تر کردن زندگی شما انجام دهد.

کسی که روی شما کراش دارد، غافلگیرتان می کند تا شادی را به شما القا کرده و باعث شود احساس خاصی داشته باشید. آنها همچنین قبل از تصمیم گیری نظر شما را می پرسند تا مطمئن شوند که از کاری که انجام می دهند راضی خواهید بود. کسی که علاقه ای عاطفی و عاشقانه به شما ندارد، برای انجام این کارها تلاش نمی کند، بنابراین این نشانه خوبی است.

 

توانایی در خواندن ذهن دیگران هم موهبت و هم یک عذاب بزرگ!

 

2 - وقتی در اطراف کسی هستید که روی شما کراش دارد، بی قرار می شود

ممکن است متوجه شوید که وقتی در نزدیکی او هستید، به نظر می‌رسد فردی بی‌قرار است. او ممکن است با لباس های خود بازی کند، موهای خود را به هم بریزد یا صورت خود را لمس کند. این نشان می دهد که او عصبی است یا می خواهد توجه شما را جلب کند.

این فرد اغلب متوجه نمی شود که در حال بی قراری است، بنابراین این یک اقدام ناخودآگاه است که می توانید آن را مورد بررسی قرار دهید. سعی کنید زمانی که آنها نمی دانند شما در اطرافشان هستید آنها را تماشا کرده و زیر نظر بگیرید تا ببینید که آیا آنها همانطور که وقتی شما آنجا هستید بی قرار هستند یا خیر. اگر نه، وقت آن است که در نظر بگیرید که آیا می خواهید به علاقه پنهانی آن‌ها توجه کنید یا خیر.

 

همچنین بخوانید: 7 رفتار در رابطه زناشویی ناسالم از نگاه روانشناسی

 

3 - آنها تماس چشمی را حفظ می کنند و گاهی اوقات به نظر می رسد به شما خیره می شوند

وقتی کسی شما را دوست دارد، بیشتر از دیگران به شما نگاه می کند. آن‌ها می‌خواهند هر زمان که بتوانند عمیقاً به چشمان شما نگاه کنند، و ممکن است گاهی آنها را در حال خیره بودن به خودتان ببینید. گاهی اوقات کسی که روی شما کراش دارد این کار را ناخودآگاه انجام می دهد تا افکار شما را بفهمد و تشخیص دهد.

 

4- وقتی کسی شما را دوست دارد، به سمت شما متمایل می شود و اغلب راه هایی برای لمس شما پیدا می کند

مراقب باشید که وقتی یک نفر در نزدیکی شما است چگونه موقعیت خود را نشان می دهد. این افراد اگر شما را دوست داشته باشند اغلب به شما نزدیکتر می شوند یا به شما متمایل می شوند. آنها همچنین به دنبال راه های بی گناه برای لمس شما خواهند بود. ممکن است متوجه شوید که در حالی که کنار یکدیگر نشسته اید، ظاهرا بصورت غیر عمد دست یا پای خود را به شما می‌مالند. هرچند باید به یاد داشته باشید که این حرکات می‌تواند جنبه‌های دیگری نیز داشته باشد...!

 

5 – کسی که روی شما کراش دارد جزئیات شخصی زندگی خود را با شما به اشتراک می گذارد

همه افراد، اطلاعات شخصی خود را با شما باز نمی کنند و به اشتراک نمی گذارند. وقتی آنها این کار را انجام می دهند، می تواند به این معنی باشد که آنها مخفیانه شما را دوست دارند.

این نشان می دهد که آنها با شما احساس راحتی می کنند و به این اعتماد دارند که آنها را قضاوت نمی کنید یا اطلاعات شخصی آنها را با دیگران به اشتراک نمی گذارید. در حالی که این می تواند نشان دهنده یک دوستی عمیق باشد، می تواند معنای بسیار بیشتری هم داشته باشد. این کار صمیمیت را عمیق تر کرده و باعث می شود که شما دو نفر از دیگران به یکدیگر نزدیک تر شوید.

 

شما شبیه افرادی می شوید که بیشترین زمان را با آنها می گذرانید. هوشمندانه آن ها را انتخاب کنید.

 

6- وقتی کسی شما را دوست دارد، چیزهایی را که به او می دهید را نگه می دارد

داشتن احساسات عاشقانه نسبت به کسی اغلب منجر به گرامی داشتن همه چیزهایی می شود که از او دریافت می کنید. وقتی کسی هدایای قدیمی یا یادگاری‌های تصادفی از شما را نگه می‌دارد، نشانه آن است که می‌خواهد چیزی بیشتر از دوستان دیگر باشد. آنها ممکن است یک جاکلیدی که به آنها داده اید، تصویری که سال ها پیش کشیده اید یا هر چیز دیگری که باعث شود با دیدن آن به شما فکر کنند را ذخیره کرده و برای همیشه پیش خود نگه دارند.

این شخص، این هدایا را بخاطر ارزش مادی آن‌ها نگه نمی دارد. دلیل نگه داشتن آن‌ها این است که شما را به عنوان یک دارایی در زندگی خود می بینند که نمی خواهند از دستش بدهند.

 

7 – کسی که روی شما کراش دارد اغلب به شوخی های شما لبخند می زند و می خندد

یکی از راه‌های تشخیص اینکه آیا کسی به شما علاقه پنهانی دارد یا خیر این است که به این توجه کنید که چقدر در قبال شما لبخند می‌زند و می‌خندد. اگر بیشتر اوقات در حضور شما لبخند می زند، احتمال زیادی وجود دارد که شما را دوست داشته باشد. این نشان می دهد که او از حضور شما راضی بوده و آن را گرامی می دارد.

علاوه بر این، خندیدن به تمام شوخی‌های شما نشانه دیگری است که نشان می‌دهد آن‌ها بیشتر از دیگران از گذراندن وقت با شما لذت می‌برند. آنها ممکن است حتی زمانی که شوخی شما اصلا عالی نیست باز هم بخندند ، که نشان دهنده جذابیت شما برایشان و تمایل آن‌ها به ارتباط در سطح عمیق تر است.

 

8-آنها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا احساس خوبی در شما ایجاد کنند

کسی که شما را دوست دارد می خواهد هر کاری که می تواند انجام دهد تا احساس خوبی در مورد خودتان ایجاد کند. آنها ممکن است هر زمان که شما در حضور آنها هستید تعریف، تمجید و حمایت مکرر را به شما ارائه دهند.

وقتی کسی این کار را انجام می دهد، نشان می دهد که می خواهد شما به او توجه کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که آنها می خواهند دلیل خوشحالی شما باشند. همچنین کسی که شما را دوست دارد، متوجه تغییرات ظریف در ظاهر شما خواهد شد.

آنها اغلب اولین کسانی هستند که متوجه مدل موی جدید یا رنگ متفاوت آن می شوند یا به تغییر در ترکیب لباس شما اشاره می کنند. آنها نه تنها متوجه این تغییر می شوند، بلکه از شما تعریف می کنند و به شما اطمینان می دهند که این تغییر مناسب شماست.

 

9- وقتی کسی شما را دوست دارد، زبان بدن شما را تقلید می کند

وقتی کسی شما را دوست دارد، ممکن است زبان بدن شما را تقلید کند. می‌توانید آن‌ها را زیر نظر بگیرید تا ببینید آیا هنگامی که شما دستانتان را جفت می‌کنید، آن‌ها هم دستان خود را جفت می‌کنند یا بعد از اینکه شما سرتان را کج می‌کنید، آن‌ها هم این کار را می‌کنند یا خیر. گاهی اوقات، آنها با همان میزان صدا یا سرعت تکلم شما صحبت می کنند، حتی اگر هیچوقت با این ریتم صحبت نکنند.

این فرد همیشه متوجه انجام این کار نمی‌شود، اما در هر صورت اغلب زمانی اتفاق می افتد که جذابیت عاشقانه در میان باشد. این نشان می دهد که آنها می خواهند کاری کنند که شما در کنارشان احساس راحتی و اعتماد کنید.

 

10 - آنها می خواهند با نزدیکترین افراد به شما دوست شوند

یکی از نشانه هایی که نشان می دهد کسی روی شما کراش دارد این است که می خواهد با دوستان و خانواده شما دوست شود. او سعی می کند با افرادی در زندگی شما که به خوبی آن‌ها را نمی شناسد ارتباط برقرار کند. اگر آن شخص نسبت به شما احساسی نداشت، تلاشی را انجام نمی داد، بنابراین این علامت را نادیده نگیرید.

نزدیک شدن به دوستان و خانواده‌تان، راهی است که کسی که دوستتان دارد به شما نزدیکتر شود. همچنین می تواند به او بینشی در مورد اینکه شما دقیقا چه کسی هستید و از کجا آمده اید بدهد. این موقعیت به او اجازه می دهد تا بدون اینکه مستقیماً از شما بپرسد، جزئیاتی را درباره شما جمع آوری کند.

 

11 – کسی که بصورت پنهانی به شما علاقه دارد، دوست دارد در کنار شما راه برود

وقتی کسی بدون عقب افتادن یا حتی کمی جلوتر رفتن، دقیقا در کنار شما راه می رود، ممکن است پنهانی شما را دوست داشته باشد. آنها با شما همگام می شوند و سعی می کنند با سرعت شما مطابقت داشته باشند و بدون اینکه متوجه شوند این کار را انجام می دهند.

 

12 - آنها به دنبال دلایلی برای گذراندن وقت با شما هستند

کسی که شما را دوست دارد اغلب سعی می کند دلیلی برای نزدیک شدن به شما پیدا کند. ممکن است این فرد در مکان هایی که شما می روید ظاهر شود یا ناهار خود را همزمان با شما بخورد. همچنین ممکن است کسی که دوستتان دارد به شما در امورتان کمک کند تا بتواند با شما وقت بگذراند.

علاوه بر این، زمانی که شخصی به طور مخفیانه از شما خوشش می آید، همیشه زمانی که می خواهید با او در ارتباط باشید، در دسترس خواهد بود. آنها احتمالاً برنامه های دیگر خود را لغو می کنند یا کاری را که انجام می دهند کنار می گذارند تا در صورت درخواست شما در دسترس باشد. این نشان می دهد که آنها حضور شما را در زندگی خود بر هر چیز دیگری ترجیح می دهند.

 

13- وقتی کسی شما را دوست داشته باشد، به وعده های خود عمل می کند

بسیاری از افراد حتی زمانی که می خواهند به وعده هایشان عمل کنند، باز هم آن‌ها را زیر پا می گذارند. شما نمی توانید به همه تکیه کنید، اما می توانید به کسی اعتماد کنید که بصورت پنهانی شما را دوست دارد. آنها به وعده های خود عمل می کنند، حتی اگر به این معنی باشد که چیز دیگری را برای تحقق آن قربانی کنند!

 

وقت خود را با افرادی بگذرانید که از آن ها الهام می گیرید نه کسانی که از آن ها آسیب می بینید.

 

14 - آنها می خواهند بهترین ظاهر خود را در اطراف شما داشته باشند

در نظر بگیرید که شخص قبل از اینکه شما را بشناسد چگونه ظاهر شده و اکنون چگونه خود را نشان می دهد. کسی که شما را بصورت پنهانی دوست داشته باشد، زمانی که بداند شما او را خواهید دید، تلاش بیشتری برای بهتر کردن ظاهر خود انجام می‌دهد. این نشان می دهد که او می خواهد شما را تحت تاثیر قرار داده و شما را در بهترین حالت متوجه خودش کند.

آنها ممکن است در مورد موهای خود وسواس داشته باشند یا اغلب لباس های خود را بررسی می کنند تا ببینند آیا هنوز مرتب هستند یا خیر. علاوه بر این، اگر یک بار این کار را انجام دهند و شما از آنها تعریف و تمجید کنید، ممکن است در موقعیت بعدی لباس متفاوتی بپوشند. آنها همیشه تعریف شما را به یاد می آورند و برای ایجاد تغییر دائمی تلاش می کنند.

 

15- وقتی کسی شما را دوست دارد، وقتی دیگران به شما علاقه نشان می دهند حسادت می کند

حسادت نشانه رایجی است که نشان می‌دهد کسی یک علاقه پنهانی دارد. در حالی که مردم همیشه وقتی احساس حسادت می کنند سعی بر نشان ندادن آن دارند، باز هم شما می توانید آن را درک کنید. آنها ممکن است به این صورت حسادت کنند که اگر وقتی شخصی را مطرح می کنید یا یک شخص خاص با شما صحبت می کند، دچار تنش می شوند.

علاوه بر این، ممکن است در مورد کسی که فکر می کنند شما را دوست دارد، حتی اگر آن شخص را به خوبی نشناسند در موردش چیزهای منفی بگویند. یکی دیگر از نشانه های حسادت، تغییر مکالمه در زمانی است که از شخص یا موضوعی که شما مطرح می کنید خوششان نمی آید. وقتی کسی اینگونه رفتار می کند، ممکن است در حال حسادت کردن به آن شخص باشد.

 

آخرین افکار در مورد نشانه های اینکه کسی روی شما کراش دارد

وقتی کسی به شما بیشتر از یک دوست علاقه دارد، همیشه حاضر به اعتراف به آن نخواهد بود. آنها حتی ممکن است برای پوشاندن آن تلاش کنند، چرا که از طرد شدن می ترسند. این وضعیت اغلب به این معنی است که فرد نمی خواهد شما را به عنوان یک دوست از دست بدهد و ترجیح می دهد که بیشتر شما را داشته باشد.

این نشانه ها می توانند به شما کمک کنند تا بفهمید که آیا فردی پنهانی شما را دوست دارد یا خیر. سپس، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید کاری در مورد آن انجام دهید یا خیر. انتخاب با شماست، اما همیشه خوب است که بدانید دیگران چه احساسی دارند.

 

 

 

منبع