دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

جملات انگیزشی در مورد صبر داشتن

کسی که صبر داشته باشد همه چیز خواهد داشت

اگر صبر داشته باشی به همه‌چیز خواهی رسید. غالبا صبر داشتن، بسیار سخت تر از کار و تلاش کردن است و کسی که بتواند این فاکتور جادویی را در کنار کار و تلاش مداوم داشته باشد، به همه چیز خواهد رسید. اگر صبر داشته باشی، ظرفیت استقامت خودت در هر قدمی که برمی‌داری را افزایش خواهی داد. اگر صبر داشته باشی، از نگرانی و تشویش رها شده و تمام مسیر خودت را در آرامش طی خواهی کرد. اگر صبر داشته باشی، می‌دانی که در نهایت خواهی رسید و خواهی توانست، و این آرامشی است بر تمام جان تو.

یاد بگیر که همه‌چیز را خیلی بزرگ و سریع نبینی و اهداف در دسترس خودت را بشناسی و اولویت بندی کنی. سعی کن که مثبت ببینی و اجازه ندهی که هیچ مانعی در زندگی، بر صبر و شکیبایی تو تاثیر بگذارد. گاهی ممکن است بیشتر از چیزی که فکرش را کرده‌ای طول بکشد. نگران نباش، صبر داشته باش و آرام بمان و به تلاش خودت ادامه بده. به این ایمان داشته باش که هنوز زمان مناسب آن فرا نرسیده و نظم زیبا و بی چون و چرای جهان، در بهترین موقع ممکن آن را رقم خواهد زد. همان خدایی که تو را خلق کرده است می‌گوید که من با صابرین هستم. قوت قلب از این زیباتر و قوی‌تر می‌خواهی؟

فهرست عناوین
جملات انگیزشی در مورد صبر داشتن

 

برنامه را تغییر بده نه هدفت را

گاهی پیش می‌آید که برنامه‌ریزی تو به هر دلیلی جواب نمی‌دهد و تصور می‌کنی که به بن‌بست رسیده و گیر کرده‌ای و هرچه صبر می‌کنی اتفاق مثبتی نمی‌افتد. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتی، هدفت را تغییر نده یا کنار نگذار. بجای آن، برنامه‌ات را تغییر بده و مجددا صبر و تلاش پیشه کن. رد خواهی شد و خواهی رسید.

 

برنامه را تغییر بده نه هدفت را

 

همیشه همه چیز طبق چیزی که می خواهی پیش نمی‌رود

این طبیعی است که همیشه آنی که می‌خواهی نشود. این کاملا طبیعی است که همیشه، چیزها همانطور که تو می‌خواهی و در ذهن داری پیش نمی‌رود. گاهی اوقات، چیزی که انتظارش را داری پیش نمی‌آید و باعث دلسردی تو می‌شود. بدان که حتما چیزی که پیش آمده، برای تو بهتر بوده است. بدان که این برای تو مناسب‌تر است، حتی مناسب‌تر از چیزی که در ذهن داری. صبر داشته باش و ادامه بده.

 

همیشه همه چیز طبق چیزی که می خواهی پیش نمی‌رود

 

اندکی صبر سحر نزدیک است

اگر کمی صبر داشته باشی، تاریکی های زندگی تو تمام شده و نور زیبای سحر را خواهی دید. آفتاب زندگی تو هم طلوع خواهد کرد. فقط به یاد داشته باش که نباید امید خودت را از دست بدهی و دست از تلاش کردن برداری. تو در نهایت، به نتیجه کار و سعی و تلاش خودت خواهی رسید. هنوز نوبت به تو نرسیده است. پس محکم بایست و نوبت خودت را نگه دار و برای رسیدن آن صبر داشته باش.

 

اندکی صبر سحر نزدیک است

 

بهترین چیزها در زندگی با صبور بودن تو خلق می‌شوند

تابحال به این دقت کرده‌اید که چقدر در موقعیت‌هایی مثل زمانی که یک کودک زیبا که عزیز شما است، شما را به دنبال خودش می‌کشد، یا زمانی که یک فرد سالخورده درخواستی از شما دارد یا در حال صحبت کردن با شما است، قرار می‌گیرید؟

این‌ها موقعیت‌هایی هستند که در طول زندگی خود بارها و بارها با آن‌ها مواجه شده‌اید و صبر پیشه کرده‌اید و احترام گذاشته‌اید و محترم مانده‌اید و لبخندی بر لب کسی که محدودیتی داشته گذاشته‌اید. در سطوح دیگر زندگی هم مانند همین است. در زندگی خود با هرچیزی که مواجه می‌شوی، اگر صبر پیشه کنی شکیبایی داشته باشی آرامش و انرژی مثبت را برای خودت و دیگران خلق خواهی کرد. اما اگر صبر نداشته باشی چه؟!

 

بهترین چیزها در زندگی با صبور بودن تو خلق می‌شوند

 

وقتی در حال آسیب دیدن هستی صبر پیشه کن

اگر در حال آسیب دیدن در هر مرحله از زندگی خود هستی، صبر و شکیبایی داشته باش و تحمل کن. بدان که دقیقا در همین برهه است که زندگی در حال دادن بهترین آموزش‌ها به تو است.

 

وقتی در حال آسیب دیدن هستی صبر پیشه کن

 

شکوفه به شکوفه فصل جدید زندگی تو آغاز می شود

هر لحظه‌ای که می‌گذرد و با هر نفسی که می‌کشی، در حال آغاز کردن یک فصل جدید در زنده ماندن و زندگی کردن هستی. هر قدمی که برمی‌داری در حال باز کردن یک در جدید به روی زندگی و آینده خود هستی. پس صبر داشته باش و با امید به قدم برداشتن ادامه بده. هر نفس تو، تو را به نتیجه‌ای که می‌خواهی نزدیک‌تر می‌کند.

 

شکوفه به شکوفه فصل جدید زندگی تو آغاز می شود

 

اگر روز بدی داشتی آرام و صبور باش

اگر روز بدی را سپری کرده‌ای، آرامشت را حفظ کن، صبور و شکیبا باش و همین حالا با بهترین فرد زندگی خودت صحبت کن! بدان که این یک روز، تمام داستان تو نیست.

 

اگر روز بدی داشتی آرام و صبور باش

 

دیگر انتظاری از کسی نداشته باش

دیگر هیچ انتظاری از دیگران نداشته باش و فقط به خودت متکی باش. صبر داشته باش و با جریان زندگی‌ات پیش برو و در تمام مسیر، از اتفاق زندگی خودت با غوش باز استقبال کن.

 

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید